SR 17 - Nominácia na Development cup v Bielorusku

štvrtok, 10.01.2019
|
Posledná aktualizácia 17.1.2019 13:53

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner slovenskej reprezentácie do 17 rokov Marek Bažík nominoval 22-členný káder na medzinárodný turnaj Development cup v Bielorusku. Zraz hráčov je v piatok 18. januára o 11:00 v hoteli Senec v Senci.

Odlet do Minska je v sobotu 19. januára predpoludním zo Schwechatu.

PROGRAM ZÁPASOV

20.01. Slovensko 17 – Litva17 (Minsk, 7.40 SEČ)
22.01. Ukrajina 17 - Slovensko 17 (Minsk, 10.05 SEČ)
24.01. Slovensko 17 – Bulharsko17 (Minsk, 10.05 SEČ)
26.01. 1. zápas o umiestnenie (miesto a čas upresnia organizátori po odohraní zápasov v základnej skupine)
28.01. 1. zápas o umiestnenie (miesto a čas upresnia organizátori po odohraní zápasov v skupine)

NOMINÁCIA

BRANKÁRI

Ľubomír Belko (MŠK Žilina)
Branislav Chudík (Slovan Bratislava)

OBRANCOVIA

Marián Tandara (MŠK Žilina)
Thomas Salvan (Chievo Verona)
Patrik Leitner (MŠK Žilina)
Simon Vlasák (FC Nitra)
Richard Piliar (DAC 1904 Dun. Streda)
Ľuboš Uhlár (Slovan Bratislava)
Alexander Selecký (MFK Ružomberok)
Simeon Kohút (AS Trenčín) 

STREDOPOLIARI
Marcel Novák (MŠK Žilina)
Adam Palacka (Slovan Bratislava)
Gabriel Hornyák (Slovan Bratislava)
Martin Gomola (MŠK Žilina)
Adrián Mojžiš (MŠK Žilina)
Dominik Veselovský (DAC 1904 Dun. Streda)

ÚTOČNÍCI  
Filip Szetei (Slovan Bratislava)
Matej Rosenberger (Slovan Bratislava)
Roman Čerepkai (Slovan Bratislava)
Adam Matoš (MFK Ružomberok)
Tomáš Kubík (MFK Ružomberok)
Filip Buchel (Senica)

NÁHRADNÍCI

BRANKÁRI
Tomáš Fruhwald (FC Nitra)
Peter Sokol (FC Petržalka)

OBRANCOVIA

Juraj Lacko (Slovan Bratislava)
Adrián Sivoň (MFK Ružomberok)
Šimon Gábriš (1. FC Slovácko)

STREDOPOLIARI
Andrej Rampáček (FK Senica)
Sebastian Prášek (MŠK Žilina)
Patrik Jedinák (MFK Ružomberok)
Martin Vyletel (Senica)
Stanislav Olejník (Tatran Prešov)
Tobias Raffay (ŽP Podbrezová)

ÚTOČNÍCI
Peter Belko (FK Senica)
Viktor Sabo (FC Nitra)
Adam Tučný (Slovan Bratislava)  

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Marek Bažík
Asistent trénera: Pavol Mlynár
Tréner brankárov: Tomáš Čechovič
Kondičný tréner: Michal Lacena
Technický vedúci: Vladimír Dančík
Lekár: Július Karácsony
Masér: Marián Mareš



Peter Šurin
Značky
Reprezentácia
SR 17
Súťaž
Development cup
Osoba
Marek Bažík
SFZ
nominácie
Mohlo by vás zaujímať

SR 17 – Tréner Branislav Fodrek pred 1. kolom kvalifikácie ME: Ideme na postup!

20.10.2019 10:21

SR 17 - Nominácia na kvalifikačný turnaj ME 2020 na Cypre

18.10.2019 14:32

SR 17 - Prehra na poučenie

27.9.2019 14:04

SR 17 – Zaslúžené víťazstvo po dobrej hre

25.9.2019 12:56

SR 17 - Nominácia na dvojzápas s Chorvátskom

25.9.2019 11:23

SR 17 – Na prestížnom turnaji na Ukrajine mladíci po prehre s Izraelom štvrtí

30.8.2019 18:49

SR 17 - Po remíze s Litvou do zápasu o bronz s Izraelom

30.8.2019 08:54

SR 17 - V druhom dueli na Ukrajine prišla prehra s Tureckom

29.8.2019 18:40

SR 17 – Skvelý štart na Bannikovovom memoriáli: Chlapci zdolali Bielorusko

29.8.2019 18:41

SR 17 – Nominácia na Bannikovov memoriál na Ukrajine

25.8.2019 20:13

SR 17 - Nominácia na kontrolný zraz v Trenčianskych Tepliciach

29.7.2019 16:01

SR 17 – Tréner Marek Bažík po Elite Rounde: Ročník 2002 je veľkým prísľubom pre náš futbal

04.4.2019 19:58

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.