www.futbalsfz.sk

V HLOHOVCI IHRISKO S NOVÝM UMELÝM TRÁVNIKOM

piatok, 10.08.2018
|
Posledná aktualizácia 11.8.2018 10:49

HLOHOVEC (SFZ/PETER ZEMAN) – Zástupcovia FC Slovan Hlohovec s.r.o., SFZ, ZsFZ a mesta Hlohovec prestrihli pásku pri príležitosti slávnostného otvorenia ihriska s umelým trávnikom v Hlohovci.


HLOHOVEC (SFZ/PETER ZEMAN) – Zástupcovia FC Slovan Hlohovec s.r.o., SFZ, ZsFZ a mesta Hlohovec prestrihli pásku pri príležitosti slávnostného otvorenia ihriska s umelým trávnikom v Hlohovci. 

Zástupca generálneho sekretára pre operatívne riadenie a manažér integrity futbalu Peter Dedík, zástupca investora FC Slovan Hlohovec Adam Svíba, primátor mesta Hlohovec Miroslav Kollár a predseda ZsFZ Ladislav Gádoši prestrihli pásku pri príležitosti slávnostného otvorenia ihriska s umelým trávnikom v Hlohovci v rámci projektu UEFA HatTrick. 

Rodisko legendárneho Ladislava Kunu sa od dnešného dňa môže pýšiť umelým trávnikom v areáli FC Slovan Hlohovec. „Od začiatku sme cítili podporu mesta a aj preto sa rozhodli pre projekt výstavby ihriska s umelým povrchom. Vďaka mestu máme priestory v dlhodobom prenájme a vďaka zdrojom zo súkromného sektora, podpore SFZ, ZsFZ v rámci projektu HatTrick UEFA sa dnes môžeme tešiť z tohto ihriska. Prajem si, aby sme na ňom oslavovali veľa víťazstiev nášho klubu, aby nám aj vďaka tomuto trávniku vyrástli v Hlohovci skôr či neskôr reprezentanti a aby vložené úsilie a zdroje splnili svoj účel,“ povedal v príhovore pred prestrihnutím pásky zástupca FC Slovan Hlohovec s.r.o. Adam Svíba.

Primátor mesta Hlohovec Miroslav Kollár ocenil prácu zástupcov domáceho klubu a naznačil možné pokračovanie projektu: „Som rád, že nezostalo len pri slovách a projekt bol zrealizovaný až do konca. Teraz je tu priestor otvoriť debatu v súvislosti s revitalizáciou objektu a okolia štadióna.“ Zástupca generálneho sekretára pre operatívne riadenie a manažér integrity futbalu Peter Dedík v príhovore poďakoval zúčastneným subjektom za vložené investície a vyzdvihol trpezlivosť zúčastnených strán. „Nie je to tak dávno, keď sme sa tu prechádzali po ploche zarastenej burinou a dnes je tu krásny trávnik, na ktorom naháňajú loptu deti. Čo viac si priať? Je to v poradí 11. ihrisko s umelým povrchom v rámci projektu UEFA HatTrick, Slovenský futbalový zväz podporil projekt dotáciou vo výške 100-tisíc eur.“

Akcii predchádzal predzápas mládežníckych výberov domáceho Hlohovca proti rovesníkom FC Spartak Trnava a vystúpenie majsterky sveta vo freestyle Lucie Kevickej. Program vyvrcholil zápasom legiend trnavského Spartaka na čele s bývalými slovenskými reprezentantmi Miroslavom Karhanom, či Igorom Bališom proti domácemu FC Slovan Hlohovec.
 


Peter Zeman
Značky
Klub
FCSlovanHlohovec
keywords
Umelý trávnik
keywords
UEFA HatTrick
Osoba1
Osoba1
Osoba
Osoba
Mohlo by vás zaujímať
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.
banner