angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

ME 2017 Poľsko

VSTUPENKY

Prejsť

PLÁN ZÁPASOV

Prejsť

Škriniar v All stars tíme šampionátu

02. Júl 2017
BRATISLAVA (SFZ) - Milan Škriniar má miesto v elitnej zostave najlepšieho tímu šampionátu hráčov do 21 rokov.

Hapal po ME: Bolo to najlepšie mužstvo, aké som kedy trénoval

25. Jún 2017
LUBLIN (SFZ/PETER ŠURIN) – Tak táto tlačová konferencia sa zapísala do dejín slovenského futbalu. Obsahom aj formou.

Sokolícky zápisník (XII) Dovidenia Lublin, sokolíci si krídla nepopálili

24. Jún 2017
Takže dovidenia, Lublin. Navždy budeš zapísaný v slovenskej futbalovej histórii. Sokolíci leteli k nebies, krídla si nepopálili...

Lobotka: Dánsko mi otvorilo oči, treba sa viac smiať

24. Jún 2017
LUBLIN (SFZ/PETER ŠURIN) – Stanislav Lobotka zaujal. Výkonom, komunikáciou. Aj zmenou účesu, ak už máme byť úplní. Ale predovšetkým tým, ako hrá na šampionáte futbal. A aký hrá futbal.

Sokolícky zápisník (XI) Šťastiu oproti

23. Jún 2017
Pri dvanástich účastníkoch bolo treba nájsť nejaký kľúč, zodpovední na UEFA zvolili práve tento. Dobrý? Zlý? Komplikovaný? Nespravodlivý?

Po trojke Švédom čakanie na verdikt osudu

22. Jún 2017
LUBLIN (SFZ/PETER ŠURIN) – Vyhrali sme rozdielom triedy v treťom zápase v A-skupine a teraz nasleduje čakanie, či nám 2. miesto zaručí pozíciu najlepšieho medzi druhými a tým aj postup do semifinále.

Hapal: Zopakujem Lobotku ak máme postúpiť, postúpime!

23. Jún 2017
LUBLIN (SFZ/PETER ŠURIN) - “Keby mi niekto povedal, že dosihaneme také víťazstvo po takom výkone, neveril by som, veď som čakal ťažký zápas. A on to ťažký zápas bol,” povedal tréner víťazných sokolíkov Pavel Hapal.

Sokolícky zápisník (X) Hajto nie je Borbély

22. Jún 2017
Jeho štýl nie je postavený na tom, že lapidárnu vec opíše tak, že postupnosť použitých slov sa nedá zopakovať bez pomoci nahrávania, z čoho si Laco spravil výstavnú značku svojho vyjadrovania, ale Hajto triafa bez milosti. A bez servítky na ústach.

Sokolícky zápisník (IX) Nie to výletníci

21. Jún 2017
Splynuli s mužstvom. Dvaja mladí chalani, na pohľad o kúsok starší, ako hráči Hapalovho výberu, sú jeho samozrejmou súčasťou. Rokmi praxe si vypracovali chamelónsku metódu existenciu: keď sa nič nedeje, takmer ich nevidieť, ale pre pokoj na duši všetci vedia, že keby sa niečo zomlelo, či mohlo zmlieť, je sa na koho obrátiť.

Hapal pred Švédskom: O postupe môže rozhodnúť každý gól

21. Jún 2017
LUBLIN (SFZ/PETER ŠURIN) – Po tretej predzápasovej tlačovke Pavla Hapala na európskom šampionáte do 21 rokov možno s plným vedomím a čistým svedomím napísať: ten chlap nestráca glanc!

Sokolícky zápisník (VIII) Svätá pravda na trávniku

20. Jún 2017
Už ste začali počítať? Čo treba, aby sme postúpili zo skupiny, aby sme hrali v semifinále. "Keby sme zvíťazili nad Anglickom, už by sme boli medzi najlepšími,“ pripomenul známu pravdu László Bénes na mediálnom termíne. Lenže jeden z nepísaných futbalových zákonov hovorí, že na keby sa nehrá... Takže vychádzajme z tabuľkovej reality: po dvoch hracích dňoch A-skupiny má Anglicko 4 body, Slovensko 3, Švédsko 2, Poľsko 1.

Prezident SFZ Kováčik: Ďakujeme vám, fanúšikovia, za skvelú podporu!

19. Jún 2017
KIELCE (SFZ/mr) - Slovenskí reprezentanti do 21 rokov majú za sebou svoje druhé vystúpenie na ME v Poľsku. Po úvodnej výhre nad domácim tímom 2:1, Anglicku podľahli 1:2, keď im slovenskí fanúšikovia vytvorili v Kielcoch výborné domáce prostredie. A za to im vyjadril verejné poďakovanie aj prezident SFZ Ján Kováčik.

Slovensko 21: Dnes len chcieť nestačilo

19. Jún 2017
KIELCE (SFZ/PETER ŠURIN) – Počas zápasu sa nálada na tribúne menila, od počiatočnej skvelej eufórie, až po potleskom vyjadrené uzanie za odhodlanie a chcenie, ktoré však v pondelok prehru s Anglickom neodvrátilo.

Sokolícky zápisník (VII) Výborný chalan alebo Talian fandí Slovensku

19. Jún 2017
Typický fanúšik, ktorý prišiel do Poľska. Odkiaľ? “Z Monza,” prekvapil aj zlým skloňovaním. Ale Monza je predsa mesto v Taliansku?! “Je,” potvrdil.

Hapal po prehre: O postup sa pobijeme!

19. Jún 2017
KIELCE (SFZ/PETER ŠURIN) - “Som sklamaný z výsledku, isteže. Ale hrá sa do konca, o postupujúcom či postupujúcich rozhodne až posledný hrací deň skupiny,“ povedal po prehratom zápase s Anglickom tréner Pavel Hapal.

Slovensko 21: V ťažkom zápase máme plán

18. Jún 2017
KIELCE (SFZ/PETER ŠURIN) – Dobrá nálada, podložená víťazným vstupom do šampionátu, sa sokolíkov drží. Potvrdilo to vystúpenie trénera Pavla Hapala a Milana Škriniara na oficiálnej tlačovke pred zápasom s Anglickom.

Sokolícky zápisník (VI) Za Kielce a Tychy ďakujeme, pani Mislovičová

18. Jún 2017
Ako správne vyskloňovať meno mesta Kielce podľa pravidiel slovenského jazyka? Kde to teda hráme? V Kielcoch? V Kielcach?

Sokolícky zápisník (V) Malý veľký muž

17. Jún 2017
Trebárs ten postavou nevysoký – až sa prieči napísať, že malý – chalan je taký báječný, že si ho dokážete živo predstaviť v drese povedzme Borussie Dortmund.

Brunegraf: Nemožno premárniť ani noc po víťazstve

17. Jún 2017
LUBLIN (SFZ/PETER ŠURIN) – Oto Brunegraf je podstatná časť realizačného tímu, ako funkciu má uvedené asistent trénera, ale s Pavlom Hapalom tvoria viac ako len pracovný tandem. Jeho názory po zápase s Poľskom vyjadrovali postoje oboch, či skôr celého realizačného tímu sokolíkov.

Slovensko 21: Sokolíci vzlietli nad Lublinom

16. Jún 2017
LUBLIN (SFZ/PETER ŠURIN) – Vstup sokolíkom do šampionátu vyšiel excelntne, zrodilo sa víťazsvo umu, vôle a Hapalovej taktiky.

Hapal: Mužstvo morálku, individuality poslúžili tímu

17. Jún 2017
LUBLIN (SFZ/PETER ŠURIN) – Potlesk po skončení pozápasovej tlačovej konefrencie je v slovenských pomeroch výnimočná vec, v piatok pred polnocou sa Pavlovi Haplovi aplauz zaslúžene ušiel.

Sokolícky zápisník (IV) Kedy by Kružliak a spol. uhli sokolíkom?

16. Jún 2017
Šampionát sa začal v piatok, naši vybehli v otváracom zápase, ktorý mal v programe poradové číslo 2, lebo výkop bol naplánovaný na 20:45 – fakt to tak funguje, organizátor hrá otvárací zápas – no už od 18:00 šli do seba naplno Angličania so Švédmi. A naši rozhodcovia, nazvime ich Kružliakova partička, sa ukážu na scéne v nedeľu.

Kružliak a spol. v nedeľu na Dánsko - Taliansko

16. Jún 2017
KRAKOV (SFZ/pš) – Slovenský rozhodca Ivan Kružliak, jeden z deviatich hlavných na majstrovstvách Európy hráčov do 21 rokov, povedie v nedeľu stretnutie zápas C-skupiny Dánsko – Taliansko.

Slovensko 21: Sme naladení na víťazstvo

15. Jún 2017
LUBLIN (SFZ/PETER ŠURIN) - “Rozmýšľam, že navrhnem UEFA, aby dala vyrobiť viac medailí, pretože ako počúvam a čítam, každý chce tento turnaj vyhrať. Aj my,“ povedal na tlačovke pred prvým zápasom Slovenska s Poľskom tréner našej dvadsaťjednotky Pavel Hapal.

Sokolícky zápisník (III) Šťastie prišlo zhora

15. Jún 2017
Keď to najmenej čakáš, trafí ťa. Alebo stretne. Ako sa presúvali naši traja reprezentanti z hotela Ilan, kde majú sokolíci svoj hlavný lublinský stan, do susedného hotela Forum, kde je vytvorené mediálne centrum pre médiá, vybrali si cestu cez zadné parkovisko.

Sokolícky zápisník (II) Nenápadne nápadní skauti

14. Jún 2017
Budú na každom zápase a budú mať naozaj dobré miesta. Pre radového fanúšika na prvý pohľad nenápadné persóny, ale pre futbalistov, aktérov mládežníckeho šampionátu, sakramentsky dôležité osoby. Skauti špičkových európskych klubov si zahovorili vstupenky na celé majstrovstvá, isteže nie jeden na všetky zápasy, ale pekne si to podelili.

Znak na autobuse taký, aký byť

14. Jún 2017
LUBLIN (SFZ/pš) – Chyba sa stala, ale už je napravená: oficiálny autobus, ktorý vozí výpravu sokolíkov na európskom šampionáte, je už označený správnym slovenským štátnym znakom.

SLOVENSKO 21: Turnaj búši na dvere

13. Jún 2017
Ešte to bolo viac o zábave, ako o taktike a príprave na piatkový vstup do turnaja. Prvý lublinský tréning, otvorený pre verejnosť, mal úsmevnú atmosféru

Sokolícky zápisník (I) Toto je „Veľké Malé Euro“

13. Jún 2017
Uff. Fanúšik Hapalových sokolíkov by povedal, že nás teda parádne podcenili.

Tréner slovenskej 21 Pavel Hapal sa stretol s ambasádorom tímu raperom Majkom Spiritom

04. Máj 2017
Majk Spirit a Marek Mintál sa nedávno stali ambasádormi reprezentácie do 21 rokov. Rovnako ako slovenskí fanúšikovia a futbalisti už aj oni žijú júnovými majstrovstvami Európy tejto vekovej kategórie v Poľsku. Dôkazom je dnešné stretnutie s trénerom reprezentácie do SR do 21 rokov Pavlom Hapalom, s ktorým populárny slovenský raper kul plány ako víťazne namotivovať slovenských sokolíkov na ME.

Ambasádor SR 21 Marek Mintál ocenil víťazov súťaže o zájazd do Poľska

02. Máj 2017
Transparenty, ktoré vymysleli žiaci žilinských stredných škôl, získali pochvalu nielen od Mareka Mintála, ale určite ich oceníte aj vy (fotogaléria).

Zápasy sokolíkov z ME 21 na Markíze

05. Apríl 2017
BRATISLAVA (SFZ/pš) - Futbaloví fanúšikovia už netrpezlivo čakajú na začiatok majstrovstiev Európy hráčov do 21 rokov, ktoré sa uskutočnia od 16. do 30. júna 2017 v Poľsku. Budú pr nich aj diváci televízie Markíza, ktorá získala vysielacie práva na tento šampionát.

Hapal Dudu hrať nevidel

13. Marec 2017
(... ale hovoril s ním)

Adam Zreľák: Do Poľska pôjdem ešte silnejší!

24. Február 2017
BRATISLAVA/JABLONEC (SFZ/BRANISLAV BRENKUS) -Kapitán a opora slovenskej dvadsaťjednotky Adam Zreľák (22) si od svojho minuloročného septembrového prestupu zo Slovana do Jablonca pre zranenie chodidla dosť vytrpel.

Informácia pre záujemcov o vstupenky na ME U21

22. Február 2017
BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálny oznam Slovenského futbalového zväzu

ME U21 Poľsko: Slovensko v ťažkom „áčku“

22. Február 2017
BRATISLAVA (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) - Majstrovstvá Európy hráčov do 21 rokov otvoria brány 16. júna zápasmi v Lubline a v Kielcoch, víťaza spoznáme 30. júna po finále v Krakove, teda po 21 dueloch.

U21 ME 2017: Kielce, druhá slovenská zastávka

20. Február 2017
BRATISLAVA (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) - Druhou zastávkou Hapalovej družiny na ceste poľským dobrodružstvom budú Kielce.

Predaj vstupeniek na U21 ME 2017 v Poľsku sa začne 21. februára

20. Február 2017
BRATISLAVA (SFZ) - Vstupenky sa budú predávať prostrednítvom online portálu tickets.u21.poland.com

U21 ME 2017: Lublin, mesto, kde sokolíci otvoria šampionát

16. Február 2017
BRATISLAVA (SFZ(TOMÁŠ ČUNČÍK) - Mesto, v ktorom historické povedomie inšpiruje budúcnosť, aj tak Poliaci opisujú metropolu východu Lublin.

ME 21 v Poľsku: Hviezdy dneška, superhviezdy zajtrajška

13. Február 2017
BRATISLAVA (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) - Európsky šampionát hráčov do 21 rokov bude prvýkrát v histórii hostiť Poľsko.

Podporte našich chlapcov v Poľsku: vycestujte s CK FutbalTour na ME 2017 do 21 rokov

09. Február 2017
Slovenskí sokolíci zabojujú o víťazstvo na európskom šampionáte hráčov do 21 rokov v Poľsku opäť po 17 rokoch. Nepremeškajte príležitosť, staňte sa 12. hráčom a vycestujte s CK FutbalTour po trofej aj vy!

Vstupenky na ME 21 v Poľsku

28. December 2016
Ako to vyzerá s možnosťou zaobstarať si vstupenky na zápasy Hapalovej družiny?