Ženská 19-ka podľahla Rakúsku 0:3

Nedeľa, 14.9.2014 22:00 | Posledná aktualizácia 11.10.2017 12:31

ALBENA (uefa.com) - Ženská reprezentácia do 19 rokov podľahla rovesníčkam z Rakúska 0:3

Slovenské futbalové reprezentantky do 19 rokov prehrali v druhom zápase na turnaji v Bulharsku v rámci turnaja 11. skupiny kvalifikácie o postup na ME 2015 s Rakúskom 0:3. Prvý gól inkasovali zverenky trénera Petroviča v 20. minúte, kedy sa z pokutového kopu presadila Marina Georgiová. Ďalšie góly pridali Rakúšanky v druhom polčase, v 70. minúte skórovala Carina Mahrová a na konečných 3:0 upravila v záverečnej minúte opäť z pokutového kopu Simone Krammerová.

V druhom stretnutí 11. skupiny deklasovalo Švajčiarsko domáce Bulharsko 9:0. V poslednom stretnutí nastúpia naše dievčatá proti domácim Bulharkám vo štvrtok (18.9) o 16:00 v Kavarne.

Slovensko WU19 - Rakúsko WU19  0:3 (0:1)

Góly: 20. Georgiová (11m), 70. Mahrová, 90. Krammerová (11m)
ŽK: Moťovská, Miháliková
ČK: 89. Moťovská (po druhej ŽK)
R: Ivana Martinčić (Chorvátsko)

SLOVENSKO WU19: Chládeková - Deszathová, Hviščová (37. Szalaiová), Kulová, Lišková (81. Miháliková), Čahojová, Maslová (46. Čopíková), Chrenková, Švecová, Moťovská, Havranová

RAKÚSKO WU19: Palová - Sauerová (90+2. Ortnerová), Aufhauserová, Naschenwengová, Georgiová, Malleová (74. Lacknerová), Maierhoferová, Knausederová (84. Egretzbergerová), Mahrová, Wurzingerová, Krammerová