angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Futbalový kalendár na týždeň 17.-23.7.2017

16. Júl 2017

PONDELOK 17.7.2017

UTOROK 18.7.2017

STREDA 19.7.2017

LIGA MAJSTROV (odvetný zápas 2. predkola):
FC Kodaň - MŠK Žilina (19:30)

ŠTVRTOK 20.7.2017

EURÓPSKA LIGA (odvetné zápasy 2. predkola):

Lyngby BK - ŠK Slovan Bratislava (17:00)
SK Brann - MFK Ružomberok (19:00)
Bnei Yehuda Tel Aviv - AS Trenčín  (19:00)

PIATOK 21.7.2017

SOBOTA 22.7.2017

FORTUNA LIGA - 1. kolo
FC Nitra - MŠK Žilina (18:30, STV)
FC Spartak Trnava - MFK Zemplín Michalovce (19:00)
FC DAC 1904 Dunajská Streda – FK Železiarne Podbrezová (20:30, TV 213)

SLOVNAFT CUP - 1. kolo
TJ Jednota Málinec - TJ Sklotatran Poltár (17:00)
ŠK Selce - FK Šálková (17:00)
FK 09 Bacúch - TJ Sokol Medzibrod (17:00)
FC 34 Liptovský Mikuláš - Palúdzka - ŠK Záavažná Poruba (17:00)
TJ VTJ Rajecké Teplice - Konská - OŠK Baník Stráňavy (17:00)
TJ Partizán Cígeľ - ŠK Slovan Šimonovany - Partizánske (17:00)
TJ Višňové - OŠK Rosina (17:00)
TJ Plavník Drienové - OŠK Trenčianske Stankovce (17:00)
TJ Slovan Skalité - MŠK Kysucké Nové Mesto (17:00)
TJ Salka - TJ Slovan Šahy (17:00)
MŠK Považská Bystrica - OK Častkovce (17:00)
TJ Družstevník Veľká Hradná - MŠK Slovan Trenčianske Teplice (17:00)
TJ Fatran Varín - OFK Teplička nad Váhom (17:00)
FK Predmier - MFK Bytča (17:00)
TJ Družstevník Veľké Kostoľany - OFK Malženice (17:00)
Oravan Oravská Jasenica - MŠK Námestovo (17:00)
FK Filjo Ladomerská Vieska - ŠK Dynamo Diviaky (17:00)
TJ Jasenov - TJ Ptava NV Ptičie (17:00)
TJD Pribelce - FK Slovenské Ďarmoty (17:00)
MFK Strojár Krupina - TJ Tatran VLM Pliešovce (17:00)
TJ Družstevník Oravská Poruba - FK Slovan Žabokreky (17:00)
TJ Santrio Láza - ŠK Novohrad Lučenec (17:00)
FK Nižná - ŠK Tvrdošín (17:00)
TJ Spartak Vysoká nad Kysucou - ŠK Javorník Makov (17:00)
FK Iskra Hnúšťa - MŠK Tisovec (17:00)
1. OFC Liptovské Sliače - TJ Družstevník Liptovská Štiavnica (17:00)
OŠK Bešeňová - TJ Družstevník Belá-Dulice (17:00)
FK Jesenské - FK Mesta Tornaľa (17:00)
ŠK Prameň Kováčová - Jupie futbalová škola Mareka Hamšíka (17:00)
FK Activ Veľké Kosihy - OŠK Svätý Peter (17:00)
ŠK Veľké Zálužie - OFK Hrušovany (17:00)
ŠK Šenkvice - ŠK Báhoň (17:00)
FK Jablonové - PŠC Pezinok (17:00)
TJ Oponice - MFK Topvar Topoľčany (17:00)
TJ Družstevník Bešeňov - ŠK Šurany (17:00)
TJ Družstevník Dvory nad Žitavou - FKM Nové Zámky (17:00)
TJ Kostolné Kračany - FC Nový Život (17:00)
MŠK Senec - TJ Záhoran Jakubov (17:00)
FC Pata - FC Slovan Galanta (17:00)
TJ Partizán Prečín - TJ Partizán Domaniža (17:00)
ŠK Nevidzany - FK TJ Lokomotíva Kozárovce (17:00)
ŠK Kmeťovo - TJ Družstevník Veľké Ludince (17:00)
OŠK Podolie - Spartak Myjava (17:00)
TJ Slovan Rudinská - TJ Tatran Krásno nad Kysucou (17:00)
ŠK Čierne - FK Čadca (17:00)
TJ Slovan Zemianske Kostoľany - FC Baník HN Prieviza a Handlová (17:00)
FK Rajec - TJ Jednota Bánová (17:00)
ŠK Strečno - MFK FOMAT Martin (17:00)
TJ Horné Saliby - FK Kolárovo (17:00)
ŠK Lozorno - TJ Veľké Leváre (17:00)
TJ Lehnice - ŠK FC Vydrany (17:00)
Športové Kluby Blava 1928 - FC Slovan Hlohovec (17:00)
TJ Družstevník Jacovce - OFK Solčany (17:00)
TJ Družstevník Čirč - ŠK Odeva Lipany (17:00)
ŠKO Veľká Ida - FK Kechnec (17:00)
TJ Družstevník Perín - TJ FK Vyšné Opátske (17:00)
FK Gemerská Hôrka - MFK Rožňava (17:00)
FK Olcnava - FK 1931 Hranovnica (17:00)
OFK Slovan Poproč - FK Krásnohorské Podhradie (17:00)
OŠK Pavlovce nad Uhom - ŠK Nacina Ves (17:00)
FK 05 Levoča - MŠK Spišské Podhradie (17:00)
TJ Družstevník Župčany - OŠFK Šarišské Michaľany (17:00)
TJ Nový život Kluknava - FK Pokrok SEZ Krompachy (17:00)
TJ Družstevník Parchovany - MFK Vranov nad Topľou (17:00)
TJ ŠM Streda nad Bodrogom - TJ Mladosť Kalša (17:00)
FK Veľká Lomnica - MŠK Slavoj Spišská Belá (17:00)
TJ Olympia Borša - FK Geča 73 (17:00)
FK Gerlacov - 1.FK Svidník (17:00)
FK Kamenica nad Cirochou - FK Humenné (17:00)
TJ Slovan Nálepkovo - ŠK Harichovce (17:00)
FK Slovan Ivanka pri Dunaji - TJ Čunovo (17:00)

NEDEĽA 23.7.2017

FORTUNA LIGA - 1. kolo
FK Senica - AS Trenčín (18:30, TV 213)
1. FC Tatran Prešov - ŠK Slovan Bratislava (19:00)
FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble - MFK Ružomberok 19:00)

SLOVNAFT CUP - 1. kolo
Slávia TU Košice - MFK Spartak Medzev (17:00)
TJ Sokol Zubrohlava - TJ Tatran Oravské Veselé (17:00)
MFK Rusovce - ŠK Svätý Jur (17:00)
FC Malacky - ŠK Závod (17:00)
NMŠK 1922 Bratislava - ŠK Tomášov (17:00)
FK Košická Nová Ves - FK Čaňa (17:00)
TJ Ivarona Ulič - MFK Snina (17:00)
FK Soľ - OŠK Fintice (17:00)
ŠK Belá - FK Terchová (18:00)