U19 - Nominácia na dva prípravné zápasy s Českom

Posledná aktualizácia 02.6.2021 14:16
Daniel Szalma (číslo 5) je stálou súčasťou reprezentačnej obrany, aj v novej devätnástke.
autor: ROMAN FERSTL, zdroj: SFZ

BRATISLAVA (SFZ) - Tréner reprezentácie do 19 rokov Albert Rusnák nominoval 20-členný káder na dva prípravné zápasy s Českom.

Zraz nominovaných hráčov a realizačného tímu je v nedeľu 30. mája o 13:00 v hoteli Senec v Senci.

Dôležitou informáciou je, že hráči z tohto kádra sa oficiálne presunú do kategórie U19 od 1. júla 2021, po vzájomnej dohode s českým partnerom bude už tento dvojzápas považovaný za súperenie v tejto vekovej triede.

PROGRAM ZÁPASOV
03.06. Slovensko 19 - Česko 19 (17:00, NTC Senec)
06.06. Slovensko 19 - Česko 19 (11:00, Dunajská Streda)

Zápasy sa odohrajú na základe protipandemických opatrení bez divákov.

BRANKÁRI
Filip Baláž (MFK Dukla B. Bystrica)
Adam Danko (FK Železiarne Podbrezová) 

OBRANCOVIA
Samuel Kopásek (MŠK Žilina)
Urban Mazanovský (AS Trenčín)
Richard Hečko (Atalanta BC)
Daniel Szalma (DAC 1904 Dun. Streda)
Jakub Luka (MFK Ružomberok)
Daniel Smith (Wigan Athletic FC)
Adrián Lehotský (FC Nitra)

STREDOPOLIARI
Rudolf Božík (Slovan Bratislava)
Marián Šmatlák (ViOn Zlaté Moravce)
Jakub Rakyta (MFK Ružomberok)
Artur Gajdoš (AS Trenčín)
Martin Oravec (MŠK Žilina) 

ÚTOČNÍCI
Adam Gaži
(AS Trenčín)
Timotej Jambor (MŠK Žilina)
Viktor Sliacky (FC Petržalka)
Thomas Kotlár (Spartak Trnava)
Branislav Spáčil (FC Nitra)
Felix Daniel Tomík (AS Trenčín)

BRANKÁRI
Samuel Belaník
 (MŠK Žilina)
Attila Horváth (DAC 1904 Dun. Streda) 

OBRANCOVIA
Alan Kukuč (MŠK Žilina)
Samuel Magda (FC Košice)
Nicolas Šikula (AS Trenčín) 

STREDOPOLIARI
Samuel Urgela (FK Železiarne Podbrezová)
Christian Veliký (FC Košice)
Patrick Karhan (Spartak Trnava)
Dominik Hollý (AS Trenčín)
Oliver Slivka (FK Poprad)
Filip Bobrovský (DAC 1904 Dun. Streda) 

ÚTOČNÍCI
Ján Ferleťák (FC Nitra)
Martin Kušnír (Slovan Bratislava)
Vladimír Kaňuch (MŠK Žilina)
David Jackuliak (MFK Dukla B. Bystrica)

Hlavný tréner:Albert Rusnák
Asistent trénera: Marek Ondrík
Tréner brankárov: Ivo Pilip
Kondičný tréner: Tomáš Vacula
Tréner pre hráčske funkcie: Peter Štefaňák
Manažér tímu: Martin Jakubko
Masér: Bohuslav Slatkovský
Lekár: Peter Polan
Fyzioterapeut: Martin Kučera
Mentálna trénerka: Zuzana Pšenáková
Technický vedúci: Vladimír Dančík

Značky
Osoba
Albert Rusnák st
Reprezentácia
U19
SFZ
Nominácia
Súťaž
prípravný zápas
Mohlo by vás zaujímať

U19 - Prehra aj v odvete s Českom, po lepšom výkone

06.6.2021 13:37

U19 - S Českom domáca prehra 0:4

06.6.2021 13:37

SFZ/Upresnenie: Domáce zápasy mládežníckych reprezentácii a výberov v júni bez divákov

08.6.2021 11:36

U19 - Nominácia na kontrolný zraz v Dunajskej Strede

19.3.2021 10:22

SFZ - Tímoví manažéri pri mládežníckych reprezentáciách: Pokračovať!

15.2.2021 22:00

U17 a U19 – Zrušené šampionáty v roku 2020 neubrali ambície a talent našim hráčom

08.2.2021 09:05

U19 – Našinci spoza hraníc: Poznali Vitteka a chcú prospieť Slovensku

04.2.2021 22:02

U19 - V generálke na kvalifikáciu vyhrali slovenskí mladíci v Maďarsku

02.2.2021 20:29

U19 – Neslovenské mená v nominácii: Morel druhý raz, Shudeiwa premiérovo

18.3.2021 10:59

U19 - Nominácia na kontrolný zraz a zápas v Maďarsku

26.1.2021 18:16

U19 - Macek: Mentálny tréner pracuje s hráčmi aj mimo zrazu a to pomáha

01.2.2021 20:08

SR 19 – UEFA pre pandémiu zrušila Elite Round i ME v Severnom Írsku

21.10.2020 11:30

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.