Výber BFZ víťaz turnaja regionálnych výberov do 14 rokov

utorok, 18.09.2018
|
Posledná aktualizácia 13.8.2020 15:00

SENEC (SFZ) – V dňoch 16.-18.9. sa na ihriskách v Senci a okolí odohral turnaj regionálnych výberov do 14 rokov (r. 2005), prvenstvo si odnáša výber BFZ.


SENEC (SFZ) – V dňoch 16.-18.9. sa na ihriskách v Senci a okolí odohral turnaj regionálnych výberov do 14 rokov (r. 2005), prvenstvo si odnáša výber BFZ.

Bratislavčania vstúpili do turnaja víťazstvom nad výberom VsFZ 2:1 a o deň neskôr si poradili aj s tímom SsFZ, keď po góloch Marcelliho, Rehuša zvíťazili 2:0. Toto víťazstvo sa v ďalšom priebehu turnaja ukázalo ako kľúčové. Stredoslováci zvíťazili v poslednom vystúpení dvomi gólmi Vaľka nad výberom VsFZ 2:0 a bodovo sa dotiahli na BFZ. Tí napriek prehre v poslednom kole oslavovali prvenstvo na turnaji vďaka víťazstvu vo vzájomných zápasoch.

VÝSLEDKOVÁ ČASŤ:

NEDEĽA - 16.9.2018 – NTC Senec (hlavné ihrisko)

BFZ – VsFZ   2:1   
Góly: Marcelli, Balko - Šivák

SsFZ – ZsFZ  5:2    
Góly: Vaľko 2, Sauer, Šimún, Kmeť – Blaško, Čuleň

PONDELOK    17.9.2018 – NTC Senec (vedľajšie ihrisko / UT)

SsFZ – BFZ    0:2    (4:2 pk)
Góly: Marcelli, Rehuš

VzFZ – ZsFZ    2:1    (3:1 pk)         
Góly: Šivák, Béreš – Mikulaj 

UTOROK    18.9.2018 – Pusté Uľany

VsFZ – SsFZ    0:2    
Góly: Vaľko 2         

ZsFZ – BFZ    2:1     
Góly: Dulay, Fiala - Rehuš

VYHODNOTENIE NAJLEPŠÍCH JEDNOTLIVCOV:

Najlepší brankár: Ivan HORVÁTH - BFZ
Najlepší defenzívny hráč: Michal Svoboda - BFZ
Najlepší ofenzívny hráč:  Milan Šimon Rehuš - BFZ
Najlepší strelec:  Vladimír Vaľko – SsFZ  (4 góly)

KÁDER VÍŤAZNÉHO TÍMU:

BRANKÁRI:
Ivan HORVÁTH (ŠK Slovan Bratislava)
Marek BOŽIK (ŠK Slovan Bratislava)

HRÁČI:
Richard SLOVÁK (ŠK Slovan Bratislava)
Marián LIPKA (MŠK Senec)
Tomáš MARUŠIN (ŠK Slovan Bratislava)
Marek GULA (FC Petržalka)
Alex HIPP (ŠK Slovan Bratislava)
Ivan KOSTOLNÝ (SDM Domino Bratislava)
Dávid BORDÁČ (ŠK Slovan Bratislava)
Andy MASARYK (ŠK Slovan Bratislava)
Milan REHUŠ (ŠK Slovan Bratislava)
Nino MARCELLI (ŠK Slovan Bratislava)
Tomáš BALKO (ŠK Slovan Bratislava)
Martin POLNIŠ (SDM Domino Bratislava)
Michal SVOBODA (ŠK Slovan Bratislava)
Július JELÍNEK (FK Inter Bratislava)
Dominik LENDEL (ŠK Slovan Bratislava)
Matej MAAS (FC Petržalka)
Jaroslav ŠALKOVIČ (ŠK Slovan Bratislava)
Pavol KONDELA (FC Petržalka)
TRÉNERI:
Walter RISCHER
Ján HULLMAN

Mohlo by vás zaujímať

Stredoslováci víťazmi Memoriálu G. Princa, VAR prvýkrát na Slovensku vstúpil do zápasu

25.8.2020 14:40

Výber SsFZ víťazom regionálnych výberov chlapcov U14

13.8.2020 15:00

Turnaj regionálnych výberov U14 v Senci a okolí

13.8.2020 15:01

Výber ZsFZ víťazom 15. ročníka Memoriálu Gejzu Princa

13.8.2020 10:21

MEMORIÁL GEJZU PRINCA 2018

13.8.2020 10:23

Regionálny turnaj U14 (r. 2004), Apríl 2018

13.8.2020 08:36

Výber ZsFZ víťazom Turnaja regionálnych výberov U14

13.8.2020 15:04

Výber ZsFZ U15 víťazom Memoriálu Gejzu Princa 2017

13.8.2020 10:21

Turnaj regionálnych výberov U14 (r. 2004) v Senci a v okolí

13.8.2020 15:04

Výber ZsFZ U14 víťazom regionálneho turnaja

13.8.2020 15:04

COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.