angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Futbalový kalendár na týždeň 11.-17.9.2017

11. September 2017

PONDELOK 11.9.2017

REPREZENTÁCIA
Dánsko WU19 - Slovensko WU19 (kvalifikačný turnaj ME 2018, 14:00, Marijampole)

UTOROK 12.9.2017

REPREZENTÁCIA
Švédsko 17 - Slovensko 17 (Prípravný zápas, 17:00, Boden)

SLOVNAFT CUP - 3. kolo
TJ Jednota Bánová - FC Baník Prievidza (16:00)
FK Dubnica - 1. FC Tatarn Prešov (16:00)
FC 98 Hajnáčka - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (16:00)
FK Soľ - Partizán Bardejov (16:00)
ŠK Odeva Lipany - Slavoj Trebišov (16:00)
FK Pokrok SEZ Krompachy - FC Lokomotíva Košice (16:00)
TJ Mladosť Kalša - FK Železiarne Podbrezová (16:00)
ŠK Harichovce - FK NOVES Spišská Nová Ves (16:00)
FC Malacky - ŠK Slovan Bratislava (16:30)

STREDA 13.9.2017

SLOVNAFT CUP - 3. kolo
OFK Hrušovany - FK Rača Bratislava (16:00)
Lokomotíva Devínska Nová Ves - FK DAC 1904 Dunajská Streda (16:00)
OŠK Svätý Peter - FC Spartak Trnava (16:00)
ŠK FC Vydrany - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (16:00)
Spartak Myjava - MŠK Púchov (16:00)
TJ Družstevník Veľké Ludince - FK Inter Bratislava (16:00)
MŠK Slovan Trenčianske Teplice - FC Nitra (16:00)
TJ Iskra Borčice - FC ŠTK 1914 Šamorín (16:00)
TJ Sklotatran Poltár - MFK Zemplín Michalovce (16:00)
ŠK Závažná Poruba - MŠK Žilina (16:00)
TJ Družstevník Belá-Dulice - FK Mesta Tornaľa (16:00)
TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - FK Poprad (16:00)
TJ Družstevník Oravská Poruba - MŠK Námestovo (16:00)
MFK Spartak Medzev - FK Senica (16:00)
OŠK Pavlovce nad Uhom - MFK Snina (16:00)
FK 05 Levoča - MFK Ružomberok (16:00)
FC Pata - MFK Lokomotíva Zvolen (16:30)
FK Slovan Most pri Bratislave - MFK Skalica (16:30)

SLOVENSKÝ POHÁR - ŽENY 1. kolo
FC Baník Prievidza - FK Noves Spišská Nová Ves (16:00)
MŠK Považská Bystrica - 1. FC Tatran Prešov (16:00)
ŽFK v Bánovciach nad Bebravou - MFK Ružomberok (16:00)
FC Spartak Trnava B - FK Slovan Duslo Šaľa (16:00)
FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble - MFK Topvar Topoľčany (16:00)
AS Trenčín - FK Poprad (17:30)

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 4. kolo
Partizán Bardejov - MŠK Žilina (14:00, dhrávka)

ŠTVRTOK 14.9.2017

REPREZENTÁCIA
Švédsko 17 - Slovensko 17 (Prípravný zápas, 17:00, Pitea)
Litva WU19 - Slovensko WU19 (kvalifikačný turnaj ME 2018, 17:00, Alytus)

SLOVNAFT CUP - 3. kolo
OFK Dunajská Lužná - FC Petržalka (16:00)

SLOVENSKÝ POHÁR - ŽENY 1. kolo
ŠK Svätý Jur - FC Union Nové Zámky (16:00)

PIATOK 15.9.2017

2. LIGA - 8. kolo
FC ŠTK 1914 Šamorín - FC Lokomotíva Košice (16:00)

SOBOTA 16.9.2017

FORTUNA LIGA - 8. kolo
ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok (17:30, STV)
MFK Zemplín Michalovce - FK Senica (19:00)
1. FC Tatran Prešov - FC Spartak Trnava (19:00)
FC Nitra - FK Železiarne Podbrezová (19:00)
MŠK Žilina - AS Trenčín (19:30, TV 213)

2. LIGA - 8. kolo
FK Inter Bratislava -  MFK Lokomotíva Zvolen (16:00)
KFC Komárno -  FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (16:00)
AFC Nové Mesto nad Váhom -  MFK Tatran Liptovský Mikuláš (16:00)
MFK Skalica - Partizán Bardejov (16:00)

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 7. kolo
ŠK Slovan Bratislava - FK Senica (11:00)
MFK Ružomberok - 1. FC Tatran Prešov (11:00)
MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce (11:00) 
FK DAC 1904 Dunajská Streda - FC Nitra (11:00)
AS Trenčín - FK Železiarne Podbrezová (11:00)
FC Spartak Trnava - Partizán Bardejov (11:00)

1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/U16 - 7. kolo
Partizán Bardejov -  MŠK Žilina (11:00/13:15)
FK Železiarne Podbrezová - FC Spartak Trnava (11:00/13:15)
FK Senica - AS Trenčín (11:00/14:15)
FC Nitra - FC DAC 1904 Dunajská Streda (11:00/13:15)
MFK Zemplín Michalovce - MFK Ružomberok (11:00/13:15)
1. FC Tatran Prešov - ŠK Slovan Bratislava (11:00/13:15)

NEDEĽA 17.9.2017

FORTUNA LIGA - 8. kolo
FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble - FC DAC 1904 Dunajská Streda (19:00, TV 213)

2. LIGA - 8. kolo
FK Železiarne Podbrezová „B“ - FK Poprad (10:30)
MŠK Žilina „B“ - ŠKF Sereď (10:30)
Slavoj Trebišov - FK NOVES Spišská Nová Ves (16:00)