angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

Úradná správa SFZ č. 16 zo dňa 19. 10. 2018

19. Október 2018
BRATISLAVA (SFZ) - Úplný a záväzný text úradnej správy Slovenského futbalového zväzu

II. liga Počas víkendu dva šlágre Komárno Pohronie a Skalica Petržalka

19. Október 2018
BRATISLAVA (SFZ/brs) – Druhá liga pokračuje už 14. kolom. To je rozdelené do troch hracích dní a Futblanet TV prinesie fanúšikom opäť dva živé prenosy zo štadiónov. Dnes sú na programe dva duely Lokomotíva Košice si zmeria sily s Liptovským Mikulášom a Šamorín privíta Inter Bratislava.

SR A Vstupenky duel Slovensko Ukrajina v predaji od pondelka

18. Október 2018
BRATISLAVA (SFZ) - Slovenský futbalový zväz oznamuje fanúšikom, že vstupenky na zápas Ligy národov Slovensko – Ukrajina, ktorý sa uskutoční 16. novembra 2018 o 20.45 v Trnave, sa začnú predávať v pondelok 22. októbra 2018 o 12.00 h.

SR A - Objednávky vstupeniek na zápas Ligy národov Česko –Slovensko pozastavené

19. Október 2018
BRATISLAVA (SFZ) – Slovenský futbalový zväz oznamuje fanúšikom, že objednávanie vstupenky na zápas Ligy národov Česko – Slovensko, ktorý sa odohrá 19. 11. 2018 o 20.45 v Prahe, je momentálne pozastavené.

SR A - Dúbravka, Škriniar, Lobotka, Gyömbér, Šulla a Šatka: Mrzí nás to, bola to chyba a budeme za ňu niesť následky

18. Október 2018
BRATISLAVA (SFZ) – Reakcie hráčov na medializované informácie o porušení štatútu reprezentanta, na základe ktorého sa rozhodol rezignovať tréner Ján Kozák na funkciu hlavného kouča pri A-tíme Slovenska.

SR A Ján Kozák o odchode z reprezentácie: V danej chvíli bolo pre futbal najlepšie, keď skončím

18. Október 2018
BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Širokou verejnosťou ostro sledovaná tlačová konferencia Jána Kozáka, na ktorej ozrejmil príčinu svojho nečakaného odchodu od reprezentačného mužstva, sa konala vo štvrtok v priestoroch zväzu.

SR A Debutant Samuel Mráz po zápase v Štokholme: Bol to môj veľký deň, na diaľku som držal palce chalanom z 21-ky

17. Október 2018
ŠTOKHOLM (SFZ/PETER ZEMAN) – Samuel Mráz si pripísal v prípravnom stretnutí vo Švédsku premiérový štart v seniorskom tíme Slovenska. Stal sa tak v poradí 243. reprezentantom v novodobých dejinách slovenskej futbalovej reprezentácie.

SR 19 Vypadnutie po nečakane vysokej prehre

17. Október 2018

LUŠNJA (SFZ) – V treťom zápase skupiny 1. kola kvalifikácie ME prišla slovenská devätnástka o postup do fázy Elite Round po prehre 1:4 s Ukrajinou.

SFZ - Vo štvrtok sa začínajú voľby členov komory SFZ pre riešenie sporov: Všetko, čo potrebujete vedieť!

17. Október 2018
BRATISLAVA (SFZ) – V dňoch 18. – 22. októbra 2018 sa uskutočnia voľby členov komory SFZ pre riešenie sporov prostredníctvom ISSF. Prinášame vám všetky podstatné informácie k voľbám a k postupu pri hlasovaní.

SR 21 Po prehre v Severnom Írsku zavládol smútok, Rodák: Každý zápas sme šli naplno

17. Október 2018
BELFAST (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Slovenskí futbaloví reprezentanti do 21 rokov ukončili kvalifikáciu o ME 2019 najtesnejšou prehrou proti rovesníkom zo Severného Írska (0:1). Ich cesta za šampionátom, ktorý usporadúva Taliansko a San Maríno, sa tak končí. V kabíne bol po záverečnom hvizde cítiť poriadny smútok. Sokolíkom však za výkony a ich túžbu prebojovať sa medzi najlepších patrí veľká pochvala.

SR A - Hráči zhodne: Boli sme blízko k výhre, po Škriniarovej hlavičke sme dvíhali ruky nad hlavy

17. Október 2018
ŠTOKHOLM (SFZ/PETER ZEMAN) - Hlasy po prípravnom zápase Švédsko - Slovensko.

SR A V Štokholme zaslúžená remíza

16. Október 2018
ŠTOKHOLM (SFZ/PETER ŠURIN) – Po trénerskej zmene odohrali slovenskí futbalisti priateľský zápas vo švédskej metropole proti domácemu výberu a remizovali v ňom 1:1.

SR 21 V Severnom Írsku prehra po vylúčení Bénesa a neuznanom góle Vavra, Guľa: Chalani statočne odmakali druhý polčas

16. Október 2018
BELFAST (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Slovenskí reprezentanti do 21 rokov zakončili kvalifikáciu o ME 2019 prehrou v severoírskom Belfaste (0:1). Zápas sme dohrávali o jedného hráča menej, keď v 45. min vylúčil rozhodca Bénesa. V druhom polčase hlavný arbiter neuznal gól kapitána Denisa Vavra.

SR 21 - Dôležitý súboj sokolíkov v Severnom Írsku od 20.30 naživo!

16. Október 2018
BRATISLAVA (SFZ) – Futbalová reprezentácia do 21 rokov dnes o 20.30 nastúpi na posledný zápas v svojej kvalifikačnej skupine o postup na ME. Zverenci trénera Adriana Guľu sú na druhom mieste a práve so svojím súperom bojujú o postup do baráže.

SFZ - TLAČOVÁ KONFERENCIA JÁNA KOZÁKA

16. Október 2018
OFICIÁLNY OZNAM SFZ

SR 18 - Nominácia na dvojzápas s Tureckom

15. Október 2018
BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie do 18 rokov Albert Rusnák nominoval 20 hráčov na dvojzápas s Tureckom.

SR A Tréner Tarkovič o zostave jasno, najprv ju povie hráčom

15. Október 2018
ŠTOKHOLM (SFZ/PETER ŠURIN) – Kapitán slovenskej reprezentácie Martin Škrtel mal prvý raz na predzápasovej tlačovej konferencii po boku Štefana Tarkoviča, na zápas vo Švédsku povereného vedením A-mužstva.

SR A Vo Švédsku povedie reprezentáciu Štefan Tarkovič: Odchod trénera ma zaskočil, urobíme s tímom maximum

15. Október 2018
BRATISLAVA (SFZ) – Futbalová reprezentácia Slovenska odletela do Švédska už bez trénera Jána Kozáka, ktorý v nedeľu večer na vlastnú žiadosť skončil pri národnom tíme. Mužstvo v utorkovom dueli (20.45 v Štokholme) povedie jeho asistent Štefan Tarkovič.

SR 21 Tréner Guľa pred Severným Írskom: Sme motivovaní!

15. Október 2018
BELFAST (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Slovenskí reprezentanti do 21 rokov vbiehajú do cieľovej rovinky v kvalifikácii o ME 2019, ktoré hostí Taliansko a San Maríno. Sokolíci už zajtra (v utorok o 20.30 hod SELČ) nastúpia v Belfaste na záverečný deul v skupine proti Severnému Írsku. Pred ním povedal trénera mužstava Adrian Guľa pre futbalszf.sk, aká je nálada v tíme.