Ženská 15-ka remizovala s Rumunskom 1:1

Utorok, 1.11.2016 00:00 | Posledná aktualizácia 2.11.2016 06:34

KLUŽ (SFZ) - Ženská futbalová reprezentácia do 15 rokov remizovala v prvom z dvojice prípravných stretnutí v Rumunsku s domácim výberom 1:1. Strelkyňou gólu tímu trénera Petroviča bola v 6. min zápasu obrankyňa ŠK Slovan Bratislava Kristína Kollárová. Odvetný duel je na programe vo štvrtok 3.11. o 11:00 v Kluži.

RUMUNSKO WU15 – SLOVENSKO WU15 1:1 (0:1)

Góly: 66. Ciontosová - 6. Kollárová 0:1

SLOVENSKO WU15: Veselska – Kollárová (65. Antalová), Garajová, Turacová, M. Nagyová (50. Sivčová), Mattová, Jelenovská, Kovalíková, Sečková, Olšová (29. Gardianová), Feketeviziová (79. Planietová)

Branislav Petrovič (tréner SRWU15): "V prvom oficiálnom zápase ženskej 15-ky sa zrodil remízový výsledok, sretnutie malo dva rozdielne polčasy. V prvom polčase sme na ihrisku dominovali, vytvorili sme si niekoľko streleckých príležitostí, bohužiaľ, premenili sme iba jednu. V druhej časti hry nám dochádzali sily, súper vyrovnal, opäť sme sa dokázali dostať do šancí, no nezvládli sme koncovku."