Štvrtok, 6.2.2014 23:00 | Posledná aktualizácia 23.10.2017 10:09

LA MANGA (SFZ) - V druhom zápase na turnaji v španielskej La Mange remizovali zverenci Ladislava Pecka s rovesníkmi zo Švédska 1:1

V druhom stretnutí na medzinárodnom mládežníckom turnaji v La Mange remizovala slovenská futbalová reprezentácia do 17 rokov so Švédskom 1:1. Súper sa ujal vedenia krátko po prestávke gólom Oscara Iglicara Berntssona, slovenskí mládežníci odpovedali v 75. minúte vyrovnávajúcim gólom útočníka MŠK Žilina, Ľubomíra Gorelčíka. V poslednom vystúpení na turnaji sa predstaví slovenská sedemnástka v nedeľu (9.2) o 13:00 proti Turecku U17.

Slovensko "17" - Švédsko "17"  1:1  (0:0)

Góly: 75. Gorelčík - 44. Berntsson
ŽK: Janočko - Kindlund, Jurkovic
R: Lundby - Hansen,Ytterland (všetci Nórsko)

SLOVENSKO "17": Greif - Pobijak (41. Szalay), Janočko, Kolesár, Ďurek - Chromek (51. Štefanec), Vitek (41. Kopičár), Sandal (80. Kondrlík), Vajs - Bavoľár (41. Mráz), Gorelčík

ŠVÉDSKO "17": Jonsson - Maikkula, Dagerstal, Leksell, Dahlqvist - Berntsson, Kindlund (70. Suljic), Smith, Larsson (63. Jurkovic) - Nicolic (63. Andersson), Faour (70. Tshakasua)