www.futbalsfz.sk

Slovenský futbalový zväz podpísal Memorandum o spolupráci s občianskym združením Integrácia svieti pre všetky deti rovnako

utorok, 02.10.2018
|
Posledná aktualizácia 02.10.2018 15:49

Bratislava (SFZ) – Po viacročnej úspešnej spolupráci v oblasti organizovania podujatí podpísal prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik a výkonný riaditeľ občianskeho združenia Integrácia svieti pre všetky deti rovnako Slavomír Krafčák v utorok 2.októbra 2018 Memorandum o spolupráci.


Bratislava (SFZ) – Po viacročnej úspešnej spolupráci v oblasti organizovania podujatí podpísal prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik  a výkonný riaditeľ občianskeho združenia Integrácia svieti pre všetky deti rovnako Slavomír Krafčák v utorok 2.októbra 2018 Memorandum o spolupráci.

V tomto memorande obe strany deklarujú vôľu spolupracovať a poskytovať si primeranú odbornú, organizačnú, technickú, vecnú a prípadne aj inú podporu pri realizácii jednotlivých projektov.

Integrácia bude podporovať pozitívne vnímanie spoločenského významu SFZ ako najväčšieho občianskeho združenia na Slovensku, jeho poslania a cieľov, postavenia a činnosti v slovenskej verejnosti. SFZ bude podporovať pozitívne vnímanie existencie a činnosti Integrácie v oblasti problematiky začlenenia znevýhodnených skupín do spoločnosti.

Najbližším spoločným podujatím by mal byť koncert pre deti, ktorý sa uskutoční na hokejovom štadióne Ondreja Nepelu dňa 10. októbra 2018. Deti by mali podporiť naši reprezentanti spolu s ďalšími športovcami a hudobníkmi.

Občianske združenie Integrácia sa zameriava na začlenenie detí s ťažším štartom do života a žiť ho plnohodnotne a je zároveň určené všetkým deťom. Je to výnimočný projekt, ktorý vytvára priestor na prezentáciu detí s rôznym postihnutím spolu so zdravými deťmi.Monika Jurigová
Značky
SFZ
Memorandum
Autor
Monika Jurigová
Mohlo by vás zaujímať
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.