angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

SR WU17/WU19 Nominácia na testovanie hráčok

16. November 2018
BRATISLAVA (SFZ) – Tréner ženských reprezentácií do 17 a 19 rokov Jozef Jelšic nominoval hráčky na testovanie v Nemciach pri Banskej Bystrici v dňoch 19. – 21. 11. 2018.

SR WU19 Tréner Jelšic po kvalifikácii: Dievčatá ukázali sebavedomie, v Elite Round by nám mohla vyjsť skupina snov

27. Október 2018
BRATISLAVA (SFZ/lup) – Reprezentácia dievčat do 19 rokov si na kvalifikačnom turnaji vybojovala postup do Elite Round. V skupine v chorvátskom Varaždíne zdolala domáci tím 6:0, Maltu 6:1 a na záver podľahla favorizovanému Anglicku 0:4. O tri týždne tím trénera Jozefa Jelšica spozná aj súperov v druhej fáze kvalifikácie o postup na ME. V rozhovore sa kouč obzrel za turnajom v Chorvátsku, ale pridal aj želanie na žreb.

SR WU19 Súboj o prvé miesto pre Anglicko, Slovenky však cieľ postúpiť splnili

07. Október 2018
NEDELIŠĆE (SFZ/lup) - Futbalistky Slovenska do 19 rokov uzavreli pôsobenie na kvalifikačnom turnaji v Chorvátsku. V poslednom dueli podľahli favorizovanému Anglicku 0:4. Zverenky trénera Jozefa Jelšica však cieľ splnili a postúpili do druhej fázy – Elite Round.

SR WU19 Slovenky v kvalifikácii rozbili aj Maltu a postup majú istý

04. Október 2018
VARAŽDÍN (SFZ/lup) – Futbalová reprezentácia žien do 19 rokov pokračuje na kvalifkačnom turnaji v Chorvátsku na víťaznej vlne. Po triumfe nad domácim tímom (6:0) zdolala dnes Maltu 6:1 a po druhom dueli v skupine je jasné, že naše dievčatá postupujú do 2. fázy kvalifikáie Elite Round. Posledný zápas ich čaká v nedeľu, keď nastúpia proti favorizovanému Anglicku.

SR WU19 Slovenky odštartovali kvalifikáciu perfektne: Na úvod rozbili Chorvátsko

01. Október 2018
BRATISLAVA (SFZ/lup) – Veľmi vydarený vstup do kvalifikačného turnaja o postup na ME majú za sebou reprezentantky do 19 rokov. V prvom dueli deklasovali domáce Chorvátsko 6:0. Najbližšie nastúpia vo štvrtok proti Malte.

SR WU19 Tréner Jelšic pred kvalifikáciou: Môj cieľ je sedem bodov

30. September 2018
BRATISLAVA (SFZ/LUCIA PETRINCOVÁ) – Čaká ich prvý krok v kvalifikácii na ME a bude veľmi dôležitý. Dievčatá z reprezentácie do 19 rokov sa pod vedením kouča Jozefa Jelšica predstavia od pondelka na turnaji prvej fázy kvalifikácie na ME. V okolí chorvátskeho mesta Varaždín ich čakajú traja súperi – domáci tím, Malta a Anglicko. Pred odchodom sme trénera nášho tímu vyspovedali.

SR WU19 - Nominácia na kvalifikačný turnaj o postup na ME

25. September 2018
BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie žien do 19 rokov Jozef Jelšic nominoval 20 hráčok na kvalifikačný turnaj UEFA QUALIFYING ROUND v Chorvátsku.

SR WU19 Tréner Jelšic pred kvalifikáciou: Dvojzápas nám dodal sebavedomie a ukázal silu kolektívu

22. September 2018
BRATISLAVA (SFZ/LUCIA PETRINCOVÁ) – Reprezentácia dievčat do 19 rokov má za sebou poslednú previerku pred kvalifikačným turnajom o postup na ME. Tréner Jozef Jelšic vzal na dvojzápas do Portugalska aj nové hráčky a po dvoch dueloch (1:2, 3:1) už mohol hodnotiť, či sa mu kryštalizuje tím pred dôležitým podujatím a ako naň bude tím pripravovať.

SR WU19 Slovenky nedali v odvete Portugalčankám šancu. Skvelý zápas, chválil tréner Jelšic

20. September 2018
COIMBRA (SFZ/lup) – Futbalové reprezentantky Slovenska do 19 rokov zvládli výborne odvetný prírpavný duel v Portugalsku. Zverenky trénera Jozefa Jelšica viedli už po prvom polčase 3:0 a napokon zvíťazili 3:1.

SR WU19 Slovenky v príprave tesne podľahli Portugalčankám. Kouč Jelšic: Pridať aktivitu smerom dopredu

18. September 2018
COIMBRA (SFZ) – Futbalové reprezentantky Slovenska do 19 rokov prehrali v prvom prípravnom zápase v Portugalsku s domácimi rovesníčkami 1:2. Jediný gól zvereniek trénera Jozefa Jelšica strelila Andrea Bogorová. Odveta je na programe vo štvrtok o 12.00 nášho času.

SR WU19 Nominácia na dva prípravné zápasy v Portugalsku

08. September 2018
BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie žien do 19 rokov Jozef Jelšic nominoval 20-členný káder na dva prípravné zápasy v Portugalsku. Zraz hráčok je v nedeľu 16. septembra 2018 o 12.30 v hoteli Senec v Senci.

SR WU19 Tréner Jelšic: Dvojzápas nás nabil pozitívnou energiou

06. August 2018
ŽIAR NAD HRONOM – (SFZ/ BRANISLAV SARŇÁK) – Nový tréner slovenských futbalistiek do 19 rokov Jozef Jelšic zažil úspešnú premiéru. Minulý týždeň si jeho zverenkyne dva razy zmerali sily s rovesníčkami zo Srbska a v oboch prípadoch sa tešili z víťazstiev. V Žiari nad Hronom najskôr vyhrali 2:1 a potom 5:0.

SR WU19 Slovenky aj v odvete s výhrou proti Srbkám

03. August 2018
ŽIAR NAD HRONOM (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Slovenské futbalové reprezentantky do 19 rokov nastúpili v piatok na odvetný medzištátny zápas proti rovesníčkam zo Srbska. Naše hráčky sa tešili z triumfu 5:0. Slovenky boli úspešnejšie aj v stredu, keď Srbky zdolali 2:1.

SR WU19 Jelšic pri premiére proti Srbkám s výhrou

01. August 2018
ŽIAR NAD HRONOM (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Slovenské futbalové reprezentantky do 19 rokov nastúpili v stredu na prvé meranie síl proti rovesníčkam zo Srbska. Naše hráčky sa pri premiére Jozefa Jelšica na lavičke tešili z výhry 2:1. Odveta je na programe v piatok o 11.00 rovnako v Žiari nad Hronom.

SR WU19 Nominácia na augustový dvojzápas so Srbskom

24. Júl 2018
BRATISLAVA (SFZ) – Hlavný tréner ženskej reprezentácie do 19 rokov Jozef Jelišic nominoval 20 hráčok na dva medzištátne zápasy proti Srbsku v Žiari nad Hronom. Zraz futbalistiek je v utorok 31. júla 2018 vo Vyhniach.

SR WU 15, 17, 19 - Hýll o brankárskom kempe: O špecializované tréningy je záujem

12. Júl 2018
BARDEJOV (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Tento týždeň (9. - 12. júl) sa v Bardejove uskutočnil dievčenský brankársky kemp. Zúčastnilo sa na ňom desať nominovaných hráčok, ktoré trénovali pod dohľadom päťčlenného trénerského tímu.

Nový tréner juniorských družstiev Jelšic Chceme byť úspešní

09. Júl 2018
BRATISLAVA (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Ženské juniorské reprezentačné výbery spoznali meno svojho nového trénera. Na lavičky družstiev do 15, 17 a 19 rokov sa postaví Jozef Jelšic.

SR WU15, 17 a 19 Nominácia na brankársky kemp

04. Júl 2018
BRATISLAVA (SFZ) – Tréner slovenských juniorských družstiev Jozef Jelšic nominoval 12 reprezentantiek na brankársky futbalový kemp. Zúčastnia sa ho brankárky kategórií do 15, 17 a 19 rokov. Zraz je v termíne od 9. do 12. júla v Bardejove.

DISCIPLINÁRNA KOMISIA - Rozhodla o treste pre reprezentantky Mikolajovú a Šurnovskú

19. Apríl 2018
BRATISLAVA (SFZ/brs) - Vo štvrtok 19. apríla 2018 sa Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu zaoberala na svojom zasadnutí aj prehreškom futbalistiek Márie Mikolajovej s Martinou Šurnovskou, ktoré porušili disciplinárny poriadok aj štatút reprezentanta.

SR WU 19 SFZ ukončil spoluprácu s trénerom ženských juniorských kategórií Branislavom Petrovičom

18. Apríl 2018
BRATISLAVA (SFZ/brs) – Slovenský futbalový zväz ukončil po dohode spoluprácu s trénerom družstiev ženských juniorských reprezentácii do 15, 17 a 19 rokov.

Disciplinárna komisia - Prípad reprezentantiek Mikolajovej so Šurnovskou prešetruje, športového riaditeľa Slovana Trutza potrestala

12. Apríl 2018
BRATISLAVA (SFZ) - Vo štvrtok 12. apríla 2018 sa Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu zaoberala na svojom zasadnutí aj prehreškom futbalistiek Márie Mikolajovej s Martinou Šurnovskou, ktoré porušili disciplinárny poriadok aj štatút reprezentanta. Okrem toho DK uzavrela prípad športového riaditeľa ŠK Slovan Bratislava Richarda Trutza v šatni rozhodcov po zápase DAC Dunajská Streda - FC Spartak Trnava, ktorý bol na programe v 3. kole nadstavbovej časti o titul Fortuna ligy.

Po Elite Round WU19 - Tréner Petrovič: Chcem sa poďakovať dievčatám, nebolo to jednoduché

10. Apríl 2018
SENEC (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) - Premiéru na kvalifikačnom turnaji Elite Round majú za sebou slovenské futbalové reprezentantky do 19 rokov. V troch zápasoch získali jeden bod za bezgólovú remízu s Izraelom. V ďalších dvoch dueloch naše hráčky prehrali, keď Nemkám podľahli 0:8 a Angličankám 0:6. Turnaj, na ktorom sa bojovalo o ME 2018 vo Švajčiarsku, zhodnotil tréner Slovenska Branislav Petrovič.

ELITE ROUND WU19 - Slovenky na záver uhrali bezgólovú remízu s Izraelom

09. Apríl 2018
SENEC (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Slovenské futbalové reprezentantky do 19 rokov odohrali v pondelok posledný zápas v skupine v Elite Round. Naše hráčky nastúpili v Senci proti rovesníčkam z Izraela, s ktorými uhrali bezgólovú remízu.

ELITE ROUND WU19 Slovenky čaká posledný zápas skupiny, proti Izraelu chcú uspieť

08. Apríl 2018
SENEC (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Kvalifikačný miniturnaj o ME 2018 vo Švajčiarsku, ktorý hostí Senec a Dunajská Lužná, sa blíži ku koncu. V pondelok nastúpia slovenské reprezentantky do 19 rokov v Senci proti rovesníčkam z Izraela. Naše futbalistky majú v záverečnom zápase jasný cieľ – chcú zvíťažiť. V druhom meraní síl 2. skupiny sa v Dunajskej Lužnej stretnú Nemky s Angličankami. V ich dueli sa rozhodne o postupujúcom. Stretnutia majú výkop o 11.00.

ELITE ROUND WU19 - Kapitánka Mráziková po prehre s Anglickom: Výsledok nezodpovedá nášmu výkonu

07. Apríl 2018
SENEC (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) - Slovenské futbalistky do 19 rokov majú za sebou už dve vystúpenia v 2. skupine Elite Round. Na miniturnaji v Senci, na ktorom sa bojuje o miestenku na záverečný európsky šampionát vo Švajčiarsku, majú naše dievčatá zatiaľ na konte dve prehy. V utorok nestačili na Nemky, ktorým podľahli 0:8 a v piatok podľahli Angličankám. Proti tímu z Ostrovov prehrali 0:6.

ELITE ROUND WU19 - Angličanky si bez problémov poradili so Slovenkami

06. Apríl 2018
SENEC (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Aj v druhom zápase Elite Round slovenské futbalistky do 19 rokov utŕžili vysokú prehru. Po osemgólovej nádielke od rovesníčok z Nemecka, nestačili v piatok naše hráčky ani na Angličanky, s ktorými prehrali 0:6.

ELITE ROUND WU19 TRÉNER PETROVIČ PRED ANGLIČANKAMI: ICH SILA JE ROVNAKÁ AKO SILA NEMIEK

05. Apríl 2018
SENEC (SFZ/brs) - Na slovenské reprezentantky do 19 rokov čaká v piatok od 17.00 v Senci proti rovesníčkam z Anglicka druhý zápas Elite Round. Víťaz skupiny si vybojuje miestenku na tohtoročné majstrovstvá Európy vo Švajčiarsku. Slovensky v úvodnom dueli podľahli Nemkám 0:8.

ELITE ROUND WU19 - ŽEMBERYOVÁ PO PREHRE S NEMKAMI: MÁME DAŤ HLAVY HORE

04. Apríl 2018
SENEC (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) - Historicky prvý zápas slovenských futbalistiek do 19 rokov na kvalifikačnom turnaji Elite Round o ME 2018 vo Švajčiarsku sa skončil vysokou prehrou s favoritkami z Nemecka 0:8. Krutý utorkový výsledok sa však zrodil až v druhom polčase. V úvodnom dejstve naše reprezentantky Nemkám odolávali a do šatní šli len s jednogólovým mankom.

Elite Round WU19 - Slovenky na úvod podľahli favorizovaným Nemkám 0:8

03. Apríl 2018
SENEC (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – V prvom zápase slovenských reprezentantiek do 19 rokov na kvalifikačnom turnaji Elite Round o ME 2018 vo Švajčiarsku sa zrodila prehra našich futbalistiek proti favorizovaným Nemkám 0:8. Niekoľkými skvelými zákrokmi sa však prezentovala slovenská brankárka Denisa Mochnacká, ktorá chytila viacero čistých šancí súperiek.​​​​​​​

Elite Round WU19 Na majstrovstvá Európy postúpi zo skupiny iba víťaz

03. Apríl 2018
BRATISLAVA (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) - Slovenské reprezentantky do 19 rokov vstúpia v utorok do 2. fázy kvalifikácie Elite Round o záverečný šampionát vo Švajčiarsku. V 2. skupine budú našim futbalistkám robiť spoločnosť Nemecko, Anglicko a Izrael.

SLOVENSKO WU19 - Tréner Petrovič pred Elite Round: Spokojný budem, keď vyhráme zápas s Izraelom

01. Apríl 2018
BRATISLAVA (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) - V sobotu sa začal zraz slovenských reprezentantiek do 19 rokov pred 2. fázou kvalifikácie Elite Round. Tréner našich dievčat Branislav Petrovič musel svoje zverenkyne pripraviť na konfrontáciu s tímami svetovej špičky z Nemecka a Anglicka. Okrem nich majú Slovenky v skupine aj Izraelčanky.

SRWU19: Ženská 19-ka sa zišla na zraze v Senci pred turnajom Elite Round

31. Marec 2018
SENEC (SFZ/pz, bs) – Tím trénera Petroviča sa zišiel na zraze v Senci pred domácim turnajom 2. fázy kvalifikácie o postup na ME 2019 – Elite Round. Slovenská 19-ka sa postupne stretne s Nemeckom, Anglickom a Izraelom.

NOVINÁRSKE AKREDITÁCIE NA ELITE ROUND FUTBALISTIEK DO 19 ROKOV

28. Marec 2018
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálny oznam Slovenského futbalového zväzu.

SLOVENSKO WU19: Nominácia na kvalifikačný turnaj Elite Round

21. Marec 2018
BRATISLAVA (SFZ) - Tréner slovenskej ženskej futbalovej reprezentácie do 19 rokov Branislav Petrovič nominoval hráčky na 2. fázu kvalifikácie - Elite round, ktorý sa uskutoční v Senci v termíne 31.03. - 09.04.2018. Zraz hráčok je dňa 31. 03. 2018 o 12.30 v Hoteli SENEC.

SLOVENSKO WU19 Slovenky neudržali vedenie 3:0 a v príprave podľahli Maďarkám

15. Marec 2018
SENEC (SFZ/brs) – Slovenské reprezentaky do 19 rokov sa v krátkom čase druhý raz stretli v prípravom stretnutí s rovesníčkami z Maďarska. V utorok v Mosonmagyaróvári zaknihovali naše futbalistky prehru 1:4 a aj vo štvrtok ťahali za kratší koniec povrazu, keď súperkám v Senci podľahli 3:5.

SLOVENSKO WU19 V príprave prehra s Maďarkami

13. Marec 2018
MOSONMAGYARÓVÁR (SFZ) – V prípravnom zápase v maďarskom Mosonmagyaróvári sa zrodila prehra 1:4 slovenských futbalistiek do 19 rokov s domácimi rovesníčkami.

SLOVENSKO WU19: Nominácia na zápasy s Maďarskom

08. Marec 2018
BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner tímu žien do 19 rokov Branislav Petrovič nominoval 20-členný káder na dva prípravné duely s Maďarskom 13. a 15. marca 2018.

SLOVENSKO WU19 - S Poľskom prehra rozdielom triedy

28. Február 2018
ANTALYA (SFZ) – V druhom zápase v rámci prípravy na blížiaci sa turnaj Elite Round prehral tím trénera Petroviča s Poľskom 0:3.

Ženská 19-ka remizovala s Tureckom 2:2

26. Február 2018
ANTALYA (SFZ) – Tím trénera Petroviča remizoval v prípravnom stretnutí v Turecku s domácim výberom 2:2.

Ženská 19-ka odcestovala v rámci prípravy na Elite Round do Turecka

25. Február 2018
SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) – Tím ženskej futbalovej reprezentácie do 19 rokov sa zišiel včera (sobota 24.2.) v Senci pred odletom do Turecka, kde v rámci prípravy na blížiaci sa turnaj Elite Round odohrá prípravné zápasy s Tureckom a Poľskom.

SLOVENSKO WU19: Nominácia na zápasy s Tureckom a Poľskom

21. Február 2018
BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner tímu žien do 19 rokov Branislav Petrovič nominoval 20-členný káder na dva medzištátne zápasy s Tureckom a Poľskom.

Nominácia na brankársky kemp tímov žien U19, U17 a U15 v Senci

25. Január 2018
BRATISLAVA (SFZ) - Brankárky reprezentačných výberov U19, U17 a U15 absolvujú v dňoch 29.1. - 1.2. 2018 brankársky kemp v Senci.

Nominácia SRWU19 a SRWU17 na fyzické testy

17. Január 2018
BRATISLAVA (SFZ) - Ženské reprezentačné výbery do 19 rokov a do 17 rokov absolvujú v dňoch 22.-25. januára 2018 fyzické testy v Nemciach.

Naše dievčatá spoznali súperov v Elite Rounde i v kvalifikácii

01. December 2017
NYON (SFZ/šat) - Slovenské dievčenské reprezentačné výbery do 17 a 19 rokov pred pár dňami v Nyone spoznali súperov, s ktorými si to rozdajú v kvalifikácii o postup na ME. Naša 19-tka si ešte pred ňou zahrá pred domácim publikom v Elite Rounde, kam postúpila tento rok. Slovenskú výpravu na žrebe zastupoval vedúci družstva spomínaných výberov Ján Fašung.

Slovensko WU19: Víťazstvo a postup do Elite Roundu

14. September 2017
ALYTUS (SFZ/jf) – Druhé víťazstvo na turnaji – po Rumunsko v prvom zápase tentoraz nad domácim výberom 1:0 – znamenalo pre slovenskú reprezentáciu do 19 rokov 2. miesto v 3. kvalifikačnej skupine a postup do Elite Roundu.

Slovensko WU19: Prehra s favorizovaným Dánskom

11. September 2017
MARIJAMPOLE (SFZ/jf) – V druhom zápase kvalifikačného turnaja ME 2018 prehrala reprezentačná ženská devätnástka s favorizovaným Dánskom 1:5.

Slovensko WU19: Víťazný vstup do kvalifikačného turnaja

09. September 2017
MARIJAMPOLE (SFZ/jf) – Reprezentačný tím žien do 19 rokov vstúpil do kvalifikačného turnaja ME 2018 v litovskom Marijampoli víťazstvom nad Rumunskom 3:2.

Tréner Petrovič oznámil nomináciu na kvalifikačný turnaj v Litve

01. September 2017
BRATISLAVA (SFZ) - Tréner Branislav Petrovič zverejnil nomináciu ženskej futbalovej reprezentácie do 19 rokov na kvalifikačný turnaj UEFA Qualifying round v Litve, ktorý sa uskutoční v termíne 5. - 15.9.2017.

Ženská devätnástka v odvete s Tureckom 1:1

05. August 2017
DUNAJSKÁ LUŽNÁ (SFZ) – V odvetvon prípravnom stretnutí remizovala slovenská ženská devätnástka s tureckými rovesníčkami 1:1.

Ženská 19-ka zdolala Turecko 3:1

03. August 2017
DUNAJSKÁ LUŽNÁ (SFZ/pz) – Ženská futbalová reprezentácia do 19 rokov zdolala v prvom z dvojice prípravných zápasov rovesníčky z Turecka 3:1.

Nominácia žien U19 na medzištátny dvojzápas s Tureckom

26. Júl 2017
BRATISLAVA (SFZ) - Slovenská futbalová reprezentácia žien do 19 rokov odohrá začiatkom augusta (2.8. - 5.8.2017) v Dunajskej Lužnej dva medzištátne zápasy s Tureckom. Obe stretnutia začínajú o 10:00 h.

V odvete remíza ženskej 19-ky proti Severnému Írsku 1:1

16. Jún 2017
BALLYMONEY (SFZ) - V druhom z dvojice prípravných stretnutí remizoval tím trénera Petroviča s domácim výberom Severného Írska 1:1.

Ženská 19-ka zdolala Severné Írsko 3:1

14. Jún 2017
BALLYMONEY (SFZ) - V prvom z dvojice prípravných stretnutí zdolal tím trénera Petroviča rovesníčky zo Severného Írska 3:1.

Nominácia Slovensko WU19 na dva priateľské medzištátne zápasy v Severnom Írsku

02. Jún 2017
Reprezentácia žien do 19 rokov odohrá 14.6. a 16.6.2017 v Severnom Írsku dva priateľské medzištátne zápasy.

Slovensko WU19: Jasné víťazstvo nad Faerskými ostrovmi

27. Apríl 2017
VILNIUS (SFZ/jfml) - V druhom zápase na turnaji UEFA Development v Litve vyhrala slovenská ženská reprezentácia do 19 rokov suverénne nad Faerskými ostrovmi 6:2.

WU19: Prehra s Litvou po rozstrele

26. Apríl 2017
VILŇUS (SFZ/jfml) – Slovenská ženská reprezentácia do 19 rokov odohrala prvý zápas v rámci turnaja UEFA Development v Litve s domácim výberom.

Nominácia Slovensko WU19 na turnaj UEFA Development

16. Apríl 2017
BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentácia žien do 19 rokov absolvuje v dňoch 23. až 27. apríla v Litve turnaj UEFA Development.

V odvete prehra WU 19 v Srbsku

09. Marec 2017
STARA PAZOVA (SFZ) – V druhom priateľskom zápase v Starej Pazove prehrala reprezentačná ženská devätnástka so Srbskom 3:4.

Víťazstvo ženskej devätnástky v Srbsku

07. Marec 2017
STARA PAZOVA (SFZ) – V prvom z dvoch priateľských zápasov v Srbsku vyhrala ženská devätnástka 2:1.

Nominácia WU19 na dvojzápas so Srbskom

22. Február 2017
BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentácia žien do 19 rokov odohrá začiatkom marca v Srbsku dva medzištátne zápasy s domácimi súperkami.

Nominácia WU19 a WU17 na testovanie v Nemciach

06. Február 2017
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nominácia na brankársky kemp WU19, WU17 a WU15

23. Január 2017
BRATISLAVA (SFZ) - Brankárky mládežníckych ženských reprezentácií

Rok 2016, ženská 19: Nie zlé, ale mohlo byť aj lepšie

14. Január 2017
BRATISLAVA (SFZ/MATEJ KRAUS) – Vrcholom roka 2016 pre ženskú reprezentačnú devätnástku boli júlové ME, premiérovo usporiadané na Slovensku.

Súperky v kvalifikácii 2017/18 pre slovenské výbery žien do 17 a 19 rokov

14. November 2016
BRATISLAVA (SFZ) – Ženské reprezentačné tímy do 17 a do 19 rokov spoznali svoje kvalifikačné súperky v boji o miestenky na finálový turnaj na kvalifikačný cyklus 2017/18.

Kvalifikácia ME 2017 WU19: Na záver víťazstvo nad domácou Čiernou Horou

25. Október 2016
BUDVA (SFZ/uefa.com/PETER ZEMAN) - Tím trénera Petroviča zdolal v poslednom zápase 1. fázy kvalifikácie o postup na ME 2017 domácu Čiernu Horu 4:2.

Kvalifikácia ME 2017 WU19: Ťažká prehra s vysokým favoritom

22. Október 2016
KOTOR (SFZ/TASR/Peter Zeman) - Tím trénera Petroviča podľahol Dánsku 1:10.

Nominácia WU19 na turnaj kvalifikácie ME 2017 v Čiernej Hore

10. Október 2016
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

WU19: Portugalsko - Slovensko 1:1

05. Október 2016
Tím Branislava Petroviča prišiel o víťazstvo v priateľskom zápase v poslednej minúte

Nominácia WU19 na priateľské zápasy v Portugalsku

27. September 2016
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

WU19: Slovensko - Rumunsko 6:3

07. September 2016
Aj v druhom z dvojice priateľských zápasov dosiahol tím Branislava Petroviča víťazstvo

WU19: Slovensko - Rumunsko 3:2

07. September 2016
Tím Branislava Petroviča zvíťazil v prvom z dvojice priateľských zápasov

Nominácia na brankársky kemp ženských mládežníckych reprezentácií

30. Jún 2016
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Ženská 19-ka podľahla Taliansku 1:4

26. Máj 2016
SENEC (SFZ) - V odvetnom prípravnom stretnutí podľahol tím trénera Petroviča rovesníčkam z Talianska 1:4.

Ženská 19-ka v príprave na Euro zdolala Talianky

24. Jún 2016
SENEC (SFZ/PETER HABŠUDA) - Slovenské futbalové reprezentantky do 19 rokov zdolali v prípravnom zápase rovesníčky z Talianska 2:0.

Nominácia tímu SR ženy "19" na kontrolný zraz v Senci

15. Jún 2016
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Devätnástky ako modelky

04. Jún 2016
BRATISLAVA (SFZ/PETER HABŠUDA) – Aj to patrí do prípravy na šampionát! Slovenské reprezentantky do 19 rokov si po dvoch zápasoch s Talianskom spestrili prípravu na blížiace sa ME fotografovaním pre časopis Elán a štýl.

Nominácia tímu SR ženy "19" na priateľský dvojzápas s Talianskom

13. Máj 2016
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

WU19: Prvé tohtoročné víťazstvo mladých Sloveniek

21. Apríl 2016
DUNAJSKÁ LUŽNÁ (SFZ/BRANISLAV BRENKUS) – V odvetnom medzištátnom zápase v rámci prípravy na letné majstrovstvá Európy svojej vekovej kategórie vyhrali slovenské reprezentantky do 19 rokov nad srbskými rovesníčkami rozdielom triedy.

Ženská 19-ka v dvoch prípravných zápasoch proti Srbsku

19. Apríl 2016
BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Tím trénera Petroviča odohrá v rámci prípravy na domáci európsky šampionát žien do 19 rokov dva duely s rovesníčkami zo Srbska.

Bezgólová remíza ženskej 19-ky so Srbskom

19. Apríl 2016
DUNAJSKÁ LUŽNÁ (SFZ/PETER ZEMAN) – Tím trénera Petroviča remizoval v prvom z dvojice prípravných zápasov so Srbskom 0:0.

Nominácia tímu SR ženy "19" na priateľské zápasy so Srbskom

11. Apríl 2016
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Kvalifikácia ME 19 žien, fáza Elite round: Holanďanky rozdrvili Češky

06. Apríl 2016
BRATISLAVA (SFZ) - V šiestich krajinách rozohrali ďalšiu časť kvalifikácie ME žien do 19 rokov. Finálový turnaj sa hrá v štyroch slovenských mestách (Senec, Zlaté Moravce, Senica, Myjava) 19. až 31. júla 2016. Slovenky majú účasť na šampionáte zabezpečenú automaticky.

Ženská 19-ka siahala po víťazstve, s Belgickom remizovala 2:2

06. Marec 2016
TUBIZE (SFZ) - Tím trénera Petroviča vybojoval v odvetnom stretnutí s rovesníčkami Belgicka remízu 2:2.

Opora ženskej 19-ky Martina Šurnovská: "Olympiáda veľkým zážitkom, ME veľkou výzvou"

05. Marec 2016
SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Stredopoliarka ženskej 19-ky Martina Šurnovská pred odchodom do Belgicka: "Očakávam kvalitu, techniku, rýchlosť a dva bojovné zápasy. Potrebujeme dobrý výsledok, minimálne v jednom zápase chcem víťazstvo."

Ženská 19-ka podľahla Belgicku 0:1

04. Marec 2016
TUBIZE (SFZ) - Tím Branislava Petroviča podľahol v prvom z dvojice prípravných zápasov s rovesníčkami z Belgicka 0:1.

Ženská 19-ka do Belgicka, tréner Petrovič: "Iba ťažké zápasy nás môžu posunúť ďalej"

03. Marec 2016
SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Tím trénera Petroviča odcestoval do Belgicka, v rámci prípravy na ME 2016 odohrá s domácim družstvom dva prípravné zápasy.

Moťovská vymenila kopačky za kostým, v zápase EL v úlohe Hospitality koordinátora UEFA

24. Február 2016
PRAHA (SFZ/PETER ZEMAN) - Kapitánka ženskej 19-ky sa úspešne zhostila počas zápasu play-off Európskej ligy Sparta Praha - FK Krasnodar úlohy Hospitality koordinátora UEFA.

Nominácia tímu SR ženy "19" na priateľské zápasy v Belgicku

23. Február 2016
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nominácia tímu SR ženy "19" na testovanie v Nemciach

16. Február 2016
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Ženská 19-ka podľahla v odvete Česku 0:1

14. Február 2016
STARÉ MĚSTO (SFZ) - Tím trénera Petroviča podľahol v druhom z dvojice prípravných stretnutí rovesníčkam z Česka 0:1.

Prehra Sloveniek v príprave na ME

12. Február 2016
SENEC (SFZ) – V prvom z dvoch priateľských stretnutí prehrala naša devätnástka s českými rovesníčkami po zlej záverečnej desaťminútovke o dva góly.

Čeriová: "Po hecovačkách musíme s Českom vyhrať, Škrtel je môj stopérsky idol"

11. Február 2016
SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Rozhovor s futbalovou reprezentantkou SR do 19 rokov Viktóriou Čeriovou.

Ženská 19-ka sa stretla v Senci pred dvojzápasom s Českom

09. Február 2016
SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Tím trénera Branislava Petroviča pokračuje v príprave na ME žien do 19 rokov zrazom a dvomi zápasmi s Českou republikou.

Brankárky mládežníckych reprezentácií absolvovali špecializovaný kemp v Bardejove

07. Február 2016
BARDEJOV (SFZ/PETER ZEMAN) - Brankárky ženských mládežníckych reprezentácií absolvovali v dňoch 1.-4.2.2016 tradičný špecializovaný brankársky kemp. Po prvom dni nahradila Mochnackú a Gyomraiovú gólmanka Alexandra Semanová.

Nominácia tímu SR ženy "19" na priateľské zápasy s Českom

04. Február 2016
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Ženská 19-ka sa bavila futboxom

23. Január 2016
BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Tím trénera Petroviča si spestril prípravný kemp futboxovým miniturnajom.

Nominácia na brankársky kemp ženských mládežníckch kategórií

22. Január 2016
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Petrovič: "Každý bod na ME úspechom, myslíme na postup zo skupiny"

22. Január 2016
SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Rozhovor s trénerom ženskej futbalovej reprezentácie do 19 rokov Branislavom Petrovičom pred štartom tohtoročnej prípravy na júlové ME žien do 19 rokov.

Ženská 19-ka odštartovala prípravu na ME kontrolným zrazom v Senci

20. Január 2016
SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Tím trénera Petroviča sa zišiel v Senci na kontrolnom zraze v rámci prípravy na ME 2016.

Nominácia tímu SR ženy "19" na kontrolný zraz v Senci

13. Január 2016
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Ženská 19-ka s najlepším umiestnením na Kuban Spring 2014, počíta sa tiež domáca remíza s Dánskom

29. December 2015
BRATISLAVA (SFZ) - Prehľad výsledkov a štatistické údaje futbalistiek ženskej reprezentácie SR do 19 rokov v kalendárnom roku 2014

Ženské juniorské reprezentácie spoznali súperky v kvalifikácii ME 2017

24. November 2015
NYON (SFZ/uefa.com) - V sídle UEFA vyžrebovali skupiny 1. fázy kvalifikácie ME 2017 v kategóriách žien do 19 a do 17 rokov

Ženská 19-ka remizovala s Poľskom 1:1

13. November 2015
VEĽKÝ BIEL (SFZ) - V druhom prípravnom stretnutí remizoval tím Branislava Petroviča s Poľskom 1:1.

Ženská 19-ka zdolala gólom Líškovej Poľsko 1:0

11. November 2015
DUNAJSKÁ LUŽNÁ (SFZ/PETER ZEMAN) - Tím trénera Petroviča zdolal v prvom z dvojice prípravných zápasov Poľsko 1:0.

Nominácie ženských reprezentácií do 19 a do 17 rokov na kontrolný zraz v Senci

06. November 2015
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nominácia reprezentácie žien do 19 rokov na priateľský dvojzápas s Poľskom

02. November 2015
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Ženská 19-ka prehrala vo Švajčiarsku 0:2

27. Október 2015
DIESSENHOFEN (SFZ/football.ch) - Tím Branislava Petroviča podľahol v priateľskom zápase švajčiarskym rovesníčkam

Nominácia reprezentácie žien do 19 rokov na priateľský zápas vo Švajčiarsku

10. Október 2015
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Cenná remíza ženskej 19-ky s Anglickom

20. September 2015
SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Zverenky trénera Petroviča remizovali v druhom zápase medzinárodného miniturnaja s Anglickom 1:1

SR WU19: Španielky nad naše sily

16. September 2015
SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Zverenky trénera Petroviča podľahli v otváracom zápase medzinárodného miniturnaja Španielsku 1:3

SR WU19 - Tréner Petrovič: "Z dievčat ide pozitívna energia"

14. September 2015
SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) - Káder trénera Petroviča bez Botkovej a Slukovej, nahradili ich Viktória Polláková a Anna Mária Roháčová

Nominácia reprezentácie žien do 19 rokov na prípravný miniturnaj v Senci

10. September 2015
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Ženská 19-ka zvíťazila na UEFA Development Tournament v Srbsku

04. August 2015
STARA PAZOVA (SFZ) - Tím Branislava Petroviča v záverečnom zápase zdolal Slovinsku 6:5 v penaltovom rozstrele po remíze 1:1 v riadnom hracom čase

Ženská 19-ka zdolala v prvom zápase na turnaji Development UEFA Srbsko 4:2

02. August 2015
STARA PAZOVA (SFZ) - Zverenkyne Branislava Petroviča zaznamenali víťazný vstup do Development Tournament UEFA, v soborňajšom zápase zdolali Srbsko 4:2

Ženská 19-ka deklasovala na turnaji UEFA Development Čiernu Horu 6:0

02. August 2015
STARA PAZOVA (SFZ) - Zverenkyne trénera Petroviča vyhrali aj v druhom zápase na turnaji Development UEFA. Čiernu Horu zdolali vysoko 6:0

Nominácia tímu SR ženy "19" na UEFA Development Tournament v Srbsku

24. Júl 2015
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Brankárky mládežníckych reprezentácií absolvovali tradičný brankársky kemp

14. Júl 2015
BARDEJOV (SFZ) - Brankárky ženských mládežníckych reprezentácií absolvovali v dňoch 6.-9. júla 2015 špecializovaný brankársky kemp v Bardejove. Timeu Gyomraiovú nahradila Dominika Hlaváčová

Nominácia na brankársky kemp ženských mládežníckych reprezentácií

26. Jún 2015
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Ženská 19-ka remizovala s Maďarskom 2:2

13. Máj 2015
LIPÓT (SFZ) - V odvetnom prípravnom zápase remizovali zverenkyne trénera Petroviča v Maďarsku s domácim výberom 2:2

Ženská 19-ka podľahla Maďarsku

11. Máj 2015
DUNAJSKÁ LUŽNÁ (SFZ) - Zverenkyne trénera Petroviča prehrali v prvom z dvojice prípravných stretnutí s Maďarskom 1:4

Nominácia tímu SR ženy "19" na priateľský dvojzápas s Maďarskom

06. Máj 2015
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Ženská devätnástka zdolala v odvetnom stretnutí Poľsko 2:1

10. Apríl 2015
KRASNE (SFZ) - Ženská reprezentácia SR do 19 rokov zdolala v odvetnom zápase domáci výber Poľska 2:1

Vysoká prehra ženskej 19-ky v Poľsku

08. Apríl 2015
BOGUCHWALA (SFZ) - Ženská reprezentácia SR do 19 rokov podľahla v prvom z dvojice prípravných stretnutí v Poľsku domácim rovesníčkam 0:5

Nominácia tímu SR "19" na priateľské zápasy v Poľsku

01. Apríl 2015
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Rumunsko WU19 - Slovensko WU19 1:1, 4:5 p.k.

01. Apríl 2015
SOČI (SFZ) - Zverenkyne trénera Petroviča zdolali po remíze 1:1 v penaltovom rozstrele rovesníčky z Rumunska a vybojovali si účasť vo finále Kuban Spring 2015

Ženská 19-ka podľahla vo finále Kuban Spring 2015 Rusku 0:2

17. Marec 2015
SOČI (rfs.ru) - Zverenkyne trénera Petroviča prehrali vo finále turnaja Kuban Spring 2015 s rovesníčkami domáceho Ruska

Kuban Spring: Slovensko WU19 - Estónsko WU19 2:0

13. Marec 2015
SOČI (SFZ) - Zverenkyne trénera Petroviča zdolali vo štvrťfinále turnaja Kuban Spring 2015 družstvo Estónska 2:0

Kuban Spring: Uzbekistan WU19 - Slovensko WU19 0:3

12. Marec 2015
SOČI (SFZ) - V zápase tretieho kola základnej skupiny na turnaji Kuban Spring 2015 zvíťazili zverenkyne trénera Petroviča nad Uzbekistanom 3:0

Kuban Spring: Slovensko WU19 - Rusko WU19 1:3

09. Marec 2015
SOČI (rfs.ru) - Ženská reprezentácia SR do 19 rokov podľahla na turnaji Kuban Spring 2015 rovesníčkam z Ruska 1:3

Ženská 19-ka dnes odlieta do Soči, v generálke na Kuban Spring zdolala Slovan vysoko 6:1

05. Marec 2015
SENEC (SFZ) - Reprezentácia SR WU19 odcestuje na medzinárodný turnaj Kuban Spring s kompletným 18-členným kádrom

Nominácia tímu SR ženy "19" na medzinárodný turnaj Kuban Spring 2015

24. Február 2015
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Aktuálne zloženie realizačných tímov mládežníckych a ženských reprezentácií

20. Január 2015
BRATISLAVA (SFZ) - Na svojom dnešnom zasadaní schválil Výkonný výbor SFZ návrh zloženia realizačných tímov mládežníckych a ženských reprezentácií

Ženská 19-ka zdolala Bulharsko 7:2

18. September 2014
KAVARNA (TASR/SFZ) - Tím Branislava Petroviča uzavrel účinkovanie v kvalifikácii ME 2015 vysokým víťazstvom

Ženská 19-ka podľahla Rakúsku 0:3

15. September 2014
ALBENA (uefa.com) - Ženská reprezentácia do 19 rokov podľahla rovesníčkam z Rakúska 0:3

Vysoká prehra ženskej 19-ky v úvode kvalifikácie ME 2015

13. September 2014
ALBENA (SITA/SFZ/uefa.com) - Reprezentácia žien do 19 rokov podľahla švajčiarskym rovesníčkam 0:5

Ženská devätnástka odletela na kvalifikačný turnaj ME 2015 do Bulharska

12. September 2014
VINIČNÉ (SFZ) - Zverenky trénera Petroviča odcestovali do Bulharska, dejiska kvalifikačného turnaja o postup na ME 2015. Zranenú Petru Vojtekovú nahradila Barbara Juríková

Ženská devätnástka podľahla v prípravnom dueli chlapcom FK Senec U15

11. September 2014
VINIČNÉ (SFZ) - V prípravnom stretnutí pred odletom na kvalifikačný turnaj v Bulharsku podľahli zverenkyne trénera Petroviča chlapčenskému tímu Senca do 15 rokov 0:4

Nominácia tímu SR ženy "19" na turnaj kvalifikácie ME 2015 v Bulharsku

06. September 2014
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Reprezentantky do 19 rokov vyrovnali v poslednej minúte

07. August 2014
DUNAJSKÁ LUŽNÁ (SFZ) - Reprezentantky do 19 rokov remizovali v prvom oficiálnom zápase v NTC Dunajská Lužná s Dánkami 1:1

Ženská devätnástka zajtra v Dunajskej Lužnej proti Dánsku

06. August 2014
SENEC (SFZ) - Ženská devätnástka proti Dánkam bez Kulovej, ale s Čopíkovou a debutantkou Mašlonkovou

Nominácia ženskej reprezentácie do 19 rokov na medzištátny zápas proti Dánsku

31. Júl 2014
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Brankárky mládežníckych reprezentácií absolvovali tradičný brankársky kemp

21. Júl 2014
BARDEJOV (SFZ) - V dňoch 15.-18. júla absolvovali brankárky ženských mládežníckych reprezentácii špecializovaný brankársky kemp v Bardejove

Petrovič: "Zápas s Maďarskom sme nezvládli takticky, v ďalších dueloch však hrali dievčatá naozaj dobre"

15. Júl 2014
BRATISLAVA (SFZ) - Tréner SR WU19 Branislav Petrovič hodnotí vystúpenie ženskej devätnástky na UEFA Development Tournament v Slovinsku

Ženská devätnástka zdolala Slovinsko 3:0

10. Júl 2014
BELTINCI (SFZ) - V záverečnom stretnutí na turnaji UEFA Development Tournament v Slovinsku zdolali zverenky trénera Petroviča domáce Slovinky 3:0

Ženská devätnástka deklasovala Kazachstan 6:0

08. Júl 2014
BELTINCI (SFZ) - V druhom stretnutí na turnaji UEFA Development Tournament v Slovinsku zdolali zverenky trénera Petroviča rovesníčky z Kazachstanu vysoko 6:0

Nominácia na brankársky kemp ženských mládežníckych reprezentácií

07. Júl 2014
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Slovensko WU19 - Maďarsko WU19 0:2

07. Júl 2014
ODRANCI (SFZ) - V úvodnom stretnutí UEFA Development Tournament podľahla ženská devätnástka rovesníčkam z Maďarska 0:2

VIDEO: Ženská devätnástka odcestovala do Slovinska

06. Júl 2014
VINIČNÉ (SFZ) - Zverenky Branislava Petroviča odcestovali dnes popoludní (6.7) do Slovinska, dejiska medzinárodného turnaja UEFA Development Tournament

Nominácia ženskej reprezentácie do 19 rokov na medzinárodný turnaj UEFA Development Tournament v Slovinsku

28. Jún 2014
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Návrat k turnaju Kuban Spring 2014 s trénerom Branislavom Petrovičom

11. Apríl 2014
BRATISLAVA (SFZ) - Hodnotenie turnaja Kuban Spring z pohľadu trénera Branislava Petroviča a sumár výsledkov našej ženskej reprezentácie do 19 rokov

Kuban Spring 2014: Slovensko "19" - Izrael "19" 0:0, p.k. 4:3

29. Marec 2014
SOČI (SFZ) - Tím Branislava Petroviča dosiahol najlepšie umiestnenie v doterajšej histórii slovenskej účasti na tradičnom medzinárodnom turnaji

Kuban Spring 2014: Estónsko "19" - Slovensko "19" 1:1, 4:3 p.k.

28. Marec 2014
SOČI (SFZ) - Ženská devätnástka podľahla v zápase o 5.-8. miesto na turnaji Kuban Spring 2014 v Soči rovesníčkam z Estónska po penaltovom rozstrele

Kuban Spring 2014: Rusko "19" - Slovensko "19" 2:0

26. Marec 2014
SOČI (SFZ) - Ženská reprezentácia do 19 rokov podľahla v štvrťfinálovom zápase na turnaji Kuban Spring 2014 v Soči domácemu Rusku "19" 0:2

Ženská 19-ka postúpila do štvrťfinále Kuban Spring 2014

25. Marec 2014
BRATISLAVA (SFZ) – Ženská reprezentácia do 19 rokov obsadila 3. miesto v skupine A a vybojovala si postup medzi najlepšiu osmičku turnaja

Kuban Spring 2014: Ukrajina "19" - Slovensko "19" 1:0

24. Marec 2014
SOČI (SFZ) - Ženská reprezentácia do 19 rokov prehrala v treťom zápase na turnaji Kuban Spring 2014 v Soči s rovesníčkami z Ukrajiny 0:1

Kuban Spring 2014: Slovensko "19" - Irán "19" 4:0

22. Marec 2014
SOČI (SFZ) - Ženská reprezentácia do 19 rokov zdolala v druhom zápase na turnaji Kuban Spring 2014 v Soči rovesníčky z Iránu 4:0

Kuban Spring 2014: Estónsko "19" - Slovensko "19" 2:1

20. Marec 2014
SOČI (SFZ) - Vo svojom prvom zápase na turnaji ženských reprezentácií do 19 rokov podľahol tím Branislava Petroviča estónskym rovesníčkam

A. Tóthová: „Napriek ťažkým súperkám v skupine, chceme uspieť“

19. Marec 2014
SENEC (SFZ) – Na turnaji Kuban Spring v Soči sa predstaví šesť hráčok s minuloročnými skúsenosťami. Jednou z nich je hráčka ŠK Slovan Bratislava, Alexandra Tóthová

Ženská devätnástka odletela do Soči, dejiska turnaja Kuban Spring 2014

18. Marec 2014
SENEC (SFZ) - Ženská futbalová reprezentácia do 19 rokov sa zišla v Senci na zraze pred odletom na turnaj Kuban Spring v Soči

Nominácia ženskej reprezentácie do 19 rokov na medzinárodný turnaj Kuban Spring 2014

11. Marec 2014
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

VIDEO: Návrat k halovým majstrovstvám Slovenska žiačok

10. Marec 2014
PÚCHOV (SFZ) - Rozhovor s Branislavom Petrovičom, trénerom mládežníckych reprezentácií žien

Nominácia na brankársky kemp ženských mládežníckych reprezentácií

18. Február 2014
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Ženskej devätnástke sa v roku 2013 nedarilo, dievčatá si pripísali iba dve víťazstvá

30. November 2013
BRATISLAVA (SFZ) - Prehľad výsledkov a štatistické údaje futbalistiek ženskej reprezentácie SR do 19 rokov v kalendárnom roku 2013

Súpermi ženskej reprezentácie SR19 v kvalifikácii ME Švajčiarsko, Rakúsko a Bulharsko

20. November 2013
NYON (uefa.com) – V 11. skupine prvej fázy kvalifikácie o postup na ME 2014/2015 súpermi ženskej futbalovej reprezentácie do 19 rokov tímy Švajčiarska, Rakúska a Bulharska.

Kvalifikácia žien "19" ME 2014: Bulharsko - Slovensko 0:4

26. September 2013
KAVARNA (SFZ/uefa.com/SITA) - V treťom zápase 9. kvalifikačnej skupiny zvíťazil tím Kataríny Paxnerovej nad bulharskými rovesníčkami

Kvalifikácia žien "19" ME 2014: Slovensko - Island 0:5

23. September 2013
ALBENA (SFZ/uefa.com/SITA) - Tím Kataríny Paxnerovej podľahol aj v druhom zápase na turnaji v Bulharsku

Kvalifikácia žien "19" ME 2014: Francúzsko - Slovensko 4:0

21. September 2013
ALBENA (SFZ/uefa.com) - V prvom zápase kvalifikačného turnaja v Bulharsku podľahol tím Kataríny Paxnerovej francúzskym rovesníčkam

Nominácia tímu SR ženy "19" na kvalifikačný turnaj ME 2014 v Bulharsku

11. September 2013
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Simona Fatulová: "K futbalu pristupujem najzodpovednejšie ako viem"

01. September 2013
VINIČNÉ (SFZ) - Rozhovor so Simonou Fatulovou - kapitánkou ženskej futbalovej reprezentácie do 19 rokov.

VIDEO: Ženská 19-ka podľahla Chorvátsku 0:1

23. August 2013
VINIČNÉ (SFZ) - Aj v druhom z dvojice priateľských zápasov podľahli zverenykne Kataríny Paxnerovej chorvátskym rovesníčkam jednogólovým rozdielom.

Ženská 19-ka prehrala s Chorvátskom 1:2

22. August 2013
VINIČNÉ (SFZ) - V prvom z dvojice priateľských zápasov podľahli zverenykne Kataríny Paxnerovej chorvátskym rovesníčkam

Paxnerová: "Zápasy s Chorvátskom poslednou previerkou pred kvalifikáciou"

21. August 2013
VINIČNÉ (SFZ) - Ženská reprezentácia do 19 rokov odohrá v rámci prípravy na blížiaci sa turnaj 1. fázy kvalifikácie o postup na ME 2014 v Bulharsku v domácom prostredí priateľský dvojzápas s Chorvátskom

Nominácia tímu SR ženy "19" na priateľský dvojzápas s Chorvátskom

12. August 2013
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Pilotný kemp brankárok ukázal smer v príprave aj v komunikácii medzi reprezentáciami

22. Júl 2013
BARDEJOV (SFZ) - Pred začiatkom sezóny absolvovali mladé slovenské brankárky prvý kemp svojho druhu na Slovensku

Kuban Spring 2013 - ženy: Turecko "19" - Slovensko "19" 1:0

16. Marec 2013
SOČI (SFZ) – V zápase o 7. miesto podľahla ženská reprezentácia do 19 rokov na turnaji Kuban Spring 2013 družstvu Turecka 0:1.

Kuban Spring 2013 - ženy: Slovensko "19" - KĽDR "19" 0:3

14. Marec 2013
SOČI (SFZ) – V zápase v skupine o umiestnenie na 5. – 8. mieste podľahla ženská reprezentácia do 19 rokov na turnaji Kuban Spring 2013 družstvu KĽDR 0:3.

Kuban Spring 2013 - ženy: Rumunsko "19" - Slovensko "19" 2:0

12. Marec 2013
SOČI (SFZ) – Vo štvrťfinále turnaja Kuban Spring 2013 podľahla ženská reprezentácia do 19 rokov Rumunsku 0:2.

Kuban Spring 2013 - ženy: USA "19" - Slovensko "19" 2:2

10. Marec 2013
SOČI (SFZ) - V treťom zápase na turnaji Kuban Spring 2013 remizovala ženská reprezentácia do 19 rokov s výberom USA 2:2 a zabezpečila si postup z B skupiny do štvrťfinále turnaja.

Kuban Spring 2013 - ženy: Rusko "19" - Slovensko "19" 2:0

08. Marec 2013
SOČI (SFZ) – V druhom zápase na turnaji Kuban Spring 2013 zaznamenali zverenkyne Kataríny Paxnerovej prehru. Domácim Ruskám podľahli 0:2

Kuban Spring 2013 - ženy: Slovensko "19" - Turecko "19" 2:0

06. Marec 2013
SOČI (SFZ) - Tím Kataríny Paxnerovej vstúpil do nového ročníka tradičného turnaja v dejisku budúcich zimných olympijských hier víťazne

Katarína Paxnerová: "Káder prešiel obmenou, nové hráčky dostanú príležitosť"

03. Marec 2013
BRATISLAVA (SFZ) – Rozhovor s Katarínou Paxnerovou - trénerkou ženskej reprezentácie U19 pred turnajom Kuban Spring 2013 v Soči.

Nominácia tímu SR ženy "19" na turnaj Kuban Spring 2013

26. Február 2013
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Kalendár medzištátnych zápasov ženských reprezentačných tímov na 1. polrok 2013

24. Január 2013
BRATISLAVA (SFZ) - Ženské áčko má naplánovaných sedem zápasov

Ženské mládežnícke reprezentácie spoznali svoje súperky v kvalifikácii na ME 2014

21. November 2012
NYON (SITA/SFZ/uefa.com) - V sídle UEFA vyžrebovali prvé kolo kvalifikačných turnajov ME 2014 v kategóriách žien do 19 a do 17 rokov

Ženská 19-ka ukončila kvalifikáciu ME 2013 remízou s Moldavskom

25. Október 2012
VARDE (SFZ) - Slovensko - Moldavsko 1:1

Ženská 19-ka v kvalifikácii ME nestačila na domáce Dánky

22. Október 2012
VARDE (SFZ) - V druhom zápase 6. skupiny 1. fázy kvalifikácie o postup na ME 2013 podľahol tím Kataríny Paxnerovej domácim rovesníčkam

Ženská 19-ka odštartovala kvalifikáciu ME prehrou s Islandom

20. Október 2012
ESBJERG (SFZ) - Tím Kataríny Paxnerovej podľahol vo svojom prvom zápase 6. skupiny o postup do ďalšej fázy kvalifikácie ME 2013 svojim islandským rovesníčkam

Nominácia tímu SR ženy "19" na kvalifikačný turnaj ME 2013 v Dánsku

15. Október 2012
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Nominácia tímu SR ženy "19" na prípravný dvojzápas s Maďarskom

24. September 2012
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Kvalifikácia WU19: Ukrajina - Slovensko 2:0 (1:0)

17. September 2012
MOLDAVA NAD BODVOU (SFZ) - O 16:00 sa začal druhý zápas 1. kola kvalifikácie o postup na ME 2012 žien do 19 rokov v Turecku

Nominácia ženských reprezentácií do 19 a do 17 rokov na priateľské zápasy s Rakúskom

30. Júl 2012
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Slovensko usporiada finálový turnaj ME reprezentácií žien do 19 rokov v roku 2016

21. Marec 2012
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Druhé víťazstvo našej ženskej 19-ky v Soči

13. Marec 2012
SOČI (SFZ) - Na turnaji Kuban Spring 2012 si zaknihoval tím Kataríny Paxnerovej svoje druhé víťazstvo

SR ženy "19": Trénerský zápisník z turnaja Kuban Spring 2012

12. Október 2012
SOČI (SFZ) - O zápasoch našej ženskej reprezentácie do 19 rokov z dejiska tradičného futbalového turnaja píše Katarína Paxnerová

Nominácia tímu SR ženy "19" na medzinárodný turnaj Kuban Spring 2012

25. Február 2012
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Ženské reprezentácie do 19 a do 17 rokov poznajú svoje súperky v kvalifikácii ME 2013

21. November 2011
NYON (SFZ) - Zloženie kvalifikačných skupín o postup na ME 2013 v mládežníckych ženských kategóriách sú už známe / foto: uefa.com

VIDEO: Ženy: Slovensko "19" - Srbsko "19" 2:1 (1:0)

22. September 2011
MOLDAVA (SFZ) - Slovenské reprezentantky do 19 rokov nastúpili na svoj tretí zápas 5. skupiny 1. fázy kvalifikácie o postup na ME 2012 v Turecku

VIDEO: Slovenky prehrali so Švédskom v zápase o postup na ME 2012

19. September 2011
KOŠICE (SFZ) - Premenená penalta hráčiek z Švédska zaručila postup do ďalšieho kola, naše dievčatá potrebujú výhru rovesníčok zo Srbska nad Ukrajinou

VIDEO: Havrilla: "Nemusíme za každú cenu vyhrať. Môžeme skončiť aspoň prví"

16. September 2011
KOŠICE (SFZ) - Úvodnou tlačovou konferenciou sa otvorilo ďalšie zo série medzinárodných futbalových podujatí na Slovensku

Nominácia tímu SR "19" ženy na kvalifikačný turnaj ME 2011/2012

09. September 2011
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu