angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

Skvelý vstup gólmana SR19 na ligovú scénu, Vantruba: „Fantastické, užívam si každý zápas“

BRATISLAVA (SFZ/Peter Zeman) - Brankár slovenskej futbalovej reprezentácie do 19 rokov vstúpil do najvyššej domácej súťaže nečakane. Po odchode Adama Jakubecha do Lille dostal príležitosť v bráne trnavského Spartaka a 19-ročný nováčik si miesto medzi žrďami zastal na výbornú. Jeho mužstvo je po štyroch kolách Fortuna ligy na vedúcej priečke a skvelým výkonom v Ružomberku k nemu výrazne pomohol aj MARTIN VANTRUBA. Raketový štart na domácu ligovú scénu môže vyšperkovať v sobotňajšom derby proti bratislavskému Slovanu.

17-ka zdolala Lotyšsko 2:1

ŠČASLYVE (SFZ/mh) - V prvom stretnutí na turnaji Bannikovov memoriál na Ukrajine zdolal tím trénera Slováka ovesníkov z Lotyšska 2:1.

Slovensko U21: Hapal vyberal novú 21-ku z vyše 70 hráčov

BRATISLAVA (SFZ/šat) - Slovensko na ME U21 v Poľsku ukázalo, že pod Tatrami stále vyrastajú veľmi talentovaní futbalisti. Sokolíci u našich severných susedov pobláznili celú našu krajinu. No hovorí sa, čo bolo, to bolo. Teraz nás čaká ďalšia výzva, nová kvalifikácia na ME U21 v Taliansku 2019. Nájde opäť  náš úspešný tréner Pavel Hapal v slovenskom košiari talenty ako boli Milan Škriniar, Stanislav Lobotka či Martin Chrien?

Mamina Milana Škriniara otvorene o synovi

Žiar nad Hronom (SFZ/šat) - Za úspechom a významným posunom v kariére nášho talentovaného obrancu Milana Škriniara je kopec driny a odriekanie. Nielen však iba to. Čo musel pre kariéru futbalistu obetovať, nám prezradila mamina novopočenej posily slávneho talianskeho klubu Inter Miláno, Slavomíra Škriniarová.

Pisárovci na návšteve v Sieni slávy

BRATISLAVA (SFZ/Peter Zeman) – Priestory Siene slávy slovenského futbalu poctila návštevou rodina bývalého slovenského futbalového reprezentanta Jozefa Pisára.

Memoriál Gejzu Princa 2017

BRATISLAVA (SFZ) - Propozície XIV. ročníka futbalového turnaja starších žiakov Memoriál Gejzu Princa

Oznámenie pre futbalových skautov - Announcement for football scouts

BRATISLAVA (SFZ) - Futbaloví skauti, ktorí sa chcú zúčastniť kvalifikačných zápasov Slovensko - Slovinsko (1. september, 20.45 hod.) a Slovensko U21 - Severné Írsko U21 (5. septembra od 20.30 hod.)

UPOZORNENIE - oficiálny oznam SFZ

Bratislava (SFZ) – Slovenský futbalový zväz oznamuje, že iba on je výhradným predajcom vstupeniek na kvalifikačný zápas A mužstva Slovensko – Slovinsko, ktorý sa hrá v Trnave 1.septembra o 20.45 h.

Funkcionársky gól Komory pre riešenie sporov Slováci ako prví Európania súčasťou projektu FIFA

BRATISLAVA (SFZ/Peter Zeman) – Vzácna návšteva zástupcov FIFA, UEFA a ďalších organizácií na pôde SFZ rokovala o prijatí Slovákov do pilotného projektu FIFA s názvom NDRC (National Dispute Resolution Chamber), čím sa naša federácia stala vôbec prvou v rámci európskych futbalových federácií UEFA.

V Žiari nad Hronom otvorili nový štadión

ŽIAR NAD HRONOM (SFZ/šat) - Tak konečne sa dočkali. Starý štadión v Žiari nad Hronom sa zmenil na nepoznanie. Nový stánok s kapacitou 2309 divákov pokrstili dnes na slávnostnom ceremoniáli.

V Michalovciach pokrstia proti Prešovu vynovený štadión

MICHALOVCE (SFZ/šat) - Futbalisti a fanúšikovia MFK Michalovce sa napokon dočkali. Po dlhých mesiacoch sa opäť vrátia na svoj domáce ihrisko a cez víkend v 4. kole Fortuna ligy v derby s 1.FC Tatran Prešov pokrstia zrekonštruovaný štadión.

Uradná správa SFZ č. 7 zo dňa 12. 8. 2017

BRATISLAVA (SFZ) - Úplný a záväzný text úradnej správy Slovenského futbalového zväzu

Dominik Kružliak: Zápasy EL obrovskou skúsenosťou, proti Evertonu životné zápasy.

BRATISLAVA (SFZ/zem) – Slovenský futbalový reprezentant do 19 rokov Dominik Kružliak priviedol MFK Ružomberok v pozícii kapitána do 3. predkola EL. Zápasy s Evertonom boli vrcholom jeho doterajšej kariéry.

STANOVISKO KOMISIE ROZHODCOV ZO DŇA 8.8.2017

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálny oznam SFZ.

Nový štadión v Žiari slávnostne otvoria túto sobotu

BRATISLAVA (SFZ/šat) - K dotácii z projektu rekonštrukcie, modernizácie a výstavby futbalových štadiónov sa dostali na poslednú chvíľu, ale svojej šance sa chytili na výbornú. Reč je ľuďoch mesta Žiar nad Hronom, ktorí v spolupráci s futbalovým klubom FK Pohronie postavili vzorový futbalový štadión druhej kategórie UEFA.

Kempu v Sigorde sa zúčastnilo 40 dievčat

SIGORD (SFZ/šat) - Počas leta Slovenský futbalový kemp zorganizoval už druhý tréningový kemp pre talentované dievčatá. Po Stupave sa tentoraz konal na východe republiky v Sigorde.

SLOVENSKO U16: Sokolíci stiahli dvojgólové manko a remizovali

ČERVENÍK (SFZ/OLIVER LÁNYI) Slovenská reprezentácia do 16 rokov remizovala s Cyprom 2:2.