SR A - Oznam o spôsobe vrátenia peňazí za kúpené vstupenky na zápas Slovensko - Írsko

Posledná aktualizácia 10.3.2020 15:14

BRATISLAVA (SFZ) - Výkonný výbor SFZ na svojom zasadnutí (dnes, t. j. 10. marca) rozhodol o tom, že barážový duel o postup na ME Slovensko - Írsko (26. marca 2020 o 20.45, NFŠ) sa v súvislosti so šírením koronavírusu na Slovensku odohrá bez divákov. Fanúšikovia, ktorí si už vstupenky na tento duel kúpili, o svoje peniaze neprídu a predajca Ticketmedia im ich vráti. Prinášame informácie, ako požiadať o vrátenie finančných prostriedkov.

Zákazníci majú možnosť vrátiť vstupenky nasledovnými spôsobmi

1. vstupenky zakúpené na predajnom mieste, môže zákazník vrátiť len na tom predajnom mieste, kde boli zakúpené, je potrebné aby ste dané, zakúpené vstupenky mali so sebou.

2. vstupenky zakúpené prostredníctvom online predaja t.j. www.ticketmedia.sk alebo mobilnej aplikácie môže zákazník vrátiť nasledovne:

a) priamo vo svojom konte na www.ticketmedia.sk a to v sekcii "Moje objednávky" dohľadá číslo objednávky, pričom číslom objednávky sa rozumie číslo nákupu, ktoré zákazník obdržal na e-mail po zakúpení vstupenky, spoločne s elektronickou vstupenkou e-ticket.

Následne je potrebné zakliknúť správne číslo objednávky/číslo nákupu z e-mailu. Po otvorení zvolenej objednávky, je potrebné zakliknúť číslo lístka vstupenky, ktorú chce zákazník vrátiť. Číslo lístka sa nacháza na vstupenke pod barcode (pod čiarovým kódom). Po zakliknutí všetkých vstupeniek, ktoré chce zákazník vrátiť, následne zaklikne "Vrátiť lístky" (na spodku objednávky). Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola uhradená.

b) e-mailovou žiadosťou na: reklamacie@ticketmedia.sk , pričom k žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť číslo objednávky/číslo nákupu, vstupenky v elektronickej podobe, ktoré boli zaslané, detail transakcie, kde je zreteľne uvedený dátum, číslo účtu platcu a suma. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola uhradená.


SFZ
Značky
Autor
SFZ
SFZ
fanúšikovia
SFZ
vstupenky
Reprezentácia
SR A
Mohlo by vás zaujímať

SR A - Informácie o predaji vstupeniek do AUTOKINA na zápas Ligy národov SR - ČR

03.9.2020 14:22

Sokoli ťa budú potrebovať! Ukáž, ako fandíš a vyhraj skvelé ceny!

26.8.2020 09:20

SR A – Vstupenky na marcový zápas baráže Slovensko – Írsko treba vrátiť, na iný termín nebudú platiť

28.3.2020 18:33

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.