angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SR 17 – Nominácia na 1. kolo kvalifikácie ME v Turecku

12. Október 2018

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner slovenskej reprezentácie do 17 rokov Marek Bažík nominoval 20-členný káder na 1. kolo kvalifikácie ME.

Turnaj sa hrá od 24. do 30. októbra v Turecku.

Zraz nominovaných hráčov je v piatok 19. októbra o 11:00 v seneckom hoteli Senec. 

Odlet do Turecka je v nedeľu o 18:55 z viedenského letiska Schwechat.

Po zverejnení nominácie došlo k vynútenej zmene, Capka vymenil Uhľár (Slovan).

PROGRAM ZÁPASOV

24.10.2018 Sev. Írsko 17 - Slovensko 17 (Manavgat, 12:00)
27.10.2018 Slovensko 17 - San Maríno 17 (Manavgat, 12:00)
30.10.2018 Slovensko 17 - Turecko 17 (Manavgat, 13:30)

NOMINÁCIA

Brankári
Ľubomír Belko
(MŠK Žilina)
Jakub Surovčík (SK Slavia Praha)

Obrancovia

Marián Tandara (MŠK Žilina)
Patrik Leitner (MŠK Žilina)
Dominik Javorček (MŠK Žilina)
Matúš Capko (MŠK Žilina)
Simon Vlasák (FC Nitra)
Adam Obert (Sampdoria UC)
Alexander Selecký (MFK Ružomberok)
Thomas Salvan (Chievo Verona)
Ľuboš Uhľár (ŠK Slovan Bratislava)

Stredopoliari
Sebastián Prášek (MŠK Žilina)
Adrián Mojžíš (MŠK Žilina)
Martin Šviderský (Manchester United)
Filip Szetei (ŠK Slovan Bratislava)
Gabriel Hornyák (ŠK Slovan Bratislava)
Sebastián Nebyla (West Ham United FC)

Útočníci
Tomáš Suslov (FC Groningen)
Adam Matoš (MFK Ružomberok)
Roman Čerepkai (ŠK Slovan Bratislava)
Matej Rosenberger (ŠK Slovan Bratislava

NÁHRADNÍCI

Brankári
Branislav Chudík (ŠK Slovan Bratislava)
Tomáš Frühwald (FC Nitra)

Obrancovia
Michal Polčic (Slovan Bratislava)
Juraj Lacko (ŠK Slovan Bratislava)
Richard Piliar (DAC 1904 Dun. Streda)

Stredopoliari
Karim About Nabout
(FC Nitra)
Martin Gomola (MŠK Žilina)
Martin Vyletel (FK Senica)
Tomáš Rigo (Slavia Praha)
Tomáš Kubík (MFK Ružomberok)
Matthias Leitl (Slavia Praha)

Útočníci
Filip Buchel (FK Senica)
Matúš Repa (Atalanta Bergamo)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Marek Bažík
Asistent trénera: Pavol Mlynár
Tréner brankárov: Tomáš Čechovič
Kondičný tréner: Michal Lacena
Technický vedúci: Martin Hrnčír
Fyzioterapeut: Lukáš Kováčik
Lekár: Július Karácsony
Hlavný vedúci: Dušan Radolský
Pozorovatelia: Ján Greguš, Karol Belaník