angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

Stanovisko komisie rozhodcov zo dňa 22.3.2017

BANSKÁ BYSTRICA (SFZ) - Komisia rozhodcov posudzovala niektoré situácie v zápasoch dvoch najvyšších ligových súťaží

Slovensko WU17: Nominácia do Poľska

Nominácia na turnaj UEFA Development WU16

Na Malte za úspechom

VALLETTA (SFZ/PETER ŠURIN) - ”V dnešnom futbale nie je jednoduché vyhrávať, ale urobíme všetko pre to, aby sme boli úspešní," povedal tréner Ján Kozák na sobotňajšej tlačovke pred zápasom na Malte.

Ostrovná misia splnená

VALLETTA (SFZ/PETER ŠURIN)- Bez Mareka Hamšíka, ktorého problémy so svalom z Neapola nepustili do základnej zostavy, odohrali futbalisti Slovenska dôležitý zápas na Národnom štadióne – Ta'Qali proti Malte.

SLOVENSKO U19: Dôležitá výhra, dôležité góly

BRATISLAVA (SFZ/OLIVER LÁNYI) - Reprezentačná devätnástka porazila v druhom zápase kvalifikácie, tzv fázy Elite Round, Cyprus 5:0.

21–ka v Karvinej proti Česku

BRATISLAVA (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) - Slovenskí reprezentanti do 21 rokov sa v piatok v rámci prípravy na júnový európsky šampionát predstavia v prvom z dvojice marcových priateľských stretnutí v Českej republike.

Úradná správa č. 36 zo dňa 25.3.2017

BRATISLAVA (SFZ) - Úplný a záväzný text úradnej správy Slovenského futbalového zväzu

Na Maltu bez Ďuricu, ale s víťaznými ambíciami

SENEC (SFZ/SITA//TASR) - Tím Jána Kozáka absolvuje posledný tréning v NTC Senec pred odchodom na Maltu

Nominácia žien na priateľské zápasy s Islandom a Írskom

BRATISLAVA (SFZ) - Oficiálna tlačová správa Slovenského futbalového zväzu

Talent roka Milan Škriniar: opora 21-ky so skúsenosťami z Eura 2016

BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) – Rozhovor s víťazom ankety Talent roka Milanom Škriniarom.

Sokolíkom v Česku uletel I. polčas

KARVINÁ (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) – Slovenská reprezentácia do 21 rokov podľahla v rámci prípravy na júnový európsky šampionát rovesníkom z Česka 1:4.

Slovensko U19: Dnes „ostrá “kvalifikácia so Srbskom

FRANKFURT NAD MOHANOM (SFZ/pš) – Dnes o 16:00 vstúpi reprezentačná devätnástka do druhej kvalifikačnej fázy, tzv. Elite Round, zápasom so Srbskom.

Slovensko U19: Prehra v úvode so Srbskom

RÜSSELSHEIM NAD MOHANOM (SFZ/ol) - Slovenská reprezentácia do 19 rokov nezvládla úvodný zápas druhej časti kvalifikácie na ME, tzv. Elite Roundu, prehrala so Srbskom.

Ambasádormi sokolíkov v Poľsku Marek Mintál a Majk Spirit

ŽILINA (TASR) - Na tlačovej konferencii v žilinskom hoteli Holiday Inn predstavil vo štvrtok predpoludním Slovenský futbalový zväz (SFZ) ambasádorov slovenskej reprezentácie do 21 rokov, ktorú čakajú v júni majstrovstvá Európy tejto vekovej kategórie v Poľsku.

Dvadsiatka dnes proti Srbsku

SENICA (SFZ/TOMÁŠ ČUNČÍK) – V nedeľu napoludnie sa slovenská reprezentácia do 20 rokov zišla v Myjave pod vedením Pavla Hapala na štvordňovom zraze, spojeným so zápasom s rovesníkmi zo Srbska.

Hamšíkov poltucet, Kozák štvrtý raz, Škriniar premiérovo

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Šiesty raz sa stal víťazom ankety Futbalista roka Marek Hamšík.

Vstúpte do Siene slávy slovenského futbalu

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) – Radšej raz vidieť, ako stokrát počuť – platí aj o Sieni slávy slovenského futbalu. Jej zhmotnená podoba je od stredy predpoludnia realitou.