www.futbalsfz.sk

SR 17 - Nominácia na Development cup v Bielorusku

štvrtok, 10.01.2019
|
Posledná aktualizácia 17.1.2019 13:53

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner slovenskej reprezentácie do 17 rokov Marek Bažík nominoval 22-členný káder na medzinárodný turnaj Development cup v Bielorusku. Zraz hráčov je v piatok 18. januára o 11:00 v hoteli Senec v Senci.

Odlet do Minska je v sobotu 19. januára predpoludním zo Schwechatu.

PROGRAM ZÁPASOV

20.01. Slovensko 17 – Litva17 (Minsk, 7.40 SEČ)
22.01. Ukrajina 17 - Slovensko 17 (Minsk, 10.05 SEČ)
24.01. Slovensko 17 – Bulharsko17 (Minsk, 10.05 SEČ)
26.01. 1. zápas o umiestnenie (miesto a čas upresnia organizátori po odohraní zápasov v základnej skupine)
28.01. 1. zápas o umiestnenie (miesto a čas upresnia organizátori po odohraní zápasov v skupine)

NOMINÁCIA

BRANKÁRI

Ľubomír Belko (MŠK Žilina)
Branislav Chudík (Slovan Bratislava)

OBRANCOVIA

Marián Tandara (MŠK Žilina)
Thomas Salvan (Chievo Verona)
Patrik Leitner (MŠK Žilina)
Simon Vlasák (FC Nitra)
Richard Piliar (DAC 1904 Dun. Streda)
Ľuboš Uhlár (Slovan Bratislava)
Alexander Selecký (MFK Ružomberok)
Simeon Kohút (AS Trenčín) 

STREDOPOLIARI
Marcel Novák (MŠK Žilina)
Adam Palacka (Slovan Bratislava)
Gabriel Hornyák (Slovan Bratislava)
Martin Gomola (MŠK Žilina)
Adrián Mojžiš (MŠK Žilina)
Dominik Veselovský (DAC 1904 Dun. Streda)

ÚTOČNÍCI  
Filip Szetei (Slovan Bratislava)
Matej Rosenberger (Slovan Bratislava)
Roman Čerepkai (Slovan Bratislava)
Adam Matoš (MFK Ružomberok)
Tomáš Kubík (MFK Ružomberok)
Filip Buchel (Senica)

NÁHRADNÍCI

BRANKÁRI
Tomáš Fruhwald (FC Nitra)
Peter Sokol (FC Petržalka)

OBRANCOVIA

Juraj Lacko (Slovan Bratislava)
Adrián Sivoň (MFK Ružomberok)
Šimon Gábriš (1. FC Slovácko)

STREDOPOLIARI
Andrej Rampáček (FK Senica)
Sebastian Prášek (MŠK Žilina)
Patrik Jedinák (MFK Ružomberok)
Martin Vyletel (Senica)
Stanislav Olejník (Tatran Prešov)
Tobias Raffay (ŽP Podbrezová)

ÚTOČNÍCI
Peter Belko (FK Senica)
Viktor Sabo (FC Nitra)
Adam Tučný (Slovan Bratislava)  

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Marek Bažík
Asistent trénera: Pavol Mlynár
Tréner brankárov: Tomáš Čechovič
Kondičný tréner: Michal Lacena
Technický vedúci: Vladimír Dančík
Lekár: Július Karácsony
Masér: Marián Mareš



Peter Šurin
Značky
Osoba
Marek Bažík
Reprezentácia
SR 17
sfz
nominácie
Súťaž
Development cup
Mohlo by vás zaujímať
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.