angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Nominácia U17 na kvalifikačný turnaj Elite Round na Cypre

07. Marec 2017

Reprezentačný ročník 2000 má pred sebou turnaj 8. skupiny druhej fázy kvalifikácie (Elite Round) o postup na májový finálový turnaj ME v kategórii U17, ktorý sa uskutoční v Chorvátsku. Postúpia naň víťazi ôsmich skupín a sedem najlepších tímov z 2. miest (podľa výsledkov s víťami a tímami z 3. miesta). Zápasový program tím Ladislava Hudec je nasledovný (všetky časy sú uvedené v SEČ):

15.3.  SLOVENSKO U17 - Cyprus U17 (14:15, Paphos)
17.3.  Írsko U17 - SLOVENSKO U17 (14:15, Paphos)
20.3.  Faerské ostrovy U17 - SLOVENSKO U17 (14:00, Paphos)

Nominovaní

BRANKÁRI
Martin Trnovský (ŠK Slovan Bratislava)
Alex Fojtíček (Manchester United FC)

OBRANCOVIA
Marek Mišenko (MŠK Žilina)
Marián Pišoja (AS Trenčín)
Matúš Vojtko (MFK Zemplín Michalovce)
Šimon Kozák (FC Spartak Trnava)
Mário Strachan (1. FC Tatran Prešov)
Tomáš Filipiak (ŠK Slovan Bratislava)

STREDOPOLIARI
Aurel Dávidík (MŠK Žilina)
Ján Krkoška (MŠK Žilina)
David Machara (AS Trenčín)
Denis Potoma (ŠK Slovan Bratislava)
Matúš Kmeť (MFK Ružomberok)
Dominik Martišiak (FK Senica)
Martin Murcko (Partizán Bardejov)

ÚTOČNÍCI
Roland Gerebenits (MŠK Žilina)
Bruno Čerňanský (ŠK Slovan Bratislava)
Marko Kelemen (FC DAC 1904 Dunajská Streda)

Náhradníci

BRANKÁRI
Richard Ludha (ŽP Šport Podbrezová)
Ivan Krajčírik (MFK Ružomberok)

OBRANCOVIA
Daniel Sekerka (AS Trenčín)
Martin Petro (AS Trenčín)
Róbert Kóša (FC Nitra)
Tomáš Tvrdý (FC Nitra)

STREDOPOLIARI
Jakub Kadák (AS Trenčín)
Lukáš Jagerčík (ŽP Šport Podbrezová)
Patrik Myslovič (MŠK Žilina)
Adam Mihálik (MŠK Žilina)
Dominik Saxa (MFK Zemplín Michalovce)
Stanislav Svetlošák (Wiener Sportklub)
Leonard Bencz (ETÖ Györ FC)

ÚTOČNÍCI
Adam Jackuliak (MŠK Žilina)
Nicolas Pochylý (ŠK Slovan Bratislava)

Realizačný tím

tréner: Ladislav Hudec
asistent: Marek Bažík
tréner brankárov: Ivo Pilip
lekár: Jozef Mada
masér: Róbert Beblavý
technický vedúci: Martin Hrnčír
pozorovateľ: Karol Belaník
hlavný vedúci: Samuel Slovák