angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Správy

ŽENY A: Nominácia nového trénera Hucka na Women's Cup 2018 na Cypre

BRATISLAVA (SFZ) - Reprezentačný tréner žien Ivan Hucko nominoval 22-členný káder na medzinárodný turnaj na Cypre.

SLOVENSKO 19: S Tureckom po víťaznom polčase napokon remíza

BELEK (SFZ/mv) – Slovenská reprezentácia do 19 rokov remizovala na sústredení v Turecku v prípravnom dueli s domácim tímom 2:2.

Komuniké zo zasadnutia VV SFZ zo dňa 20.2.2018

BRATISLAVA (SFZ) - Na svojom prvom zasadnutí po volebnej konferencii sa zišli členovia výkonného výboru Slovenského futbalového zväzu

ŽENY A: Ivan Hucko novým trénerom ženskej futbalovej reprezentácie

BRATISLAVA (SFZ) – Ivan Hucko podpísal dnes dopoludnia zmluvu so Slovenským futbalovým zväzom a stal sa novým trénerom ženskej futbalovej reprezentácie.

SLOVENSKO 16: V Agriniu prehra s Ruskom pri vstupe do turnaja

AGRINIO (SFZ/mh) - V prvom zápase na Development turnaji v gréckom meste Agrinio prehrali zverenci trénera Slováka s rovesníkmi z Ruska 2:3.

SLOVENSKO U21: Súboj proti Albánsku bude mať výkop o 17.20 h v priamom prenose na Dajto

BRATISLAVA (SFZ) – To, že slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov odohrá domáci kvalifikačný zápas o postup na ME 2019 proti Albánsku (utorok 27. marca 2018) na štadióne MŠK Žilina nie je žiadna novinka. Nové je však to, že súboj bude mať výkop o 17.20 h a v priamom prenose ho bude vysielať televízna stanica Dajto.

SLOVENSKO WU17 - Tréner Petrovič: Turnaj bol pre nás odrazovým mostíkom

BRATISLAVA (SFZ) – Ženská reprezentácia do 17 rokov má za sebou kvalitne obsadený turnaj Development Cup v Grécku. Zverenkyne trénera Branislava Petroviča zažili ostrú previerku. I keď prehrali všetky tri zápasy, podali dobré výkony.

SLOVENSKO A/PETER PEKARÍK: „Pre Herthu niečo znamenám!“

BRATISLAVA (SFZ/PETER ŠURIN) - V podstate sa nepochybovalo o tom, že Peter Pekarík bude naďalej pokračovať v bundeslige, v drese berlínskej Herthy. V stredu uzrela svetlo sveta informácia, že obojstranný záujem o spoluprácu kompetetntní dotiahli do podpisu kontraktu.

SLOVENSKO WU17: Na záver turnaja tretia prehra

AGRINIO (SFZ/jfml) – Slovenská ženská sedemnástka zakončila svoju účasť na turnaji Development Cup v Grécku prehrou s Francúzskom 0:2.

SLOVENSKO 19: Najtesnejšie víťazstvo nad Tadžikistanom

BELEK (SFZ/mv) – V prvom z dvoch medzištátnych stretnutí na sústredení v Turecku vyhrala reprezentačná devätnástka nad Tadžikistanom 1:0.

Úradná správa SFZ č. 32 zo dňa 17. 2. 2018

BRATISLAVA (SFZ) - Úplný a záväzný text úradnej správy Slovenského futbalového zväzu

FIFA: Dobré účty robia dobrých priateľov aj vo futbale

BRATISLAVA (SFZ/pš) – Vážne futbalové témy na svetovom fóre, to bola scéna konferencie FIFA na najvyššej úrovni v hlavnom meste Ománu Muscate.