angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SR WU19 – Nominácia na dva prípravné zápasy v Portugalsku

08. September 2018

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie žien do 19 rokov Jozef Jelšic nominoval 20-členný káder na dva prípravné zápasy v Portugalsku. Zraz hráčok je v nedeľu 16. septembra 2018 o 12.30 v hoteli Senec v Senci.

PROGRAM
18. 9. 2018 o 19.00 (SELČ) Portugalsko WU 19 – SR WU19
20. 9. 2018 o 12.00 (SELČ) Portugalsko WU19 – SR WU19

NOMINÁCIA

Brankárky
Karolína Bátkyová
(AS Trenčín)
Dominika Rezeková (ŠK Slovan Bratislava)

Obrankyne
Diana Lemešová (USC Austria Viedeň)
Karolína Srnková (NMŠK 1922 Bratislava)
Janka Lukáčová (FC Wacker Innsbruck)
Katarína Niňajová (ŠK Slovan Bratislava)
Natália Miniariková (ŠK Slovan Bratislava)
Viktória Kratochvílová (ŠK Slovan Bratislava)
Laura Bieliková (1. FC Slovácko)
Victoria Kaláberová (ŠK Slovan Bratislava)

Stredopoliarky
Viktória Nagy
 (Ferencvároš Budapešť)
Laura Žemberyová (1. FC Tatran Prešov)
Kristína Panáková (Spartak Myjava)
Kristína Tesáková (Lokomotiva Brno H.H.)
Simona Pružinská (MŠK Žilina)
Simona Levaiová (AS Trenčín)
Kristína Tipulová (Baník Prievidza)
Desana Dianišková (Lokomotiva Brno H.H.)
Stela Semanová (Partizán Bardejov)
 

Útočníčky
Andrea Bogorová
(Spartak Myjava)
Henrieta Poláčiková (FC Nitra)

NÁHRADNÍČKY

Patrícia Gašparovičová (ŠK Slovan Bratislava)
Viktória Ščasnárová (ŠK Slovan Bratislava)
Michaela Harvilová (ŠK Slovan Bratislava)
Lucia Droppová (ŠK Slovan Bratislava)
Alexandra Tejová (Partizán Bardejov)
Tímea Gyomraiová (Partizán Bardejov)

 

REALIZAČNÝ TÍM

Tréner: Jozef Jelšic
Asistent trénera: Peter Januška
Tréner brankárok: Karel Stromšík
Technický vedúci: Ján Fašung ml.
Lekár: Milan Hric
Masér: Karin Kurucová