angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Nominácia U20 na priateľský zápas s Maďarskom

11. Apríl 2017

Na jeseň štartuje nový kvalifikačný cyklus reprezentácií do 21 rokov, v ktorom môžu hrať futbalisti narodení 1.1.1996 a mladší. Súčasťou prípravy naň bol marcový zápas so Srbskom v Senici (2:0) a bude ňou aj zápas s Maďarskom, ktorý sa premiérovo, čo sa týka reprezentácie Slovenska, odohrá na zrekonštruovanom štadióne vo Zvolene. Zápas sa uskutoční 19. apríla so začiatkom o 16:30, pričom vstup naň je voľný.

Nominovaní

BRANKÁRI
Adam Jakubech (FC Spartak Trnava)
Dominik Greif (ŠK Slovan Bratislava)

OBRANCOVIA
Denis Vavro (MŠK Žilina)
Dávid Hancko (MŠK Žilina)
Michal Sipľak (MFK Zemplín Michalovce)
Martin Šulek (AS Trenčín)
Samuel Ďurek (FC Nitra)
Atila Varga (US Latina Calcio)
Branislav Šušolík (FK Senica)

STREDOPOLIARI
Erik Jirka (FC Spartak Trnava)
Miroslav Káčer (MŠK Žilina)
Nicolas Špalek (MŠK Žilina)
Jakub Grič (MFK Zemplín Michalovce)
Marek Rigo (ŠK Slovan Bratislava)
Róbert Polievka (ŽP Šport Podbrezová)
Andrej Fábry (FC Nitra)
Lukáš Čmelík (GKS Piast Gliwice)
Šimon Štefanec (Hellas Verona FC)
András Lénárt (Videoton FC)
Patrik Pinte (Šk Slovan Bratislava)
András Lénárt (Videoton FC)

ÚTOČNÍCI
Samuel Mráz (MŠK Žilina)
Filip Balaj (FC Nitra)
Ľubomír Tupta (Hellas Verona FC)

Náhradníci

BRANKÁR
Benjamín Száraz (FC DAC 1904 Dunajská Streda)

OBRANCOVIA
Richard Križan (FC Nitra)
Matúš Kuník (FC Nitra)

STREDOPOLIARI
Milan Kvocera (AS Trenčín)
René Kotrík (FC Nitra)
ÚTOČNÍCI
Patrik Pinte (ŠK Slovan Bratislava)
Daniel Bojda (FK Mladá Boleslav)

Realizačný tím

tréner: Pavel Hapal
asistent: Oto Brunegraf
tréner brankárov: Miroslav König
kondičný tréner: Peter Boďo
lekár: Zsolt Fegyveres
fyzioterapeut: Martin Nozdrovický
masér: Juraj Ludik
kustód: Patrik Fedor
technický vedúci: Jakub Kojnok