angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 12.12.2017

BRATISLAVA (SFZ) - Na svojom poslednom zasadnutí v roku 2017 sa zišli členovia výkonného výboru Slovenského futbalového zväzu

INTERNACIONÁLI: Vianočný ostrý slovanisticko-interistický súboj

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Iskrilo sa ako za starých čias, slovanisticko-interistická prestrelka najmä na linke Anton Urban – Milan Dolinský bavila poslucháčov.

Slovensko 16: Sekera týždeň ako turínska „zebra”

BRATISLAVA (SFZ/pš, pc) – Ďalší slovenský futbal talent ochutnal, ako chutí futbal v prostredí špičkového európskeho klubu -Trnavčan Milan Sekera strávil týždeň v tréningovom centre turínskeho Juventusu.

SFZ: Volebná konferencia SFZ vo februári 2018

BRATISLAVA (SFZ) – Volebná konferencia Slovenského futbalového zväzu sa uskutoční v Senci 2. februára 2018.

GRASSROOTS: Víťazi McDonald´s Cupu navštívili šláger Serie A Neapol - Juventus

NEAPOL (SFZ) – Víťazi 19. ročníka prestížneho McDonald´s Cupu - futbalisti zo ZŠ Školská v Žiline - vycestovali na zápas patróna súťaže Mareka Hamšíka v drese SSC Neapol proti Juventusu Turín.

V Humennom sa betónové monštrum mení na krásny stánok

HUMENNÉ (SFZ/šat) - Na našej futbalovej mape vďaka projektu SFZ "Podpora rekonštrukcie a výstavby futbalovej infraštruktúry” pribudne ďalší nový stánok. Dočkajú sa ho v Humennom. O tom ako sa legendárne betónové monštrum mení za pochodu na modernú stavbu porozprával pre stránku futbalsfz.sk predseda predstavenstva 1. Humenská, a. s. Rudolf Gregorovič. Práve spomínaná firma celú výstavbu zastrešuje.

BEZPEČNOSTNÍ MANAŽÉRI: O fanúšika ide v prvom rade

VYHNE (SFZ/pš) – Tradičné stretnutie bezpečnostných manažérov klubov I. a II. ligy pod vedením Petra Franceho, bezpečnostného manažéra SFZ a UEFA, posunulo ich činnosť o kus ďalej.

Úradná správa SFZ č. 24 zo dňa 9. 12. 2017

BRATISLAVA (SFZ) - Úplný a záväzný text úradnej správy Slovenského futbalového zväzu

BFZ: V sobotu Bratislava Cup 2017

BRATISLAVA (SFZ) - Bratislavský futbalový zväz pripravil na druhú decembrovú sobotu halový turnaj pre výbery maldších žiakov do 13 rokov.

Ján Kozák: „V živote rozhoduje o úspechu, či neúspechu niekedy tak málo... Pred nami nové výzvy!“

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) – Tréner Ján Kozák na trénerskej konferencii SFZ: „Samostatnou kapitolou sú diváci. Začali chodiť na futbal. Cítili sme ich počas kvalifikácie aj na zápasoch vonku. Čo viac si môžeme priať? Pocit, že chodia na futbal, pretože z neho majú radosť, si treba vážiť.“

SLOVENSKO/SFZ: Góly, roky, spomienky

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Tradičné stretnutie s jubilantami bolo tentoraz okorenené rozhodcovskou píšťalkou a gólmi člena Klubu ligových kanonierov číslo 66.

Zimné halové turnaje: Futbal aj s Mikulášom

BRATISLAVA (SFZ) – Občianske združenie Športová mládež organizuje a pozýva na futbalové turnaje pre kategórie do 9 resp. 12 rokov, ten pre mladších pod hlavičkou Mikuláša.

Žreb Elite Roundu ME: Naše výbery U17 resp. U19 (aj) proti Portugalsku

NYON (SFZ/mh, mv, pš) – Na mikulášky deň sa nadeľovali súperi pre mládežnícke reprezentácie – v sídle UEFA žrebovali 2. kolo kvalifikácie, tzv. Elite Round, pre tímy do 17 aj 19 rokov, na rovnakom mieste sa žrebovalo aj zloženie kvalifikačných skupín kategórií do 17 aj 19 rokov pre kvalifikačný cyklus 2018/19.

2. DEŇ KONFERENCIE TRÉNEROV SFZ: V ZNAMENÍ HODNOTENIA TRÉNEROV MLÁDEŽNÍCKYCH A ŽENSKÝCH REPREZENTÁCIÍ

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) – Sumár druhého dňa konferencie trénerov SFZ.

Konferencia trénerov SFZ - Nemec Thomas Schaaf: „Vykročili ste správnym smerom!“

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) – Na konferencii trénerov SFZ prednášal tréner a lektor UEFA Thomas Schaaf.

1. deň konferencie trénerov: Vzácny hosť Schaaf, bilancia trénerov SR 21 a seniorského Á-čka

SENEC (SFZ/PETER ZEMAN) – Sumár prvého dňa konferencie trénerov SFZ.

SLOVENSKO A Asistent Tarkovič: V januári do Abu Dhabi nejdeme, kluby neuvoľnili hráčov

BRATISLAVA (SFZ/mj) – Januárový kemp v Abu Dhabí sa nekoná. Slovenskí futbalisti sa tam mali predstaviť pod hlavičkou ligového výberu a odohrať mali v pláne dva zápasy. Nebude z toho napokon nič a dôvody pre futbalsfz.sk vysvetlil asistent trénera Jána Kozáka Štefan Tarkovič.