www.futbalsfz.sk

SR 21 – Fotenie v nových dresoch si sokolíci užívali: Pri takýchto akciách sa nasmejeme

utorok, 04.09.2018
|
Posledná aktualizácia 04.9.2018 17:58

ŠAMORÍN (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Slovenskí futbaloví reprezentanti do 21 rokov si v utorok vyskúšali novú edíciu dresov. V nej vybehnú naši sokolíci na prípravný duel proti rovesníkom z Talianska a aj na kvalifikačné stretnutie na Islande.


ŠAMORÍN (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Slovenskí futbaloví reprezentanti do 21 rokov si v utorok vyskúšali novú edíciu dresov. V nej vybehnú naši sokolíci na prípravný duel proti rovesníkom z Talianska a aj na kvalifikačné stretnutie na Islande.

„Sú pekné, pohodlné a moderné. Cítime sa v nich dobre, už len nech v nich vyhráme,“ povedal pre futbalsfz.sk stopér Denis Vavro, ktorého doplnil niekdajší spoluhráč z MŠK Žilina Miroslav Káčer. „Vyzeráme v nich dobre, len nech sa nám v nich darí,“ zaprial celému výberu „Kačka“.
Fotenie si chalani užívali, bolo to pre nich spestrenie v príprave na septembrový dvojzápas proti Taliansku (6. september o 18.30 h v Dunajskej Strede) a Islandu (11. september v Reyjkaviku o 17.30 SELČ). Aby na fotkách vyzerali upravene, tak si pred fotením česali vlasy, či upravovali dresy. „Bolo to super. Pri takýchto aktivitách sa poriadne zasmejeme a keď treba, vieme aj zapózovať,“ povedal s úsmevom na perách Samuel Mráz. Celé fotenie si užila aj jeho „futbalová dvojička“ Dávid Hancko. „Snažili sme sa pekne usmievať, aby nám to na fotkách pristalo. Ale aj dresy sú super, je to česť ho mať na sebe. Keď si ho pred zápasom obliekam, už mám na sebe zimomriavky,“ vravel hráč ACF Fiorentina.

Brankári si dali na oficiálny fototermín oranžovú sadu dresov. „Mne sa pestré farby páčia. Materiál je dobrý a sedia nám. Dizajnovo sú naozaj dobre navrhnuté,“ vravel brankár Adam Jakubech.
Na takéto akcie je zvyknutý z poľskej Cracovie Krakov stredopoliar Milan Dimun. „Stmelí to partiu, zabavíme sa, posmejeme na sebe a potom už myslíme na tréning. Je to príjemné spestrenie programu,“ zakončil Dimun.
Lístky na duel s Talianskom si môžete kúpiť na PREDPREDAJ.SK

SÚVISIACE ČLÁNKY

https://www.futbalsfz.sk/sr-21-jirka-po-prestupe-do-crvenej-zvezdy-uveril-som-az-ked-sa-to-stalo

https://www.futbalsfz.sk/sr-21-benes-po-roko-opat-v-reprezentacii-tesil-som-sa-na-chalanov-trenerov-a-realizacny-tim

https://www.futbalsfz.sk/sr-21-gula-privital-na-zraze-11-hracov-nalada-v-time-je-dobra

https://www.futbalsfz.sk/slovensko-21-gula-nominoval-na-taliansko-a-island-vsetci-chlapci-maju-svoju-kvalitu


Branislav Sarňák
Značky
Reprezentácia
SR 21
Mohlo by vás zaujímať
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.
banner