www.futbalsfz.sk

SR WU17/WU19 – Nominácia na testovanie hráčok

piatok, 16.11.2018
|
Posledná aktualizácia 16.11.2018 13:47

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner ženských reprezentácií do 17 a 19 rokov Jozef Jelšic nominoval hráčky na testovanie v Nemciach pri Banskej Bystrici v dňoch 19. – 21. 11. 2018.


BRATISLAVA (SFZ) – Tréner ženských reprezentácií do 17 a 19 rokov Jozef Jelšic nominoval hráčky na testovanie v Nemciach pri Banskej Bystrici v dňoch 19. – 21. 11. 2018.

NOMINÁCIA

19. 11. o 10.00

Natália Miniariková (ŠK Slovan Bratislava)

Patrícia Gašparovičová (ŠK Slovan Bratislava)

Lucia Droppová (ŠK Slovan Bratislava)

Dominika Rezeková (ŠK Slovan Bratislava)

Michaela Mašurová (MFK Ružomberok)

Michaela Beťková (MFK Ružomberok)

Patrícia Mudráková (SLC B. Bystrica)

Katarína Vredíková (SLC B. Bystrica)

Nikol Mazúchová (FC Union N. Zámky)

Viktória Nagy (Ferencvároš Budapešť)

Tímea Feketevíziová (ETO Futball és Futsal Kft.)

Laura Bieliková (1. FC Slovácko)

Viktória Kovaliková (Lokomotíva Brno H.H.)


20. 11. o 10.00

Katarína Niňajová (ŠK Slovan Bratislava)

Viktória Kratochvílová (ŠK Slovan Bratislava)

Victoria Kaláberová (ŠK Slovan Bratislava)

Michaela Harvilová (ŠK Slovan Bratislava)

Henrieta Poláčiková (FC Nitra)

Petra Vedejová (FC Nitra)

Radoslava Halásová (FC Nitra)

Andrea Bogorová (Spartak Myjava)

Kristína Panáková (Spartak Myjava)

Jana Králiková (FK Poprad)

Zuzana Tomčíková (MFK Tatran Liptovský Mikuláš)

Karolína Bátkyová (AS Trenčín)

Simona Pružinská (MŠK Žilina)


21. 11. o 10.00

Kristína Sivčová (Partizán Bardejov)

Henrieta Vaľušová (Partizán Bardejov)

Alexandra Tejová (Partizán Bardejov)

Tereza Mrocková (ŠK Slovan Bratislava)

Viktória Hanková (ŠK Slovan Bratislava)

Tamara Morávková (ŠK Slovan Bratislava)

Olívia Vulganová (FC Union N. Zámky)

Saskia Remešová (FC Union N. Zámky)

Diana Lemešová (USC Austria Wien)

Natália Vasiľková (Partizán Bardejov)

Ella Glatzová (Spartak Myjava)

Sára Kršiaková (SLC B. Bystrica)

Zuzana Lukáčová (MŠK FOMAT Martin)


22. 11. o 10.00

Laura Žemberyová (Lokomotíva Brno H.H.)

Desana Dianišková (Lokomotíva Brno H.H.)

Kristína Tesáková (Lokomotíva Brno H.H.)

Vanesa Stachová (FC Nitra)

Karin Pelikánová (FC Nitra)

Stela Semanová (Partizán Bardejov)

Kristína Tipulová (Baník Prievidza)

Alexandra Kršková (FC Spartak Trnava)

Laura Šimková (1. FC Tatran Prešov)

Jana Boorová (Spartak Myjava)

Janka Lukáčová (FC Wacker Innsbruck)

Realizačný tím

Tréner: Jozef Jelšic

Technický vedúci: Ján Fašung ml.


Lucia Petrincová
Značky
sfz
nominácie
Reprezentácia
SR WU17
Reprezentácia
SR WU19
Mohlo by vás zaujímať
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.
banner