angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SR 19 - Nominácia na kvalifikačný turnaj ME v Albánsku

02. Október 2018

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentačnej devätnástky Albert Rusnák nominoval 21-členný káder na 1. kolo kvalifikácie ME.

Zraz hráčov na turnaj do Albánska je v sobotu 6. októbra do 10.00 v NTC Senec.
Odchod na letisko Schwechat v pondelok ráno, odlet  do Tirany krátko po poludní.

Po oznámení nominácie došlo k vynúteným zmenám, zraneného Nemčíka nahradil Tomáš Filipiak, zdravotné problémy vyradili aj Rolanda Gerebenitsa a nepripojil sa k tímu.

PROGRAM ZÁPASOV

10.10.2018 Nórsko 19 - Slovensko 19 (Lušnja, 12:00)
13.10.2018 Slovensko 19 - Albánsko 19 (Drač, 12:00)
16.10.2018 Slovensko 19 - Ukrajina 19 (Lušnja, 14:00)

NOMINÁCIA

BRANKÁRI
Richard Ludha
(FK Železiarne Podbrezová)
Alex Fojtíček (Manchester United)

OBRANCOVIA
Samuel Suľa (MŠK Žilina)
Tomáš Nemčík (MŠK Žilina)
Jakub Párkáň (AS Trenčín)
Marián Pišoja (AS Trenčín)
Alex Holub (MFK Ružomberok)
Lukáš Kučera (FK Senica)
Matúš Vojtko (MFK Zemplín Michalovce)
Šimon Kozák (Southampton FC)
Tomáš Filipiak (Udinese Calcio)

STREDOPOLIARI
Dávid Machara (AS Trenčín)
Miroslav Gono (MŠK Žilina)
Matúš Kmeť (MFK Ružomberok)
Kristián Mihálek (FC Spartak Trnava)
Denis Potoma (ŠK Slovan Bratislava)
Matúš Mader (MFK Karviná)
Mário Strachan (1. FC Tatran Prešov)
Jakub Kadák (AS Trenčín)

ÚTOČNÍCI
Roland Gerebenits (MŠK Žilina)
Dávid Strelec (ŠK Slovan Bratislava)
Dominik Martišiak (FK Senica)

NÁHRADNÍCI

BRANKÁRI
Ivan Krajčírik (MFK Ružomberok)
Martin Trnovský (Slovan Bratislava)

OBRANCOVIA
Martin Petro (AS Trenčín)
Marek Mišenko (FC DAC 1904 D. Streda)
Ivan Mesík (Spartak Trnava)

STREDOPOLIARI
Jakub Švec (FC Vion Z. Moravce – Vráble)
Tomáš Svečula (FK Inter Bratislava)
Timotej Múdry (MFK Ružomberok)
Peter Voško (FK Železiarne Podbrezová)
Patrik Myslovič (MŠK Žilina)

ÚTOČNÍCI
Rastislav Švec (1. FC Tatran Prešov)
Bruno Čerňanský (FC Petržalka)

REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Albert Rusnák st.
Asistent trénera: Stanislav Macek
Tréner brankárov: Miroslav Hýll
Kondičný tréner: Tomáš Vacula
Lekár: Jozef Mada
Masér: Marián Mareš
Technický vedúci: Michal Vengloš
Hlavný vedúci: Dušan Radolský