V odvete prehra WU 19 v Srbsku

Štvrtok, 9.3.2017 00:00 | Posledná aktualizácia 9.3.2017 08:55

STARA PAZOVA (SFZ) – V druhom priateľskom zápase v Starej Pazove prehrala reprezentačná ženská devätnástka so Srbskom 3:4.

Zápas sa nevyvíjal od začiatku pre naše dievčatá dobre, v 33. min viedli domáce 3:0 a po prestávke svoj náskok ešte navýšili. Slovenky však ukázali srdce, zápas ”nezabalili,“ v priebehu minúty znížili dvoma gólmi a ešte aj v samom závere korigovali nepriaznivý stav.
SRBSKO WU19 – SLOVENSKO WU19 4:3 (3:0)
G: 7. Mišeljičová, 25. Kovačevičová, 33. z 11 m Ivanovičová, 60. Poljaková - 74. Bogorová 75. Bieliková, 90+. Lemešová.