angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SLOVENSKO ŽENY – S Češkami o 9. miesto

06. Marec 2018

PARALIMNI (SFZ) – Po súbojoch v základných skupinách prichádzajú na turnaji Cyprus Women‘s Cup 2018 na rad zápasy o umiestnenie. Slovenské futbalistky zabojujú o 9. miesto proti českému výberu.

Stretnutie medzi Slovenkami a Češkami je na programe v stredu 7. marca o 10.00 hod. v Larnace v GSZ Stadium. Naše hráčky obsadili v základnej C-skupine s dvoma bodmi tretiu priečku. V prvom zápase remizovali 0:0 s JAR, potom prehrali najtesnejším rozdielom 0:1 s KĽDR a napokon s Maďarkami remizovali 1:1.
Češky na úvod svojich vystúpení v B-skupine vyhrali nad Belgičankami 2:1, ale potom zaknihovali dve prehry s Rakúšankami 0:2 a zhodne aj so Španielkami.
Naposledy hrali slovenské futbalistky s výberom Česka v roku 2016, keď odohrali dva prípravné zápasy. Oba vyhrali naše hráčky - najskôr 3:2 a potom 1:0.

Galéria

Nový víťaz

Už teraz je isté, že turnaj Cyprus Women‘s Cup 2018 vyhrá nové družstvo. Doposiaľ sa z triumfu trikrát tešili Kanaďanky, tri razy Angličanky, dvakrát Francúzky a raz vyhrali podujatie Rakúšanky a Švajčiarky. V tomto ročníku si vo finále zmerajú sily Talianky so Španielkami. Zápas má výkop v stredu 7. maraca o 17.00 v Larnace v AEK Arene.

Rozpis zápasov o umiestnenie
o 11. miesto:
Fínsko – Maďarsko, o 10.00 hod. Tasos Marko, Paralimni
o 9. miesto: Česko – Slovensko, o 10.00 hod. GSZ Stadium, Larnaca
o 7. miesto: Wales – Rakúsko, o 10.00 hod. AEK Arena, Larnaca
o 5. miesto: Belgicko – Juhoafrická republika, o 14.00 hod. GSZ Stadium, Larnaca
o 3. miesto: Švajčiarsko – KĽDR, o 13.00 hod. Tasos Marko, Paralimni
finále: Taliansko – Španielsko, o 17.00 hod. AEK Arena, Larnaca

SÚVISIACE ČLÁNKY:

http://www.futbalsfz.sk/slovensko-zeny-na-cypre-remiza-s-madarkami

http://www.futbalsfz.sk/slovensko-zeny-prehra-proti-favorizovanemu-kldr

http://www.futbalsfz.sk/slovensko-zeny-na-uvod-turnaja-women-s-cup-remiza-s-jar-0-0

http://www.futbalsfz.sk/slovensko-zeny-trener-hucko-po-prvych-zapasoch-dievcata-si-ulohy-plnili