SR WU19 – Nominácia na prípravný dvojzápas so Slovinskom

Posledná aktualizácia 04.9.2019 19:53

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie žien do 19 rokov Jozef Jelšic nominoval 20-členný tím na prípravný dvojzápas v Dunajskej Strede so Slovinskom.

Zraz nominovaných je v pondelok 2. septembra o 12.00 v hoteli Therma v Dunajskej Strede.

PROGRAM ZÁPASOV
4. septembra o 11.00:
SR WU19 – Slovinsko WU19 (Akadémia D. Streda)
6. septembra o 11.00: SR WU19 – Slovinsko WU19 (Akadémia D. Streda)

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Anika Tóth (Oakville Soccer Club)
Vanesa Stachová (FC Nitra)
Alexandra Kršková (FC Spartak Trnava)

OBRANKYNE
Viktória Kratochvílová (FC Südburgenland)
Bianca Kubíková (ŠK Slovan Bratislava)
Natália Miniariková (FC Südburgenland)
Viktória Mattová (Partizán Bardejov BŠK)
Nikola Šobáňová (FC Nitra)
Viktória Kovaliková (Lokomotiva Brno Horní Heršpice)
Patrícia Gašparovičová (ŠK Slovan Bratislava)

STREDOPOLIARKY
Victória Kaláberová (ŠK Slovan Bratislava)
Stela Semanová (Partizán Bardejov BŠK)
Kristína Tipulová (Partizán Bardejov BŠK)
Viktória Tkáčiková (FC Baník Prievidza)
Desana Dianišková (Lokomotiva Brno Horní Heršpice)
Henrieta Vaľušová (Partizán Bardejov BŠK)
Nikol Mazúchová (Lokomotiva Brno Horní Heršpice)
Laura Žemberyová (SK Slavia Praha)
Tímea Feketevíziová (ŠK Slovan Bratislava)
Kristína Kollárová (ŠK Slovan Bratislava)

ÚTOČNÍČKY
Viktória Nagy (Ferencvárosi Torna Club)
Kristína Panáková (Spartak Myjava)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKY
Janka Králiková (FK Poprad)

OBRANKYNE
Karolína Srnková (NMŠK 1922 Bratislava)
Laura Šimková (Lokomotiva Brno Horní Heršpice)

STREDOPOLIARKY
Lucia Droppová (MFK Ružomberok)
Michaela Harvilová (ŠK Slovan Bratislava)
Kristína Kokošková (Rysy Bukowina Tatrzanska)
Alexandra Tejová (Partizán Bardejov BŠK)

ÚTOČNÍČKY
Simona Pružinská (MŠK Žilina)
Kristína Sivčová (Partizán Bardejov BŠK)

REALIZAČNÝ TÍM

Tréner: Jozef Jelšic
Asistent trénera: Peter Januška
Asistent trénera: Patrik Durkáč
Tréner brankárok: Roman Hodál
Technický vedúci: Filip Trosko
Fyzioterapeutka: Karin Buday
Lekár: Ján Grňa


Lucia Petrincová
Značky
Reprezentácia
SR WU19
SFZ
Nominácia
Mohlo by vás zaujímať

SR WU19 – V odvete so Slovinskom opäť víťazstvo a veľmi jasné

06.9.2019 18:21

SR WU19 – Triumf nad Slovinskom zariadili tri krásne góly našich dievčat

04.9.2019 19:32

SR WU19 - Slovenky v odvete zdolali rovesníčky z Bosny a Hercegoviny

17.6.2019 10:28

SR WU19 – Po bojovnom výkone v úmornom teple remíza s Bosnou

13.6.2019 09:59

SR WU19 – Nominácia na prípravný dvojzápas s Bosnou a Hercegovinou

04.6.2019 17:52

SR WU19 – Nominácia na kontrolný zraz v Senci

21.5.2019 14:03

SR WU19 – Nevydarený Elite Round Jelšica mrzí: Som sklamaný, ale kvalita bola na strane súperiek

14.4.2019 09:49

SR WU19 – Nominácia na testovanie v Nemciach

12.4.2019 15:36

SR WU19 – Rýchlo na to zabudnúť: Elite Round bez víťazstva i bez gólu

09.4.2019 21:21

SR WU19 – Po polčase bolo rozhodnuté. Tréner Jelšic: Francúzky sú úplne iný level

07.4.2019 09:55

SR WU19 – Na úvod Elite Round vysoká prehra. Slovinky rozhodli v závere zápasu

04.4.2019 12:12

SR WU19 – Je to silná generácia, verím, že baby zabojujú, hovorí kouč Jelšic

01.4.2019 16:03

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.