SR WU17/WU19 – Nominácia na testovanie hráčok

piatok, 16.11.2018
|
Posledná aktualizácia 16.11.2018 13:47

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner ženských reprezentácií do 17 a 19 rokov Jozef Jelšic nominoval hráčky na testovanie v Nemciach pri Banskej Bystrici v dňoch 19. – 21. 11. 2018.


BRATISLAVA (SFZ) – Tréner ženských reprezentácií do 17 a 19 rokov Jozef Jelšic nominoval hráčky na testovanie v Nemciach pri Banskej Bystrici v dňoch 19. – 21. 11. 2018.

NOMINÁCIA

19. 11. o 10.00

Natália Miniariková (ŠK Slovan Bratislava)

Patrícia Gašparovičová (ŠK Slovan Bratislava)

Lucia Droppová (ŠK Slovan Bratislava)

Dominika Rezeková (ŠK Slovan Bratislava)

Michaela Mašurová (MFK Ružomberok)

Michaela Beťková (MFK Ružomberok)

Patrícia Mudráková (SLC B. Bystrica)

Katarína Vredíková (SLC B. Bystrica)

Nikol Mazúchová (FC Union N. Zámky)

Viktória Nagy (Ferencvároš Budapešť)

Tímea Feketevíziová (ETO Futball és Futsal Kft.)

Laura Bieliková (1. FC Slovácko)

Viktória Kovaliková (Lokomotíva Brno H.H.)


20. 11. o 10.00

Katarína Niňajová (ŠK Slovan Bratislava)

Viktória Kratochvílová (ŠK Slovan Bratislava)

Victoria Kaláberová (ŠK Slovan Bratislava)

Michaela Harvilová (ŠK Slovan Bratislava)

Henrieta Poláčiková (FC Nitra)

Petra Vedejová (FC Nitra)

Radoslava Halásová (FC Nitra)

Andrea Bogorová (Spartak Myjava)

Kristína Panáková (Spartak Myjava)

Jana Králiková (FK Poprad)

Zuzana Tomčíková (MFK Tatran Liptovský Mikuláš)

Karolína Bátkyová (AS Trenčín)

Simona Pružinská (MŠK Žilina)


21. 11. o 10.00

Kristína Sivčová (Partizán Bardejov)

Henrieta Vaľušová (Partizán Bardejov)

Alexandra Tejová (Partizán Bardejov)

Tereza Mrocková (ŠK Slovan Bratislava)

Viktória Hanková (ŠK Slovan Bratislava)

Tamara Morávková (ŠK Slovan Bratislava)

Olívia Vulganová (FC Union N. Zámky)

Saskia Remešová (FC Union N. Zámky)

Diana Lemešová (USC Austria Wien)

Natália Vasiľková (Partizán Bardejov)

Ella Glatzová (Spartak Myjava)

Sára Kršiaková (SLC B. Bystrica)

Zuzana Lukáčová (MŠK FOMAT Martin)


22. 11. o 10.00

Laura Žemberyová (Lokomotíva Brno H.H.)

Desana Dianišková (Lokomotíva Brno H.H.)

Kristína Tesáková (Lokomotíva Brno H.H.)

Vanesa Stachová (FC Nitra)

Karin Pelikánová (FC Nitra)

Stela Semanová (Partizán Bardejov)

Kristína Tipulová (Baník Prievidza)

Alexandra Kršková (FC Spartak Trnava)

Laura Šimková (1. FC Tatran Prešov)

Jana Boorová (Spartak Myjava)

Janka Lukáčová (FC Wacker Innsbruck)

Realizačný tím

Tréner: Jozef Jelšic

Technický vedúci: Ján Fašung ml.


Lucia Petrincová
Značky
Reprezentácia
SR WU17
Reprezentácia
SR WU19
SFZ
nominácie
Mohlo by vás zaujímať

SR WU19 - Slovenky v odvete zdolali rovesníčky z Bosny a Hercegoviny

17.6.2019 10:28

SR WU19 – Po bojovnom výkone v úmornom teple remíza s Bosnou

13.6.2019 09:59

SR WU19 – Nominácia na prípravný dvojzápas s Bosnou a Hercegovinou

04.6.2019 17:52

SR WU19 – Nominácia na kontrolný zraz v Senci

21.5.2019 14:03

SR WU19 – Nevydarený Elite Round Jelšica mrzí: Som sklamaný, ale kvalita bola na strane súperiek

14.4.2019 09:49

SR WU19 – Nominácia na testovanie v Nemciach

12.4.2019 15:36

SR WU19 – Rýchlo na to zabudnúť: Elite Round bez víťazstva i bez gólu

09.4.2019 21:21

SR WU19 – Po polčase bolo rozhodnuté. Tréner Jelšic: Francúzky sú úplne iný level

07.4.2019 09:55

SR WU19 – Na úvod Elite Round vysoká prehra. Slovinky rozhodli v závere zápasu

04.4.2019 12:12

SR WU19 – Je to silná generácia, verím, že baby zabojujú, hovorí kouč Jelšic

01.4.2019 16:03

SR WU19 – NOMINÁCIA NA TURNAJ DRUHEJ FÁZY KVALIFIKÁCIE ME - ELITE ROUND

27.3.2019 22:19

SR WU19 – Kemp na Cypre hodnotí tréner Jelšic: Niektoré hráčky mi zamotali hlavu

28.2.2019 14:17

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.