angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SLOVENSKO WU19 – V príprave prehra s Maďarkami

13. Marec 2018

MOSONMAGYARÓVÁR (SFZ) – V prípravnom zápase v maďarskom Mosonmagyaróvári sa zrodila prehra 1:4 slovenských futbalistiek do 19 rokov s domácimi rovesníčkami.

Stav stretnutia otvorila v 41. min maďarská hráča Eszter Csigi, ktorá je zároveň kapitánka družstva. Slovenským dievčatám sa podarilo vyrovnať ešte do prvopolčasového hvizdu, keď sa z presného zásahu tešila Diana Lemešová.

Lenže gól do šatne naše súperky nezlomil. Stal sa práve opak, po výmene strán Maďarky tri razy skórovali. Najskôr dvakrát rozvlnila sieť slovenskej bránky Anna Csiki a skóre duelu uzavrela v 87. min Fanni Haraszti.

Odvetný prípravný zápas je na programe vo štvrtok 15. marca o 11.00 h v Senci.

MAĎARSKO WU19 – SLOVENSKO WU19 4:1 (1:1)
Góly:
41. Csigi, 57. a 78. Csiki, 87. Haraszti – 45. Lemešová
SLOVENSKO: Gyomraiová – Lukáčová (86. Práznovská), Hrádeľová (58. Gašparovičová), Lemešová, Tesáková (58. Nagy), Bogorová, Dianišková, Gmitterová, Semanová (86. Ščasnárová), Panáková (86. Čermáková), Žemberyová (86. Droppová).

Galéria