angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

17-ka sa zišla v Senci, dnes odletela do Bieloruska

16. Január 2016

Galéria

Reprezentačný výber do 17 rokov (*1999) sa predstaví v dňoch 17.-24.1. na medzinárodnom turnaji Development Cup 2016 v bieloruskom Minsku. Včera sa stretli zverenci trénera Hudeca na zraze v Senci a po tréningovej jednotke, regenerácii a tréningu s mentálnym koučom sa dnes o 9:45 leletcky presúvajú po osi Viedeň - Minsk do dejiska turnaja. Súpermi Slovákov v skupine A budú tímy Lotyšska, Iránu a domáceho Bieloruska, zápasy sa odohrajú na umelej tráve modernej krytej haly Manež s kapacitou 3500 divákov.

"Turnaj v Bielorusku je súčasťou prípravy pred druhou fázou kvalifikácie Elite round v Nemecku, ktorý sa bude konať v marci. Tento turnaj nám poskytuje stretnúť sa so zaujímavými súpermi, ktorí nás kvalitne preveria," povedal na včerajšom zraze trénerLadislav Hudec, ktorý urobil v kádri jedinú zmenu: "Dodatočne sme nominovali Martina Rymarenka z Dukly Banská Bystrica namiesto Michala Tomiča, ktorého nám neuvoľnil jeho nastávajúci klub Sampdoria Janov. V porovnaní s nomináciou na prvú fázu kvalifikácie, ktorá sa uskutočnila na jeseň v Maďarsku, sú nováčikmi v tíme spomínaný Rymarenko, Stanislav Ducár zo Senice a Matej Moško zo Žiliny."

Program SR "17" na Development Cup 2016:

17.1. o 15:20  Lotyšsko - Slovensko
18.1. o 15:30  Irán - Slovensko
20.1. o 17:45  Slovensko - Bielorusko

Program ďaľších zápasov v dňoch 22.-24.1. bude závisieť od výsledkov v skupinách.