SR 19 – Nominácia na kvalifikačný turnaj ME 2020 v Taliansku

Posledná aktualizácia 09.11.2019 15:36

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie do 19 rokov Albert Rusnák nominoval 20-členný tím na 1. kolo kvalifikácie ME v Taliansku.

Zraz nominovaných je v sobotu 9. novembra 2019 o 12.00 v hoteli Senec v Senci. V pondelok dopoludnia tím odlieta do Bologne.

Po oznámení nominácie, deň pred zrazom, došlo k zraneniu Adama Oberta zo Sampdorie, ktorého v kádri nahradil žilinský Tomáš Nemčík. 

PROGRAM ZÁPASOV
13.11. Cyprus 19 - Slovensko 19 (Forli, 12.00)
16.11. Malta 19 - Slovensko 19 (Santa Monica, 12.00)
19.11. Taliansko 19 - Slovensko 19 (Santa Monica, 15.00)

NOMINÁCIA

BRANKÁRI
Jakub Surovčík (Slavia Praha)
Ivan Rehák (FK Železiarne Podbrezová)

OBRANCOVIA
Marián Tandara (MŠK Žilina)
Matúš Malý (FC DAC 1904 D. Streda)
Adam Obert (UC Sampdoria)
Alexander Tóth (ŠK Slovan Bratislava)
Marcel Vasiľ (FC Lerchenfeld)
Ivan Mesík (FC Spartak Trnava)
Tomáš Nemčík (MŠK Žilina)

STREDOPOLIARI
Erik Bašista (1. FC Nürnberg)
Filip Lichý (ŠK Slovan Bratislava)
Dominik Veselovský (FC DAC 1904 Dun. Streda)
Samuel Lavrinčík (Slovan Bratislava)
Ján Bernát (MŠK Žilina)
Sebastián Nebyla (West Ham United)
Tomáš Suslov (FC Groningen)

ÚTOČNÍCI
Tomáš Bobček (MŠK Ružomberok)
Krisztián Bari (FC DAC 1904 D. Streda)
Patrik Iľko (MŠK Žilina)
Lukáš Letenay (AS Trenčín)
Patrik Danek (FC Nitra)

NÁHRADNÍCI

BRANKÁRI
Viliam Hynek (MFK Karviná)
Erik Búš (FC Nitra)

OBRANCOVIA
Nikolas Valo (AS Trenčín)
Matúš Katunský (FC Košice)
Filip Nagy (US Sassuolo Calcio)
Oliver Burian (Spartak Trnava)
Dominik Javorček (MŠK Žilina)

STREDOPOLIARI
Adam Laurinec (AS Trenčín)
Ladislav Nagy (FC DAC 1904 Dun. Streda)
Filip Mráz (MŠK Žilina)
Samuel Ďatko (FK Železiarne Podbrezová)
Dominik Topoľský (Olympique de Marseille)
Michal Dopater (MFK Ružomberok)
René Holáň (MŠK Žilina)
Roland Galčík (FK Železiarne Podbrezová)

ÚTOČNÍCI
Sebastián Gembický (FC DAC 1904 D. Streda)
Adam Goljan (MŠK Žilina)
Viktor Vondryska (FK Železiarne Podbrezová)

REALIZAČNÝ TÍM

Tréner: Albert Rusnák
Asistenti trénera: Marek Ondrík, Stanislav Macek
Tréner brankárov: Ivo Pilip
Kondičný tréner: Tomáš Vacula
Lekár: Jozef Kubašovský
Masér: Samo Brunovský
Fyzioterapeut: Peter Hermel
Technický vedúci: Michal Vengloš
Pozorovateľ: Štefan Tarkovič
Pozorovateľ: Karol Belaník


Lucia Petrincová
Značky
Reprezentácia
SR 19
Súťaž
1.kolo kvalifikácie ME
SFZ
nominácie
Autor
SFZ
Mohlo by vás zaujímať

SR 19 - Nominácia na tréningový kemp na Cypre a dvojzápas s Lotyšskom

27.1.2020 14:52

SR 19 – Amid Khan Agha je pre nás zaujímavý hráč

22.1.2020 08:04

SR 19 - V konfrontácii s Třincom výsledková lekcia

11.1.2020 18:43

SR 19 - Nominácia na prípravný kemp a zápas s FK Třinec

13.1.2020 14:14

SR 19 - Nominácia na testovanie

06.12.2019 23:58

MLÁDEŽNÍCKE REPREZENTÁCIE – Tímy do 17 a 19 rokov spoznali súperov v ďalších kvalifikáciách

03.12.2019 20:10

SR 19 – Postup je úspech všetkých

23.11.2019 08:44

SR 19 – Krutá prehra, ale postup neohrozila

19.11.2019 18:42

SR 19 - Vymaľované za polčas. Víťazstvo nad Maltou aj postup

16.11.2019 19:13

SR 19 - Víťazný vstup do kvalifikačného turnaja

15.11.2019 19:55

SR 19 – Pravda je vždy na ihrisku, aj tá o postupe

20.11.2019 13:57

SR 19 – Platili sme školné: prehra jedným gólom

14.10.2019 18:05

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.