Turnaj 4 krajín 2015: Švédsko "18" - Slovensko "18" 2:2

Piatok, 4.9.2015 22:00 | Posledná aktualizácia 17.10.2017 10:53

BOLLNÄS (SFZ) - Reprezentačná 18-ka remizovala v druhom zápase na Turnaji 4 krajín s domácim Švédskom 2:2

Po včerajšej tesnej prehre v prvom zápase na medzinárodnom mládežníckom Turnaji 4 krajín s Portugalskom (2:3), remizovali zverenci trénera Malatinského v druhom stretnutí s domácim Švédskom 2:2. Súper viedol dvojgólovým náskokom po góloch Jajica a H. Johanssona, Slováci znížili do prestávky gólom Christiána Herca, na konečných 2:2 vyrovnal krátko po polčase Denis Baumgartner. V záverečnom vystúpení sa predstaví slovenská 18-ka v pondelok (7.9.) v Ljusdali proti Nórsku.

Švédsko"18" - Slovensko "18" 2:2 (2:1)

Góly: 13. Jajic, 29. H. Johansson - 42. Herc, 50. Baumgartner
ŽK: 32. Lénárt, 80. Nemček

SLOVENSKO "18": Vavrúš - Jašúrek (76. Kolesár), Šulek, Oravec, Nemček (90. Jedinák), Lénárt (65. Zelenka), Vallo (76. Kvocera), Šušolík, Herc, Varga (46. Baumgartner), Tupta (65. Gamboš)

Milan Malatinský (tréner SR "18"): "Po polhodine hry sme prehrávali 2:0, keď sme oba góly dostali po štandardných situáciach a našom nedôraznom bránení.
Do prestávky sme znížili gólom herca na 2:1. Krátko po polčase Baumgartner z priameho kopu peknou strelou vyrovnal. Obe mužstvá si vytvorili ďalšie šance na skórovanie, ale skóre zostalo nezmenené. V poslednom zápase proti Nórom chceme nadviazať na dobré veci, ktoré boli v tomto zápase a odstrániť nedostatky."