angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

GRASSROOTS - Trnavský kraj víťazom Pohára Karola Poláka 2018

23. Jún 2018
ŠTRBA (SFZ/PETER ZEMAN) - Majstrovstvá Slovenska detských domovov vo futbale vyvrcholili finálovým turnajom s názvom Pohára Karola Poláka 2018 v Štrbe, titul obhájili chlapci a dievčatá z Trnavského kraja.

SFZ 80 - Adamec Brazília 3:2 alebo pred 50 rokmi sa hral nezabudnuteľný zápas...

15. Jún 2018
BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) - Pred 50 rokmi sa odohral na bratislavskom Tehelnom poli zápas, ktorý je navždy zapísaný v histórii nášho futbalu.

V Humennom vyrástol z betónovej obludy krásny futbalový stánok

22. Jún 2018
HUMENNÉ (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Humenčania sa tešia z nového futbalového stánku, ktorý slávnostne otvorili v piatok (22. júna 2018). Ten vyrástol na mieste, kde donedávna stál starý betónový štadión, o ktorom miestni obyvatelia hovorili ako o oblude či až monštre. Do centra Horného Zemplína prišiel prestrihnúť pásku aj prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik či reprezentačný tréner Ján Kozák.

Úradná správa SFZ č. 50 zo dňa 23. 6. 2018

22. Jún 2018
BRATISLAVA (SFZ) - Úplný a záväzný text úradnej správy Slovenského futbalového zväzu

REAKCIA SFZ NA MEDIALIZOVANÉ INFORMÁCIE O KLAMSTVÁCH V SÚVISLOSTI SO ZRUŠENÍM SUPERPOHÁRA

21. Jún 2018
BRATISLAVA (SFZ) – Slovenský futbalový zväz reaguje na klamlivé medializované informácie, ktoré sa objavili po tom, ako na základe rozhodnutia KR PZ Bratislava a mestskej časti Bratislava- Nové Mesto, bol zrušený finálový duel o česko-slovenský Superpohár. Ten mali 29. júna 2018 o 16.30 odohrať ŠK Slovan Bratislava a SK Slavia Praha.

VV SFZ na rokovaní v Košiciach schválil trénerov pre mládežnícke reprezentácie

21. Jún 2018
KOŠICE (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Vo štvrtok (21. júna 2018) mal výkonný výbor Slovenského futbalového zväzu výjazdové rokovanie v Košiciach. Členovia najvyššieho výkonného orgánu SFZ rokovali o 24 bodoch.

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 21.6.2018

21. Jún 2018
KOŠICE (SFZ) - Na svojom pravidelnom zasadnutí sa zišli členovia výkonného výboru Slovenského futbalového zväzu

STANOVISKO SFZ K ZRUŠENIU ČESKO-SLOVENSKÉHO SUPERPOHÁRA

21. Jún 2018
BRATISLAVA (SFZ) - Slovenský futbalový zväz prináša stanovisko k zrušeniu finálového zápasu o česko-slovenský Superpohár, ktorý sa mal konať 29. júna 2018 o 16.30 na štadióne Pasienky v Bratislave medzi ŠK Slovan Bratislava a SK Slavia Praha.

SR A Škriniar sa po operácii cíti výborne: Myslím, že pocítim veľkú zmenu k lepšiemu

21. Jún 2018
BRATISLAVA (SFZ) – V šestnástke zvádza množstvo ostrých súbojov s útočníkmi súpera, no jeho zrak až taký ostrý nebol. Reprezentačný obranca Milan Škriniar využil letnú prestávku na operáciu očí, ktorá ho zbavila dioptrií a výrazne mu zlepší videnie.

Slovenskí zástupcovia spoznali súperov v 1. predkole Európskej ligy

20. Jún 2018
BRATISLAVA (SFZ/SITA) - Slovenské kluby ŠK Slovan Bratislava, DAC Dunajská Streda a AS Trenčín spoznali svojich súperov v 1. predkole Európskej ligy UEFA. Rozhodol o tom stredajší žreb vo švajčiarskom Nyone.

SR A Sokoli bojujú proti drogám

19. Jún 2018
BRATISLAVA (SFZ/mr) – Dvaja slovenskí sokoli podporili dobrú vec. Marek Hamšík a Milan Škriniar pri ponuke stať sa tvárami združenia Slovensko bez drog nezaváhali a zapojili sa do bilbordovej kampane.

ČESKOSLOVENSKÝ POHÁR Mladí Žilinčania si domov odviezli jedno zlato

19. Jún 2018
VEĽKÉ BÍLOVICE (SFZ/brs) – Veľké Bílovice hostili v utorok dva mládežnícke zápasy o Československý pohár. V oboch bojovali o triumf tímy MŠK Žilina. Najskôr hráči do 17 rokov podľahli rovesníkom z SK Slavia Praha (1:1 a 5:6 na 11 m). Následne sa z výhry radovali ich o dva roky starší kolegovia, tí si poradili s futbalistami Sigmy Olomouc (2:1).

Spartak Trnava si v 1. kole kvalifikácie LM zmeria sily s Mostarom

19. Jún 2018
BRATISLAV (SFZ/TASR) – Slovenský majster Spartak Trnava spoznal súpera v 1. kole kvalifikácie Ligy majstrov. Počas utorkového žrebu vo švajčiarskom Nyone mu vyžrebovali HŠK Zrinjski Mostar z Bosny a Hercegoviny. Úradujúci šampión Fortuna ligy figuroval na základe klubového koeficientu medzi nenasadenými tímami v tretej skupine.

SR 17 Šimon Kozák o prvej sezóne v Southamptone: Určite by som ju hodnotil pozitívne, aj keď som si prešiel zranením

19. Jún 2018
BRATISLAVA (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) – Slovenský mládežnícky reprezentant Šimon Kozák má za sebou prvú sezónu na Britských ostrovoch. V FC Southampton obranca síce toho pre zranenie veľa nenahral (mal zranené slabiny – pozn.), no vo februári s tímom podpísal svoju prvú profesionálnu zmluvu.

Turnaj žiačok o majstra SR ovládli hráčky Slovana Bratislava

18. Jún 2018
POPRAD (SFZ) – Počas uplynulého víkendu hostil NTC Poprad finálový turnaj žiačok o majstra SR. Podujatia sa zúčastnili futbalistky ŠK Slovan Bratislava, FC UNION Nové Zámky, SLC Banská Bystrica a Partizán Bardejov. Z triumfu pod Tatrami sa tešili slovanistky.

Tarkovič v Moskve - Duel Nemecka s Mexikom najlepší na turnaji, Maročanov dobehla futbalová karma

18. Jún 2018
MOSKVA (SFZ/PETER ZEMAN) – Asistent trénera slovenskej reprezentácie Štefan Tarkovič sleduje zápasy záverečného turnaja MS 2018 priamo v dejisku šampionátu v Moskve. Počas víkendu navštívil duely Argentíny s Islandom a Nemecka s Mexikom.

GRASSROOTS - Pohár Karola Poláka 2018

15. Jún 2018
BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) – V dňoch 19.- 20. júna 2018 vyvrcholia v Štrbe majstrovstvá Slovenska detských domovov vo futbale.

Cestujete do Ruska na MS? Venujte pozornosť týmto informáciám

15. Jún 2018
BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) - Informácie o povinnostiach a registrácii zahraničných divákov na polícii počas pobytu v Rusku v priebehu záverečného turnaja MS 2018 vo futbale.

Úradná správa SFZ č. 49 zo dňa 16. 6. 2018

15. Jún 2018
BRATISLAVA (SFZ) - Úplný a záväzný text úradnej správy Slovenského futbalového zväzu

SR A Sokoli si šampionát nedajú ujsť. Komu by dopriali titul majstrov sveta?

15. Jún 2018
BRATISLAVA (SFZ) – Futbalový svetový šampionát v Rusku sa v piatok rozbehne naplno. Štvrtkový otvárací duel ovládli domáci futbalisti, ktorí rozbili Saudskú Arábiu 5:0. Slovenský tím na vrchole sezóny chýba, no naši hráči si turnaj nedajú ujsť. Komu budú fandiť a kto je ich favorit na titul?