angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Slovnaft Cup: Žreb štvrťfinále na čerpacej stanici Slovnaftu, Trnava proti DAC, Slovan doma s Liptovským Mikulášom.

31. Október 2017

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) – Historicky prvý žreb v rámci Slovnaft Cupu v priestoroch benzínovej čerpacej stanice na Prístavnej ulici v Bratislave.

Galéria

Za prítomnosti televíznych kamier boli vyžrebované štvrťfinálové dvojice 49. ročníka Slovenského pohára vo futbale - Slovnaft Cupu 2017/2018.

Ruky trénera Karola Peczeho a zástupcu spoločnosti Slovnaft Matúša Horvátha siahli do bubna s loptičkami a rozhodli o zložení čtyroch štvrťfinálových dvojíc.

Líder najvyššej domácej súťaže FC Spartak Trnava privíta na svojom ihrisku  v regionálnom derby FK DAC 1904 Dunajská Streda. Obhajca trofeje bratislavský Slovan sa stretne na Pasienkoch s druholigovým MFK Tatran Liptovský Mikuláš. Futbalový sviatok sa chystá na Považí, kde jediný klub spomedzi osmičky pôsobiaci v regionálnej súťaži – FK Borčice, bude bojovať o semifinále s MŠK Žilina. V poslednom dueli ambiciózny FK Poprad privíta na ihrisku NTC pod Tatrami MFK Ružomberok.

 Štvrťfinálové zápasy 49. ročníka Slovenského pohára vo futbale - Slovnaft Cupu 2017/2018 sú na programe 13. marca 2018.

Žreb štvrťfinále Slovenského pohára vo futbale - Slovnaft Cupu 2017/2018:

ŠK Slovan Bratislava - MFK Tatran Liptovský Mikuláš
FC Spartak Trnava - FK DAC 1904 Dunajská Streda
TJ Iskra Borčice - MŠK Žilina
FK Poprad - MFK Ružomberok