angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SR WA – Nominácia na dva priateľské zápasy s Českom

25. September 2018

BRATISLAVA (SFZ) – Reprezentačný tréner žien Peter Kopúň nominoval  22-členný káder na dva priateľské zápasy s Českom. Zraz nominovaných je v pondelok 1. októbra o 11.30 v hoteli Holiday Inn v Trnave.

Tréner Kopúň musel urobiť zmeny, kvarteto Bartovičová, Hollá, Kulová a Kopčová nahradí trio Jančová, Sluková, Horváthová.

Program zápasov

4. 10 o 15.00: ČR – SR (Širuch, Staré Město )

7. 10 o 16.00: ČR – SR (Kroměříž)

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Mária Korenčiová (AC Milan)
Lucia El Dahaibiová (USC Landhaus)
Patrícia Chládeková (1. FC Saarbrucken)

OBRANKYNE
Alexandra Bíróová (SKN St. Pölten)
Jana Vojteková (SC Sand)
Lucia Haršanyová (Hellas Verona)
Kristína Košíková (FK Dukla Praha)
Patrícia Fischerová (Czarni Sosnowiec)
Petra Zdechovanová (TS Mitech Zywiec)
Terézia Kulová (ŠK Slovan Bratislava)
Alexandra Hollá (ŠK Slovan Bratislava)
Andrea Horváthová (Czarni Sosnowiec)
Michaela Moťovská (AC Sparta Praha)

STREDOPOLIARKY
Dominika Škorvánková (FC Bayern Mníchov)
Patrícia Hmírová (Czarni Sosnowiec)
Lenka Kopčová (FC Slovan Liberec)
Veronika Jančová (ŠKF VIX Žilina)
Valentína Šušolová (FC Slovan Liberec)
Klaudia Fabová (AZS PWSZ Walbrzych)
Mária Mikolajová (AC Sparta Praha)
Katarína Košlabová(FC Nitra)
Martina Šurnovská (Apollon Limassol)

ÚTOČNÍČKY
Diana Bartovičová (SK Slavia Praha)
Veronika Sluková (SV Horn)
Monika Havranová(Partizán Bardejov)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKY
Veronika Matúšková (ŠK Slovan Bratislava)
Denisa Mochnacká (AZS Krakow)

OBRANKYNE
Nikola Vagaská (Partizán Bardejov)
Denisa Mráziková (ŠK Slovan Bratislava)
Tamara Gmitterová (Partizán Bardejov)

STREDOPOLIARKY
Jana Maslová (MFK Ružomberok)
Dominika Koleničková (ŠK Slovan Bratislava)


REALIZAČNÝ TÍM

Hlavný tréner: Peter Kopúň
Asistent trénera: Michal Švihorík
Kondičný tréner: Michal Hulej
Tréner brankárok: Dušan Molčan
Lekár: Lucia Knappková
Masér: Jindřich Ditrich
Fyzioterapeutka: Veronika Rybárová
Technický vedúci: Lenka Gazdíková