www.futbalsfz.sk

SR WU17 – Nominácia na Development Cup v Starej Pazove

pondelok, 15.04.2019
|
Posledná aktualizácia 15.4.2019 16:58

BRATISLAVA (SFZ) – Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval 22-členný tím na Development Cup v Starej Pazove v Srbsku.

Zraz nominovaných je v sobotu 20. apríla 2019 o 12.00 v hoteli Senec v Senci.

PROGRAM
23. 4. 2019 o 12.00:
Čierna Hora WU16 – Slovensko WU16 (Stara Pazova)
25. 4. 2019 o 12.00: Bosna a Hercegovina WU16 – Slovensko WU16 (Stara Pazova)
27. 4. 2019 o 12.15: Srbsko WU16 – Slovensko WU16 (Stara Pazova)

NOMINÁCIA

BRANKÁRKY
Vanesa Stachová (FC Nitra)
Janka Králiková (FK Poprad)

OBRANKYNE
Sára Kršiaková (MFK Dukla B. Bystrica)
Zuzana Lukáčová (MŠK Fomat Martin)
Tereza Mrocková (ŠK Slovan Bratislava)
Monika Vravková (FC Baník Prievidza)
Soňa Hadbavná (1. FC Tatran Prešov)
Roxana Kolárová (FK Slovan Duslo Šaľa)
Ema Ťapajáková (OŠK Havran Ľubochňa)

STREDOPOLIARKY
Tamara Morávková (ŠK Slovan Bratislava)
Karina Pelikánová (FC Nitra)
Patrícia Mudráková (MFK Dukla B. Bystrica)
Viktória Hanková (ŠK Slovan Bratislava)
Frederika Kovaliková (ŠK Tvrdošín)
Laura Retkesová (FC Union Nové Zámky)
Lívia Mučková (ŠK Slovan Bratislava)
Lenka Mazúchová (MFK Zvolen)
Karolína Bayerová (FK Senica)
Radoslava Halásová (FC Nitra)
Tamara Jedináková (MFK Ružomberok)

ÚTOČNÍČKY
Paulína Hrdličková (ŠK Slovan Bratislava)
Barbora Bederková (FK DAC 1904 D. Streda)

NÁHRADNÍČKY

BRANKÁRKY
Stela Kucharová (FC Union Nové Zámky)
Karolína Viteková (FC Petržalka)

OBRANKYNE
Simona Szabová (FC Petržalka)
Sofia Čerňaková (ŠK Slovan Bratislava)
Paulína Konfálová (MFK Ružomberok)
Romana Porubská (FC Union Nové Zámky)

STREDOPOLIARKY
Zuzana Tomčíková (MFK Tatran Liptovský Mikuláš)
Ella Glatzová (Spartak Myjava)
Ema Tóthová (FC Spartak Trnava)
Karen Maková (ŠK Slovan Bratislava)
Klaudia Tyčiaková (MFK Dukla B. Bystrica)
Michaela Jurenková (MŠK Púchov)
Sofia Anna Škerdová (FK Spartak Bánovce nad Bebravou)

ÚTOČNÍČKY
Sofia Papajová (TJ Lokomotíva Košice)
Nina Huťová (AS Trenčín)

REALIZAČNÝ TÍM

Tréner: Jozef Jelšic
Asistent trénera: Peter Januška
Tréner brankárok: Martin Poloha
Fyzioterapeutka: Karin Buday
Lekár: Ján Grňa
Technický vedúci: Vladimír Dančík


Lucia Petrincová
Značky
sfz
nominácie
Reprezentácia
SR WU17
súťaž
Development cup
Mohlo by vás zaujímať
COPYRIGHT © 2018 SFZ - SLOVENSKÝ FUTBALOVÝ ZVÄZ. VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ.