angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SR WU15 – Nominácia na dva priateľské zápasy s Poľskom

03. November 2018

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie dievčat do 15 rokov Jozef Jelšic nominoval 23-členný káder na dva priateľské zápasy s Poľskom. Zraz nominovaných je vo štvrtok 8. novembra o 12.30 v hoteli Riverside v Poprade.

PROGRAM

9.11. o 11.00: Slovensko – Poľsko (Tatranská Lomnica)

11.11. o 13.00: Poľsko – Slovensko (Barčice/Poľ.)

NOMINÁCIA

Brankárky

Stela Kucharová (FC Union Nové Zámky)

Timea Jánošíková (FC Baník Prievidza)

Petra Brnčová (MFK Dukla B. Bystrica)


Obrankyne

Mária Harezníková (FC TJ Oravský Podzámok)

Roxana Kolárová (FK Slovan Duslo Šaľa)

Sofia Čerňáková (ŠK Slovan Bratislava)

Soňa Hadbavná (1. FC Tatran Prešov)

Bianca Zbínová (AS Trenčín)

Mária Petrová (Partizán Bardejov)

Paulína Tonkovičová (Spartak Myjava)

Juliána Pivarčiová (FC Vion Zlaté Moravce – Vráble)

Anastázia Kendiová (TJ Lokomotíva Košice)

Tamara Jedináková (MFK Ružomberok)


Stredopoliarky

Klaudia Tyčiaková (FK Železiarne Podbrezová)

Laura Retkéšová (FC Union Nové Zámky)

Karen Maková (ŠK Slovan Bratislava)

Lívia Múčková (ŠK Slovan Bratislava)

Lenka Mazúchová (MFK Dukla B. Bystrica)

Michaela Jurenková (AS Trenčín)

Karolína Bayerová (FK Senica)

Sofia Anna Škerdová (AS Trenčín)


Útočníčky

Sofia Papajová (TJ Lokomotíva Košice)

Nina Huťová (AS Trenčín)

Náhradníčky

Linda Žuffová (MFK Tatran L. Mikuláš)

Ema Ťapajáková (OŠK Havran Ľubochňa)

Karolína Baránková (FC Spartak Trnava)

Simona Szabová (FC Petržalka)

Frederika Kovaliková (MFK Ružomberok)

Klaudia Lukacková (TJ Lokomotíva Košice)

Vivien Vraukóová (FC Union Nové Zámky)

Boglárka Fodor (FC Union Nové Zámky)

Barbora Bederková (FK DAC D.  Streda)

Klaudia Kouřimská (MFK Ružomberok)

Realizačný tím

Hlavný tréner: Jozef Jelšic

Asistent trénera: Peter Januška

Tréner brankárok: Martin Poloha

Technický vedúci: Ján Fašung ml.

Masér: Monika Hulíková

Lekár: František Žák