angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

Grassroots - Festival futbalu pre nepočujúce deti v Bratislave

26. Apríl 2018
BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) – Slovenský futbalový zväz zorganizoval v spolupráci s Deaflympijským výborom Slovenska pohybové aktivity pre nepočujúce deti. Na ihrisku Novomestského športového klubu 1922 v Bratislave sa bavilo futbalom viac ako 50 nepočujúcich detí z dvoch bratislavských škôl.

SFZ - Rodí sa Pamätnica 80, kniha o inštitúcii, zastrešujúcej futbal na Slovensku

25. Apríl 2018
BRATISLAVA (SFZ/pš) – V novembri sa zavŕši ôsma dekáda existencie Slovenského futbalového zväzu.

Antti Niemi: Talent je ojedinelá vzácnosť

24. Apríl 2018
SENEC (SFZ/KRISTÍNA HLOŽKOVÁ) – V piatok vyvrcholil Turnaj 4 krajín posledným hracím dňom, sokolíkov v ňom preverili reprezentanti Fínska, ktorých mal pod dohľadom aj bývalý spoluhráč Róberta Tomascheka zo škótskeho Heartu Antti Niemi.

SR 21 - Dvojgólový Herc aj návrat Bénesa

24. Apríl 2018
BRATISLAVA (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) - Slovenskí sokolíci majú za sebou úspešný víkend vo svojich kluboch. Najvýraznejšie dal o sebe vedieť Christián Herc, ktorý v drese FK DAC 1904 Dunajská Streda strelil dva góly na pôde MŠK Žilina a udržal tak teoretické šance na titul pre klub zo Žitného ostrova. Fanúšikov potešil aj László Bénes, ktorý po viac ako siedmich mesiacoch nastúpil za Mönchengladbach v Bundeslige.

Slovenský futbal smúti, odišiel Vladimír Weiss najstarší

23. Apríl 2018
BRATISLAVA (SFZ) – V pondelok ráno po dlhej chorobe odišiel vo veku 78 rokov do futbalového neba Vladimír Weiss najstarší.

SR WU15 - Tréner Jelšic po dvojzápase s Českom: Boli sme individuálne i kolektívne lepší

23. Apríl 2018
BRATISLAVA (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) - Slovenské futbalistky do 15 rokov odohrali počas minulého týždňa dve priateľské stretnutia proti rovesníčkam z Českej republiky. Prvý duel v Dunajskej Lužnej naše dievčatá vyhrali 2:1, v odvete v Hodoníne sa tešili z výhry 3:1 Češky. O tom, ako celý reprezentačný zraz videl tréner Jozef Jelšic, porozprával pre futbalsfz.sk.

Vstupenky na finále Slovnaft Cupu v predaji

23. Apríl 2018
BRATISLAVA (SFZ) – Slovenský futbalový zväz spustil v pondelok 23. apríla 2018 predaj vstupeniek na finále Slovnaft Cupu.

SR 21 - Vavro po premiérovom góle za FC Kodaň: Padol mi kameň zo srdca

23. Apríl 2018
BRATISLAVA (SFZ/BRANISLAV SARŇÁK) - Slovenský futbalový reprezentant do 21 rokov Denis Vavro čakal na presný zásah v drese dánskeho tímu FC Kodaň 30 súťažných zápasov. Stopér sa prvýkrát gólovo presadil v sobotnom ligovom stretnutí proti AC Horsens. Ku výhre 4:1 v 5. kole skupiny o titul prispel Vavro otváracím zásahom duelu.

SR WU15 - Slovenky v odvete nestačili na Češky

22. Apríl 2018
HODONÍN (SFZ/brs) - Slovenské futbalové reprezentantky do 15 rokov odohrali v nedeľu druhý prípravný zápas proti rovesníčkam z Českej republiky. Na výhru 2:1 z piatkového merania síl v Dunajskej Lužnej však nenadviazali. V Hodoníne podľahli mladé Slovenky súperkám 1:3.

TRÉNERI MIROSLAV KARHAN: FUTBAL V PRVOM RADE TEŠIŤ A ZABÁVAŤ DIVÁKOV

21. Apríl 2018
BRATISLAVA (SFZ/PETER ZEMAN) – Rekordér v počte reprezentačných štartov, Miroslav Karhan, bol jedným z ôsmich trénerov, ktorí si v prvý marcový deň prevzali diplom s najvyššou odbornou trénerskou licenciou - UEFA Pro.

SR 15 Tréner Peter Štefaňák: Chýbajú nám osobnosti a strelci

20. Apríl 2018
SENEC (SFZ/PETER ŠURIN) – Medzinárodná konfrontácia na Turnaji 4 krajín odkryla slabiny reprezentačnému tímu do 15 rokov – tri prehry z troch zápasov, dvanásť inkasovaných gólov, dva strelené. Čo na to hovorí tréner Peter Štefaňák?

SFZ začína vysielať zápasy 3. ligy

20. Apríl 2018
BRATISLAVA (SFZ/brs) - Máte sa na čo tešiť! Slovenský futbalový zväz bude počas víkendov vysielať prostredníctvom futbalnet.tv jeden zápas tretej najvyššej sútaže na Slovensku. Už v sobotu si môžete pozrieť šláger 3. ligy západnej skupiny medzi FK Dubnica a klubom z Lednických Rovní ŠK LR Crystal. Výkop duelu je o 16:00.

SR WU15 - V príprave triumf nad českými futbalistkami

20. Apríl 2018
DUNAJSKÁ LUŽNÁ (SFZ/brs) - Slovenské futbalové reprezentantky do 15 rokov v piatok odohrali prvý z dvojice prípravných zápasov proti rovesníčkam z Českej republiky. Naše dievčatá v Dunajskej Lužnej vyhrali 2:1.

Úradná správa SFZ č. 41 zo dňa 21. 4. 2018

20. Apríl 2018
BRATISLAVA (SFZ) - Úplný a záväzný text úradnej správy Slovenského futbalového zväzu

SR A Kozák pre talianske médiá hovoril o Hamšíkovi a Škriniarovi

18. Apríl 2018
BRATISLAVA (SFZ/mr) – Tréner slovenských sokolov Ján Kozák začiatkom týždňa oslávil 64. narodeniny a hoci momentálne nemá zraz a svojich hráčov pokope, sleduje ako sa im darí v kluboch. Navyše sa nemôže sťažovať ani o nezáujem médií. O rozhovor ho požiadali aj talianski novinári, ktorí chceli vedieť jeho pohľad na Mareka Hamšíka a Milana Škriniara. Čo prezradil tréner Kozák Talianom prináša futbalsfz.sk.

SR 15 Na turnaji do tretice prehra

20. Apríl 2018
SENEC (SFZ/PETER ŠURIN) – V treťom zápase Turnaja 4 krajín prehrala slovenská pätnástka s Fínskom 2:3.

This is my sen 2018 s West Ham United, AS Rím a Juventusom

20. Apríl 2018
TRENČÍN (astrencin.sk) - Štadión na Sihoti sa otvára už štvrtému ročníku turnaja „This is my sen“ (TiMS) určenému pre hráčov kategórie U11. Zápolenie najstarších prípraviek sa napriek svojej krátkej histórii stalo najlepšie obsadeným turnajom pre mladých futbalistov do jedenásť rokov nielen na Slovensku, ale aj blízkom okolí.

DISCIPLINÁRNA KOMISIA - Rozhodla o treste pre reprezentantky Mikolajovú a Šurnovskú

19. Apríl 2018
BRATISLAVA (SFZ/brs) - Vo štvrtok 19. apríla 2018 sa Disciplinárna komisia Slovenského futbalového zväzu zaoberala na svojom zasadnutí aj prehreškom futbalistiek Márie Mikolajovej s Martinou Šurnovskou, ktoré porušili disciplinárny poriadok aj štatút reprezentanta.

Reakcia SFZ na vyhlásenie trénera Trnavy Nestora El Maestra o Slovnaft Cupe

19. Apríl 2018
BRATISLAVA (SFZ/mr,brs) - Slovenský futbalový zväz reaguje na vyjadrenie trnavského trénera Nestora El Maestra po vypadnutí jeho tímu zo Slovnaft Cupu. Spartakovci v semifinálovom dvojzápase nestačili na futbalistov Slovana Bratislava, ktorí Trnavčanov vyradili po dvoch remízach 1:1 až v jedenástkovom rozstrele 4:3. Slovan tak postúpil do finále Slovenského pohára, kde sa stretne 1. mája s Ružomberkom. Zápas sa hrá v Trnave.