angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Futbalový kalendár na týždeň 17.4. - 23.4.2017

17. Apríl 2017

Pondelok 17.4.2017

REPREZENTÁCIA
U16: Nórsko - Slovensko (12:00, Malbork, UEFA Development Tournament)

Utorok 18.4.2017

SLOVENSKÝ POHÁR ŽIEN - semifinále - odveta
Partizán Bardejov - Spartak Myjava (14:00)

Streda 19.4.2017

REPREZENTÁCIA
U20: Slovensko - Maďarsko (16:30, Zvolen, priateľský)

SLOVENSKÝ POHÁR ŽIEN - semifinále - odveta
FK Slovan Duslo Šaľa - ŠK Slovan Bratislava (15:00)

Štvrtok 20.4.2017

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 20. kolo
FC Nitra - FK Dukla Banská Bystrica (12:00)
ŠK Slovan Bratislava - FC Spartak Trnava  (15:00)

INÉ
zasadnutie disciplinárnej komisie

Piatok 21.4.2017

2. LIGA - skupina o postup - 4. kolo
FC Lokomotíva Košice - ŠKF Sereď (16:30)

1. SLOVENSKÁ LIGA VO FUTSALE - playoff - 1- semifinále
Slov-Matic FOFO Bratislava - Futsal Team Levice (18:20)
Across Pinerola Bratislava - ŠK Makroteam Žilina (20:30)

INÉ
zasadnutie komisie delegátov (Rajecké Teplice)

Sobota 22.4.2017

FORTUNA LIGA - 28. kolo
AS Trenčín - MFK Ružomberok (15:30, Dvojka)
1. FC Tatran Prešov - FC ViOn Zlaté Moravce (19:00, Poprad)
MFK Zemplín Michalovce - FC DAC 1904 Dunajská Streda (19:00, Dunajská Streda)

2. LIGA - skupina o postup - 4. kolo
MFK Skalica - Partizán Bardejov (16:30)
MFK Lokomotíva Zvolen - MŠK Žilina B (16:30)
FC Nitra - FK Spišská Nová Ves (16:30)

2. LIGA VÝCHOD - skupina o udržanie - 4. kolo
ŠK Odeva Lipany - FK Poprad (16:30)
MŠK Rimavská Sobota - FK Haniska (16:30)

2. LIGA ZÁPAD - skupina o udržanie - 4. kolo
AFC Nové Mesto nad Váhom - FK Dukla Banská Bystrica (16:30)
FC Spartak Trnava juniori - ŠK Slovan Bratislava juniori (16:30)
MŠK Fomat Martin - ŠK Svätý Jur (16:30)

1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/U16 - 20. kolo
Partizán Bardejov - FC DAC 1904 Dunajská Streda (11:00/13:15)
FK Senica - AS Trenčín (11:00/13:15)
MFK Zemplín Michalovce - ŠK Slovan Bratislava (11:00/13:15)
ŽP Šport Podbrezová - 1. FC Tatran Prešov (11:00/13:15)
FC Spartak Trnava - FC Nitra (11:00/13:15)
MŠK Žilina - MFK Ružomberok (11:00/13:15)

1. LIGA ŽIEN A JUNIORIEK - 13. kolo
MFK Zemplín Michalovce - ŠKF VIX Žilina (13:00/15:00)
Partizán Bardejov - ŠK Slovan Bratislava (14:30/16:30)

INÉ
zasadnutie komisie delegátov (Rajecké Teplice)

Nedeľa 23.4.2017

FORTUNA LIGA - 28. kolo
ŠK Slovan Bratislava - MŠK Žilina (15:20, Dajto)
FK Senica - ŽP Šport Podbrezová (17:30, TV 213)

2. LIGA - skupina o postup - 4. kolo
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - MFK Tatran Liptovský Mikuláš (16:30)
FC VSS Košice - FC ŠTK 1914 Šamorín (16:30)

1. LIGA ŽIEN A JUNIORIEK - 13. kolo
Sport Ladies Club Banská Bystrica - FC Union Nové Zámky (13:00/15:00)
FK Slovan Duslo Šaľa - FC Nitra (14:30/16:30)
Spartak Myjava - MŠK Slovan Trenčianske Teplice (14:30/16:30)