SR 21 – Kvocera si zo zápasu s Bielorusmi odniesol zranenia tváre

Posledná aktualizácia 15.11.2019 20:05
autor: Roman Ferstl, zdroj: SFZ

SENEC (SFZ) – Víťazstvo v prípravnom zápase proti Bielorusku (3:0) má aj negatívnu škvrnu v podobe zranenia Milana Kvoceru. Stredopoliar ho utrpel v prvom polčase po strete s jedným zo súperov, v stretnutí však pokračoval ďalej, kým ho na ihrisku v 56. minúte nevystriedal Dávid Ďuriš.

„V prvom polčase som sa zrazil s jedným zo súperov a ako som dopadal, narazil som o jeho koleno. Veľmi to bolelo, po zákroku sa mi chvíľu točila hlava, ale nevedel som, čo sa všetko za tým skrýva a pokračoval som v zápase. Potom ma tréner vystriedal, nebolo to však pre to, žeby mi niečo bolo,“ konštatoval Milan Kvocera.

Ten po zápase skončil napokon v nemocnici. „Vyšetrenie ukázali, že mám prasknutú sánku a pomliaždený pravý čeľustný kĺb. Musím byť mesiac v režime bez futbalu, verím však, že sa to bude hojiť rýchlejšie a ja čo najskôr naskočím do tréningového procesu,“ zaprial si hráč MFK Zemplín Michalovce.

Stredopoliar však výber do 21 rokov neopustí a bude jeho súčasťou aj v ďalších dňoch asociačného zrazu.

Branislav Sarňák
Osoba
Milan Kvocera
SR 21
Autor
Mohlo by vás zaujímať

SR 21 – Tréner Kentoš o zmene termínov zápasov: UEFA zvažovala viacero možností a vybrala najlepšiu

25.6.2020 13:06

SR 21 – Futbalový život sa obnovil už aj v Poľsku, Tupta: Bolo to iné, ako keď sa vraciate po zranení

07.6.2020 10:41

SR 21 – Sokolíci pozdravujú fanúšikov, kapitán Herc: Najdôležitejšie je zdravie človeka

22.3.2020 11:48

SR 21 – Tréner Kentoš po zrušení marcových zápasov: Od hráčov máme informácie o zdravotnom stave i tréningoch

20.3.2020 14:27

SR 21 – Mesík o prvých dňoch v Nordsjaellande: Lobotka tu zanechal veľkú stopu

06.2.2020 14:07

SR 21 – Peter Pokorný absolvoval s A-tímom Salzburgu tréningový kemp: Som rád, za túto príležitosť

01.2.2020 07:29

SR 21 – Sokolíci v marci proti Lichtenštajnsku v Nitre, tréner Kentoš: Ideálne riešenie

31.1.2020 12:28

SR 21 – Sokolíci Oravec, Almási, Fábry a Tupta zmenili kluby

26.1.2020 17:05

SR 21 – Tréner Kentoš o prípravnom kempe v Turecku: Bol pre mňa užitočný

16.1.2020 08:32

SR 21 – Strelec gólu Dánom Baumgartner o kempe v Turecku: Bolo to o spoznávaní sa

13.1.2020 16:23

SR 21 – Sokolíci na záver sústredenia nestačili na Dánov, tréner Kentoš: Zápas bol poučný

12.1.2020 19:50

SR 21 – Tréner Kentoš pred duelom s Dánmi: Zápas využijeme, aby sme si vyskúšali rôzne varianty

11.1.2020 15:27

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.