Ženská 17-ka podľahla Španielsku 0:4

Piatok, 25.4.2014 22:00 | Posledná aktualizácia 29.10.2017 19:18

STARA PAZOVA (SFZ) - Zverenkyne Branislava Petroviča prehrali v štvrtom zápase na UEFA Development Tournament v Srbsku so Španielskom 0:4

Dievčatá nastúpili proti najsilnejším súperkám na turnaji iba po šestnástich hodinách od piatkového duelu s Rumunskom. Španielky sa zhostili úlohy favorita duelu, o víťazstve rozhodli v priebehu štyroch minút v prvom polčase, kedy zaznamenali tri góly. Družstvo Španielska potvrdilo víťazstvom 4:0 suverénne prvenstvo na turnaji s celkovým skóre 22:0, tím Branislava Petroviča obsadil skvelú druhú priečku.

Slovensko "17" - Španielsko "17" 0:4 (0:3)

Góly: 31. a 35. L. García, 33. Armengol, 68. Garrido
ŽK: 57. Botková, 77. Mazurová

ŠPANIELSKO "17": A. Peña (67. N. Ramos) - O. Batlle, C. Hernández (59. A, Martínez) , B. Bou, P. Jiménez, C. Armengol (59. A. Garrido), L. García (59. A. Arboix), Y. Albalat (59. M. Peiro), N. Contamina, N. Rábano (67. P. Sancho), S. Rández (72. H. Torres). Tréner: Pedro López

SR "17": Vatterová (69. Matúšková) - Polláková, Kovaľová, Čeriová, Otiepková - Murinová - Capiková (41. Mazurová), Stredná (41. Fabová), Briššová (52. Maťavková), Kovácsová (52. Botková) - Kormaňáková (41. Roháčová)