www.futbalsfz.sk

Turecká misia v plnom prúde

štvrtok, 26.05.2016
|
Posledná aktualizácia 05.12.2018 11:18

BRATISLAVA (SFZ/JURAJ ČURNÝ) - Reprezentační tréneri áčka a 21-ky sledujú našich hráčov počas tréningových kempov v Turecku


Už tradične sa naši reprezentační kormidelníci v priebehu februára vydávajú do Turecka - nie na dovolenku, ale na pozorovateľskú misiu, keďže v prímorských letoviskách si už tradične naplánovalo svoje tréningové kempy kluby našej najvyššej súťaže ako aj kluby z iných krajín nezriedka aj so slovenskými legionármi.

Túto koncentráciu si Ján KozákŠtefan Tarkovič aj asistent 21-ky Oto Brunegraf pochvaľujú: "Je skvelé, že v krátkom časovom úseku a na jednom mieste máme možnosť vidieť veľké množstvo zápasov. Tímy hrajú proti kvalitným súperom a hráči, ktorí prichádzajú do úvavy pre reprezentáciu majú možnosť ukázať svoj potenciál v zápasoch bez tlaku na výsledok", upresňuje Štefan Tarkovič.

Tréneri si pozreli alebo ešte lenn pozrú zápasy ôsmich slovenských fortunaligových tímov (Trenčín, Slovan, Myjava, Trnava, Podbrezová, Ružomberok, Dunajská Streda, Zlaté Moravce). Taktiež videli v akcii aj Duklu Praha a Slovan Liberec (Štetina, Považanec, Hroššo, Breznaník, Bakoš) a ich pozornosti neunikol ani Ľuboš Tesák (Kajrat Almaty).

Počasie v Turecku je rôznorodé, od teplôt oscilujúcich okolo nuly až po príjemných 22 stupňov. Okrem zápasov je čas aj na stretnutie a rozhovory s hráčmi a trénermi. Z Turecka sa reprezentačná trénerská skipa vracia 12. februára.


Ján GERZANIČ
Značky
keywords
Futbal
keywords
SFZ
keywords
Slovenská reprezentácia
keywords
Slovensko A
keywords
Turecko
keywords
Ján Kozák
keywords
Štefan Tarkovič
keywords
Oto Brunegraf
Mohlo by vás zaujímať
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.