SR 19 - V konfrontácii s Třincom výsledková lekcia

Posledná aktualizácia 11.1.2020 18:43
autor: MICHAL VENGLOŠ, zdroj: SFZ

TŘINEC (SFZ) - Na záver sústredenia v moravských Kravařoch zohrala slovenská devätnástka zápas s druholigistom z Třinca. Skúsnejšiemu súperovi podľahla 0:4.

Podľa autora riportu pre klubovú stránku FK Fotbal mali prvú šancu sokolíci, ale třinecký brankár Chmiel ich aktivitu zmaril. Zato na druhej strane zahrmelo, Lasota v souboji telo na telo pretlačil brániaceho slovenského obrancu, predložil loptu Puchelovi, ktorý s pomocou žrde otvoril skóre. Pred koncom I. polčasu mohli domáci zvýšiť, ale Hlúpik nenamieril presne medzi Búšove žrde.

Kým sa naplnila hodina hry, Třinec predsa len navýšil náskok, podiel na druhom góle mal Hapal... Nie reprezentačný tréner ponúkol pozíciu Kubalovi a nový brankár v slovenskej bráne Hynek kapituloval. Tretí gól padol po rohovom kope a hlavičke Bulawu, päť minút pred koncom zavŕši vysoké víťazstvo domácich Kubala.

Slovenská devätnástka mala jednu dobrú príležitosť na upravenie skóre, po priamom kope sa odrazená lopta dostala k Vondryskovi, ale jeho pohotovú strelu brankár Adamuška kryl.

FK Fotbal Třinec - Slovensko 19 4:0 (1:0)
Góly:
58. a 85. Kubala, 24. Puchel, 72. Bulawa.
Rozhodoval: Dorušák - 50 divákov.
SLOVENSKO 19. I. polčas: Búš - Blahuta, Malý, Nemčík, Barbora - Khan Agha, Laurinec, Tatranský - Danko, Iľko, Golian. II. polčas: Hynek - Bajtoš, Kozák, Katunský, Kramár - Begala, Blahuta, Lavrinčík - Gembický, Vondryska, Galčík. Tréner: Albert Rusnák st.

16.2.2020 12:32

SFZ – Kto sú, akí sú a prečo sú tímoví manažéri pri reprezentáciách?

06.12.2019 23:58

MLÁDEŽNÍCKE REPREZENTÁCIE – Tímy do 17 a 19 rokov spoznali súperov v ďalších kvalifikáciách

03.12.2019 20:10