www.futbalsfz.sk

SR 18 - Nominácia na dva medzištátne zápasy s Rumunskom

utorok, 02.04.2019
|
Posledná aktualizácia 07.4.2019 17:54

autor: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentácie do 18 rokov Albert Rusnák nominoval 20-členný káder na dva medzištátne zápasy s Rumunskom.

Zraz hráčov je v nedeľu 7. apríla o 13:00 v seneckom hoteli Senec.

Pri zraze došlo k vynútenej zmene v nominácii, zraneného Šimona Kozáka nahradil Oliver Burian.

PROGRAM ZÁPASOV

09.04.2019 Slovensko 18 - Rumunsko 18 (NTC Senec, 12:00)
11.04.2019 Slovensko 18 - Rumunsko 18 (NTC Senec, 12:00)

NOMINÁCIA

BRANKÁRI
Ivan Rehák
(FC Spartak Trnava)
Erik Búš (FC Nitra)

OBRANCOVIA
Alexander Tóth (ŠK Slovan Bratislava)
Šimon Dolinský (DAC 1904 Dun. Streda)
Tomáš Nemčík (MŠK Žilina)
Ivan Mesík (Spartak Trnava)
Šimon Kozák (FC Southamptom)
Filip Nagy (Virtus Entella)
Oliver Burian (Spartak Trnava)

STREDOPOLIARI
Samuel Lavrinčík (ŠK Slovan Bratislava)
Filip Lichý (ŠK Slovan Bratislava)
Marcel Vasiľ (FC Thun)
Ján Bernát (MŠK Žilina)
Patrik Danek (FC Nitra)
René Holáň (MŠK Žilina)
Patrik Myslovič (MŠK Žilina)
Samuel Benovič (Spartak Trnava)
Dávid Doktorík (DAC 1904 Dun. Streda)

ÚTOČNÍCI
Patrik Iľko (MŠK Žilina)
Krisztián Bari (DAC 1904. Dun. Streda)
Sebastián Gembický (DAC 1904 Dun. Streda)

NÁHRADNÍCI

BRANKÁRI
Viliam Hynek (1. FC Tatran Prešov)
Jakub Mikunda (MŠK Žilina)

OBRANCOVIA
Šimon Ondrej (1. FC Tatran Prešov)  
Matúš Katunský (FK Železiarne Podbrezová)

STREDOPOLIARI
Michal Dopater
(MFK Ružomberok)
Roland Galčík (FK Železiarne Podbrezová)
Dominik Danko (AS Trenčín)
Samuel Ďatko (FK Železiarne Podbrezová)

ÚTOČNÍCI
Adrián Mojžiš (MŠK Žilina)
Viktor Mička (FK Senica)

REALIZAČNÝ TÍM

Tréner: Albert Rusnák
Asistent trénera: Stanislav Macek
Tréner brankárov: Ivo Pilip
Kondičný tréner: Tomáš Vacula
Lekár: František Žák
Masér: Matej Chrenko
Technický vedúci: Michal Vengloš


Peter Šurin
Značky
Osoba
Albert Rusnák st.
Reprezentácia
SR 18
sfz
nominácie
Mohlo by vás zaujímať
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.