UEFA DT WU17: Rumunsko - Slovensko 0:4

Štvrtok, 23.4.2015 22:00 | Posledná aktualizácia 27.10.2017 08:01

BUFTEA (SFZ) - Tím Branislava Petroviča zvíťazil vysokým rozdielom aj v druhom zápase na UEFA Development Tournament WU17, domáce Rumunsko zdolal 4:0

Na vysoké víťazstvo 6:0 z prvého zápasu na turnaji UEFA Development nad Moldavskom nadviazali zverenkyne trénera Petroviča ďalším presvedčivým víťazstvom nad domácim Rumunskom 4:0.

O vysokom víťazstve rozhodli Slovenky už v prvom polčase. Už v 9. minúte sa strelecky presadila Lenka Kopčová - 0:1 a o sedem minút neskôr pridala druhý gól stredopoliarka Bardejova Tamara Gmitterová. Keď v 24. minúte zvýšila na 3:0 Denisa Maráziková, bolo o osude stretnutia prakticky rozhodnuté. Tesne pred odchodom do kabín uzavrela skóre na konečných 4:0 z pokutového kopu Andrea Bogorová.

Slovenky sa predstavia v treťom dueli na turnaji už zajtra, v sobotu 25.4. sa o 17:00 stretnú s rovesníčkami z Maďarska.

Rumunsko WU17 - Slovensko WU17 0:4 (0:4)

Góly: 9. Kopčová, 16. Gmitterová, 24. Mráziková, 39. Bogorová (11m)
ŽK: Moraruová, Nagyová - Adamecká
ČK: Adamecká (po 2. ŽK)
R: Trandafirová (Rum.)

SLOVENSKO WU17: Gyomraiová - Čerkalová (41. Cigánková), Vagaská, Kopčová (69. Borčinová), Bogorová, Jančová (73. Štrúbelová), Mráziková, Gmitterová, Májovská (41. Cimermanová), Bruníková (41. Adamecká), Sečková (41. Herbríková)