angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SR 18 - Nominácia na dvojzápas s Tureckom

15. Október 2018

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie do 18 rokov Albert Rusnák nominoval 20 hráčov na dvojzápas s Tureckom.

Počas zrazu došlo k vynútenej zmene, Alexandra Tótha nahradil Oliver Burian.

PROGRAM ZÁPASOV

23. 10.  Slovensko 18 - Turecko 18 (18.00, NTC Senec)
25. 10.  Slovensko 18 - Turecko 18 (11.00, NTC Senec)

NOMINÁCIA

BRANKÁRI
Ivan Rehák (FC Spartak Trnava)
Erik Búš (FC Nitra)

OBRANCOVIA

Nikolas Valo (AS Trenčín)
Ivan Mesík (FC Spartak Trnava)
Alexander Tóth (ŠK Slovan Bratislava)
Matúš Malý (FK DAC 1904 D. Streda)
Šimon Ondrej (1. FC Tatran Prešov)
Matúš Katunský (FK Železiarne Podbrezová)
Peter Pokorný (FC Liefering)
Oliver Burian (Spartak Trnava)

STREDOPOLIARI

Adam Laurinec (AS Trenčín)
Samuel Lavrinčík (ŠK Slovan Bratislava)
Filip Lichý (ŠK Slovan Bratislava)
Kristián Bari (FK DAC 1904 D. Streda)
Michal Dopater (MFK Ružomberok)
Roland Galčík (FK Železiarne Podbrezová)
Matúš Begala (MFK Zemplín Michalovce)
Marcel Vasiľ (FC Thun)

ÚTOČNÍCI

Lukáš Letenay (AS Trenčín)
Sebastián Gembický (DAC 1904 Dun. Streda)
Tomáš Bobček (MFK Ružomberok)

NÁHARDNÍCI

BRANKÁR
Nicolas Bajnóczi (DAC 1904 Dun. Streda)

OBRANCOVIA
Ondrej Matejka (AS Trenčín)
Mário Strakoš (FC Nitra)
Šimon Dolinský (DAC 1904 Dun. Streda)

STREDOPOLIARI
Dávid Doktorík (DAC 1904 Dun. Streda)
Dominik Topoľský (Olympique de Marseille)
Filip Tatranský (AS Trenčín)
Samuel Ďatko (FK Železiarne Podbrezová)

ÚTOČNÍK
Viktor Mička (FK Senica)
Lukáš Csáno (Spartak Trnava)

REALIZAČNÝ TÍM

Tréner: Albert Rusnák
Asistent trénera: Stanislav Macek
Tréner brankárov: Ivo Pilip
Kondičný tréner: Tomáš Vacula
Lekár: František Rigo
Masér: Matej Chrenko
Technický vedúci: Michal Vengloš