www.futbalsfz.sk

SLOVENSKO ŽENY - Na úvod turnaja Women's Cup remíza s JAR 0:0

streda, 28.02.2018
|
Autor: Lucia Petrincová

PARALIMNI (SFZ) – V premiérovom zápase trénera Ivana Hucka pri ženskej reprezentácii remizovali jeho zverenkyne s výberom JAR 0:0.

PARALIMNI (SFZ) – V premiérovom zápase trénera Ivana Hucka pri ženskej reprezentácii remizovali jeho zverenkyne s výberom JAR 0:0.

V prvom zápase na medzinárodnom turnaji Women's Cup 2018 na Cypre remizovali Slovensky s tímom Juhoafrickej republiky 0:0.

V ďalšom zápase nastúpi naše družstvo v piatok 2.3.2018 o 13:00 v Paralimni proti KĽDR, posledný zápas slovenskej ženskej reprezentácie v rámci skupiny je na programe v pondelok 5.3.2018, našim súprom bude o 18:00 Maďarsko.


JAR ženy – SLOVENSKO ženy 0:0
ŽK: Mikolajová

SLOVENSKO: El Dahaibiová – Šušková, Haršanyová (78. Košíková), Fischerová, Vojteková – Bíróová – Hmírová, Škorvánková, Mikolajová (86. Šušolová), Šurnovská (66. Zdechovanová) – Líšková (82. Sluková).

Ivan Hucko, tréner žien SR: „Je to pre mňa nová skúsenosť. Dievčatá veci, ktoré sme si povedali, dobre plnili. Samozrejme, v hre sú ešte nejaké nedostatky najmä v útočnej fáze, kde sme technicky nedotiahli do finálnej fázy viacero útokov. Organizácia hry bola v celku dobrá. Myslím si, že zápas, aj keď súper nastrelil v prvom polčase brvno a mal niekoľko rýchlych protiútokov, sme zvládli dobre."

Mohlo by vás zaujímať
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.