Ženská 19-ka remizovala s Maďarskom 2:2

Utorok, 12.5.2015 22:00 | Posledná aktualizácia 5.10.2017 13:53

LIPÓT (SFZ) - V odvetnom prípravnom zápase remizovali zverenkyne trénera Petroviča v Maďarsku s domácim výberom 2:2

Po domácej vysokej prehre s Maďarskom 1:4 sa predstavila ženská futbalová reprezentácia s rovnakým súperom v odvetnom stretnutí v maďarskom Lipóte. Zverenkyne trénera Petroviča po zlepšenej hre vybojovali remízový výsledok 2:2, strelecky sa presadila v 17. minúte Petra Vojteková a po polhodine hry v 31. minúte Mária Mikolajová.

Maďarsko WU19 - Slovensko WU19 2:2 (1:2)

Góly SR: 17. Vojteková, 31. Mikolajová
ŽK: 48. Šurnovská

SLOVENSKO WU19: Jakubičková - Mazurová, Moťovská, Vojteková, Tóthová (52. Vagaská, 64. Čahojová) - Líšková, Mikolajová, Šurnovská, Sluková (74. Švecová) - Fabová, Košlabová

Branislav Petrovič (tréner SR WU19): ""Som rád, že sme v dnešnom zápase podali zlepšený výkon. Dievčatá pochopili, že na tejto úrovni je potrebné hrať od prvej minúty do poslednej. Prvý polčas sme odohrali lepšie, v druhom sa domáce hráčky snažili zvrátiť výsledok. Remíza je zaslúžená a spravodlivá pre obidve strany."