Sokoli ťa budú potrebovať! Ukáž, ako fandíš a vyhraj skvelé ceny!

Posledná aktualizácia 26.8.2020 09:20

BRATISLAVA (SFZ) - Prvý tohtoročný zápas našich futbalových reprezentantov bude pre pandémiu bez divákov. Slovenskí sokoli však v dueli Ligy národov s Českom (4. septembra 2020 o 20.45, priamy prenos na RTVS) budú potrebovať podporu fanúšikov. Ukáž, ako fandíš, pošli video a vyhraj skvelé ceny!

Každý správny fanúšik podporuje svoj tím v drese, klobúku, so šálom či len tak. Dajte vedieť našim reprezentantom, že ste s nimi! Natočte originálne video (na dvore, aute, v obývačke, na štadióne), kde im ukážete, že budete s nimi aj napriek tomu, že tribúny budú prázdne.

Veríme, že najväčšou odmenou bude víťazstvo nad Českom, no ten z vás, ktorého video sa bude našim futbalistom páčiť najviac, získa unikátnu cenu. Zavolá mu jeden z našich reprezentantov a môžu si spolu pokecať cez videohovor. Ďalšími cenami sú powerbank, bezdrôtové slúchadlá, bezdrôtový reproduktor a fit náramok od partnera súťaže spoločnosti Planeo Elektro.

Video je možné poslať cez súkromnú správu na oficiálny facebookový profil Slovenského futbalového zväzu, prípadne pridať video verejne na svoj profil na Instagrame a označiť ho hashtagom #fandimespolu a otagovaním profilu @sfzofficial.

Súťaž trvá od 26. 8. 2020 (10.00) do 30. 8. 2020 (21.00)

ZASLANÍM VIDEA DÁVA SÚŤAŽIACI PRÁVO SFZ a SFZ MARKETING s. r. o. súhlas na technickú úpravu videa a jeho zverejnenie na sociálnych sieťach SFZ, webovej stránke futbalsfz.sk a na použitie videa v priamom prenose zápasu Slovensko – Česko (4. septembra 2020 na RTVS).Štatút súťaže Ukáž, ako fandíš.pdf

SFZ
Značky
Autor
SFZ
SFZ
Súťaž
Reprezentácia
SR A
Mohlo by vás zaujímať

SR A - Informácie o predaji vstupeniek do AUTOKINA na zápas Ligy národov SR - ČR

03.9.2020 14:22

SR A – Vstupenky na marcový zápas baráže Slovensko – Írsko treba vrátiť, na iný termín nebudú platiť

28.3.2020 18:33

SR A - Oznam o spôsobe vrátenia peňazí za kúpené vstupenky na zápas Slovensko - Írsko

10.3.2020 15:14

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.