angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Nominácia U21 na priateľské zápasy s Českom a Srbskom

14. Marec 2017

Slovenská reprezentácia do 21 rokov pokračuje v príprave na záverečný turnaj ME 2017 v Poľsku v marcovom asociačnom termíne dvojicou priateľských zápasov:

24.3. o 17:00   Česko U21 - SLOVENSKO U21 (Karviná)
vstupné: 50 CZK
vstupenky budú v predaji dve hodiny pred zápasom prípadne si ich možno zakúpiť online

28.3. o 17:20  SLOVENSKO U21 - Srbsko U21 (Senec, priamy prenos TV Dajto)
vstupné: 4 EUR
vstupenky v predaji online v sieti Ticketportal alebo v deň zápasu v pokladni štadióna od 15:20

Nominovaní

BRANKÁRI
Adrián Chovan (AS Trenčín)
Matúš Hruška (FK Dukla Praha)
Marek Rodák (Accrington Stanley FC)

OBRANCOVIA
Lukáš Skovajsa (AS Trenčín)
Tomáš Huk (FC DAC 1904 Dunajská Streda)
Ľubomír Šatka (FC DAC 1904 Dunajská Streda)
Martin Králik (MŠK Žilina)
Juraj Kotula (FK Senica)
Branislav Niňaj (KSC Lokeren OV)
Martin Valjent (Ternana Calcio)

STREDOPOLIARI
Nicolas Špalek (MŠK Žilina)
Tomáš Brigant (FK Senica)
Michal Faško (MFK Ružomberok)
Jakub Hromada (FC Viktoria Plzeň)
Martin Chrien (FC Viktoria Plzeň)
Jaroslav Mihalík (MKS Cracovia Kraków)
Lukáš Haraslín (Lechia Gdańsk)
László Bénes (Borussia Mönchengladbach)
David Ivan (FC Bari 1908)
Július Szöke (Shakhter Karagandy)

ÚTOČNÍCI
Pavol Šafranko (FC DAC 1904 Dunajská Streda)
Adam Zreľák (FK Jablonec)
Tomáš Vestenický (MKS Cracovia Kraków)

Náhradníci

BRANKÁRI
Adam Jakubech (FC Spartak Trnava)
Henrich Ravas (Derby County FC)

OBRANCOVIA
Denis Vavro (MŠK Žilina)
Timotej Záhumenský (FC ŠTK 1914 Šamorín)

STREDOPOLIARI
Lukáš Jánošík (MŠK Žilina)
Miroslav Káčer (MŠK Žilina)
Róbert Polievka (ŽP Šport Podbrezová)
Stanislav Danko (MFK Zemplín Michalovce)
Lukáš Čmelík (Piast Gliwice)

ÚTOČNÍK
Filip Balaj (FC Nitra)

Realizačný tím

tréner: Pavel Hapal
asistent: Oto Brunegraf
tréner brankárov: Miroslav König
kondičný tréner: Peter Boďo
lekár: Zsolt Fegyveres
fyzioterapeut: Martin Nozdrovický
masér: Juraj Ludik
kustódi: Marek KošáňPatrik Fedor
technický vedúci: Jakub Kojnok