SR A – Vstupenky na marcový zápas baráže Slovensko – Írsko treba vrátiť, na iný termín nebudú platiť

Posledná aktualizácia 28.3.2020 18:33

BRATISLAVA (SFZ) – Slovenský futbalový zväz opäť pripomína všetkým fanúšikom, ktorí si zakúpili vstupenky na zápas baráže o postup na ME Slovensko – Írsko (mal sa hrať 26. marca 2020 v Bratislave), aby ich vrátili, ak tak doteraz neurobili. Viacerí fanúšikovia (majitelia zakúpených vstupeniek) nadobudli mylnú predstavu že po tom, ako bol marcový duel preložený rozhodnutím UEFA na jún, zostanú ich vstupenky v platnosti. Nie je to pravda!

Už po rozhodnutí VV SFZ, ktorý 10. marca potvrdil, že duel sa odohrá bez divákov, oznámil SFZ a predajca Ticketmedia fanúšikom, že vstupenky je nutné vrátiť. A to platí stále.

V prípade, že UEFA stanoví nový termín zápasu, budú na tento zápas vygenerované nové vstupenky s novými údajmi (dátum, čas, miesto, atď.), ako aj nové QR kódy. Doteraz zakúpené vstupenky strácajú platnosť a s týmito vstupenkami nebude držiteľovi vstupenky umožnený vstup na štadión.

Zákazníci majú možnosť vrátiť vstupenky nasledovnými spôsobmi

1. vstupenky zakúpené na predajnom mieste, môže zákazník vrátiť len na tom predajnom mieste, kde boli zakúpené, je potrebné aby ste dané, zakúpené vstupenky mali so sebou.

2. vstupenky zakúpené prostredníctvom online predaja t.j. www.ticketmedia.sk alebo mobilnej aplikácie môže zákazník vrátiť nasledovne:

a) priamo vo svojom konte na www.ticketmedia.sk a to v sekcii "Moje objednávky" dohľadá číslo objednávky, pričom číslom objednávky sa rozumie číslo nákupu, ktoré zákazník obdržal na e-mail po zakúpení vstupenky, spoločne s elektronickou vstupenkou e-ticket.

Následne je potrebné zakliknúť správne číslo objednávky/číslo nákupu z e-mailu. Po otvorení zvolenej objednávky, je potrebné zakliknúť číslo lístka vstupenky, ktorú chce zákazník vrátiť. Číslo lístka sa nacháza na vstupenke pod barcode (pod čiarovým kódom). Po zakliknutí všetkých vstupeniek, ktoré chce zákazník vrátiť, následne zaklikne "Vrátiť lístky" (na spodku objednávky). Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola uhradená.

b) e-mailovou žiadosťou na: reklamacie@ticketmedia.sk , pričom k žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť číslo objednávky/číslo nákupu, vstupenky v elektronickej podobe, ktoré boli zaslané, detail transakcie, kde je zreteľne uvedený dátum, číslo účtu platcu a suma. Platba bude prevedená v prospech účtu, z ktorého bola uhradená.


SFZ
Značky
Autor
SFZ
SFZ
vstupenky
Reprezentácia
SR A
Mohlo by vás zaujímať

SR A - Oznam o spôsobe vrátenia peňazí za kúpené vstupenky na zápas Slovensko - Írsko

10.3.2020 15:14

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.