angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

SLOVENSKO ŽENY: Na zraze v Senci chýbali pre zranenie viaceré opory

BRATISLAVA (SFZ/šat) - Slovenské futbalové reprezentantky čaká po prehre v Nórsku 1:6 v kvalifikácii o postup na MS 2019 ďalší súboj. Na štadióne NTC Senec 24. októbra privítajú Írsko. Dnes sa naše dievčatá stretli na zraze v Senci, kde sa sa budú pripravovať až do prvého výkopu, ktorý je pri Slnečných jazerách o 17.30 h.

Slovensko 16: Česi nám požičané vrátili

ILAVA (SFZ/mh) – V odvete za utorkový zápas na českej pôde nám súper vrátil výsledok úplne rovnakým skóre – 1:4.

SLOVENSKO 15: V odvete so Švajčiarskom tesná prehra

PUSTÉ ÚĽANY (SFZ/pš) – V odvetnom zápase prehrala reprezentačná pätnástka so švajčiarskými rovesníkmi 0:1.

DVOJICA REPREZENTANTOV GREGUŠ A VAVRO ŽIARIA V DRESE KODANE, DNES V EL PROTI ZLÍNU

OLOMOUC (SFZ/PETER ZEMAN) – Dvojica slovenských futbalových reprezentantov Ján Greguš a Denis Vavro v drese FC Kodaň dnes v Európskej lige proti Zlínu.

Vstupenky na Írsko kúpite aj v deň zápasu v Senci

BRATISLAVA (SFZ) - Slovenský futbalový zväz oznamuje všetkým priaznivcom tímu našej ženskej futbalovej reprezentácie, že v predaji v sieti Ticketmedia sú vstupenky na kvalifikačný zápas žien MS 2019 Slovensko - Írsko, ktorý sa hrá 24.10.2017 o 17:30 h na štadióne NTC Senec.

SLOVENSKO ŽENY U17: V Qualifying round sme nestačili ani na Anglicko

RIGA (SFZ/šat) - Slovenské futbalové reprezentantky do 17 rokov aj v druhom zápase kvalifikačného turnaja UEFA Qualifying round prehrali. Po prehre so Škótskom 0:1, tentoraz nestačili Anglicko - 0:6.

Challenge Trophy: Nový štadión v Žiari nad Hronom pokrstia sokolíci vo finále s Anglickom

BRATISLAVA (SFZ/šat) - Po víťazstve v kvalifikačnej skupine vyzve náš reprezentačný tím do 23 rokov druhého najlepšieho v tabuľke dlhodobého turnaja Challange Trophy Anglicko “C”. Súboj sa odohrá 8. novembra na novom štadióne v Žiari nad Hronom. Výkop zápasu je o 17.00 h.

Slovensko 15: Víťazstvo prišlo po prestávke

SENEC (SFZ/mf) – V prvom z dvoch prípravných stretnutí vyhrala reprezentační pätnástka nad švajčiarskymi rovesníkmi zásluhou gólov v II. polčase.

Slovnaft Cup: Poprad po výhre nad Interom vo štvrťfinále

POPRAD (SFZ) - Prvým štvrťfinalistom 49. ročníka Slovnaft Cupu je tím FK Poprad. V úvodnom zápase 5. kola zdolal bratislavský Iner 1:0.

Slovensko 16: Parádne víťazstvo 4:1 v Česku!

SPYTIHNĚV (SFZ/mh) - Prvý z dvoch priateľských zápasov reprezentačnej šestnástky sa skončil parádnym slovenským víťazstvom nad Českom 4:1.

SFZ/UČPS: Závery konferencie Šport a právo 2017

POPRAD (SFZ/pš) - “Tvorba vyvážených pravidiel, ich poznanie, vysvetľovanie, dôsledné dodržiavanie a vynucovanie je dobrou cestou pre dosiahnutie dlhodobo udržateľného rozvoja a stability nielen právnych, ale i medziľudských vzťahov a synergickú tvorbu hodnôt (nielen) v športe,” bola zásadné téma konferencie Šport a právo 2017, ktorá sa konala 12. a 13. októbra.

SLOVENSKO A V novembri na Ukrajine a doma s Nórskom

BRATISLAVA (SFZ/mr) – Potvrdené! Slovenskí futbalisti po tom, ako nepostúpili do baráže MS 2018, ktorá sa mala hrať v novembri, sa predsa len v tomto mesiaci svojim fanúšikom predstavia. Po rokovaniach s možnými súpermi, je jasné, že zverenci trénera Jána Kozáka odohrajú 10. novembra zápas na Ukrajine a 14. novembra v Trnave s Nórskom.

SLOVENSKO A Tréner Kozák: Som presvedčený, že baráž by sme zvládli!

BRATISLAVA (SFZ/Monika Jurigová) – Kvalifikácia o postup na MS 2018 je pre slovenskú reprezentáciu uzavretá. Cieľ slovenskí futbalisti splnili, skončili na druhom mieste v skupine, no v tabuľke druhých tímov im chýbal bod na to, aby hrali baráž. Účinkovanie sokolov v rozhovore pre futbalsfz.sk zhodnotil tréner Ján Kozák.

Slovensko - Malta 3:0

Slovensko - Malta 3:0

Jubilant Dušan Krchňák 70: „Nemal som sa kedy pokaziť...“

BRATISLAVA (SFZ/pš) – Dušan Krchňák, jeden z najlepších slovenských futbalových rozhodcov, oslávil v plnom zdraví životné jubileum – 70 rokov (nar. 14. 10. 1947 v Bratislave).

Kvalifikácia MS 2018 v číslach - desaťzápasový Hamšík, päťgólový Nemec

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Sumár zápasov a štatistiky hráčov v rámci kvalifikácie o postup na MS 2018.

SLOVENSKO ŽENY U17: “Qualifying round” sme odštartovali nešťastnou prehrou

RIGA (SFZ) - Slovenské futbalové reprezentantky do 17 rokov začali kvalifikačný turnaj UEFA Qualifying round v Lotyšsku nešťastnou prehrou so Škótskom 0:1.

Úradná správa SFZ č. 16 zo dňa 14. 10. 2017

BRATISLAVA (SFZ) - Úplný a záväzný text úradnej správy Slovenského futbalového zväzu

Slovensko 19: Nad Špiriakom v kvalifikácii veľký otáznik

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) – Reprezentačnú devätnástku čaká už 7. novembra úvodný kvalifikačný zápas v boji o ME, o situácii v tíme hovoril tréner Milan Malatinský.