SR A – Hapal o zápase s Paraguajom: Bude to zaujímavé pre nás i fanúšikov

Posledná aktualizácia 12.8.2019 16:01
autor: Roman Ferstl, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) – Hoci vo futbalovej verejnosti momentálne rezonujú najmä dva blížiace sa zápasy kvalifikácie o ME 2020 doma s Chorvátskom (6. 9. o 20:45 v Trnave) a v Budapešti s Maďarskom (9. 9. o 20.45) už je jasné, že slovenskí sokoli v októbrovom asociačnom termíne odohrajú priateľský duel s Paraguajom. Zaujímavého súpera privítame v Bratislave na Tehelnom poli 13. októbra a pre futbalsfz.sk sa k nemu vyjadril aj tréner slovenských sokolov Pavel Hapal.

„Veľmi sa teším, že sa nám podarilo na tento termín zohnať súpera, a nie hocijakého. Ide totiž o asociačný dátum, v Európe sa vtedy hrajú kvalifikačné zápasy. Európske národné tímy sú teda vyťažené, no my máme vtedy voľno, a tak nebolo jednoduché zohnať súpera,“ zamyslel sa Hapal.

„Paraguaj je veľmi dobrý rival. Hrá iným štýlom, než na aký sme v Európe zvyknutí, a preto to bude zaujímavé stretnutie nielen pre nás, ale podľa mňa aj pre fanúšikov. Myslím si, že nás určite veľmi dobre preverí a teším sa na tento duel, hoci momentálne mám v hlave hlavne najbližší kvalifikačný zápas v septembri s Chorvátskom,“ dodal Pavel Hapal.


Monika Jurigová
Značky
Autor
Monika Jurigová
Reprezentácia
SR A
Osoba
Pavel Hapal
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.
banner