angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Nominácia WU19 a WU17 na testovanie v Nemciach

06. Február 2017

50 hráčok ženských reprezentačných tímov do 19 a do 17 rokov čaká v týždni 13.2. - 16.2. každoročné testovanie v Nemciach.

Nominované

13.2.2017
Victoria Kaláberová (ŠK Slovan Bratislava)
Viktória Ščasnárová (ŠK Slovan Bratislava)
Karolína Srnková (FC Ružinov Bratislava)
Michaela Sečková (FC Petržalka Akadémia)
Laura Bieliková (1. FC Slovácko)
Viktória Kovalíková (MFK Ružomberok)
Lucia Droppová (MFK Ružomberok)
Ivana Obetková (MŠK Slovan Trenčianske Teplice)
Denisa Mráziková (MŠK Slovan Trenčianske Teplice)
Andrea Bogorová (MŠK Slovan Trenčianske Teplice)

14.2.2017
Viktória Kratochvílová (ŠK Slovan Bratislava)
Katarína Niňajová (ŠK Slovan Bratislava)
Patrícia Gašparovičová (ŠK Slovan Bratislava)
Tereza Bednárová (ŠK Slovan Bratislava)
Lucia Planietová (TJ Havran Ľubochňa)
Michaela Turacová (FC Nitra)
Martina Nagyová (FC Nitra)
Petra Garajová (FC Nitra)
Kristína Kollárová (ŠK Slovan Bratislava)
Timea Feketevíziová (ETÖ Futsal Kft)

15.2.2017
Alexandra Tejová (Partizán Bardejov)
Henrieta Vaľušová (Partizán Bardejov)
Denisa Mochnacká (Partizán Bardejov)
Mária Mikolajová (Partizán Bardejov)
Tamara Gmitterová (Partizán Bardejov)
Timea Gyomraiová (Partizán Bardejov)
Timea Bochinová (Partizán Bardejov)
Viktória Mattová (Partizán Bardejov)
Diana Lemešová (Partizán Bardejov)
Katarína Májovská (ŠK Slovan Bratislava)

16.2.2017
Martina Šurnovská (ŠK Slovan Bratislava)
Veronika Jančová (ŠK Slovan Bratislava)
Dominika Rezeková (ŠK Slovan Bratislava)
Andrea Herbríková (ŠKF VIX Žilina)
Laura Žemberyová (1. FC Tatran Prešov)
Janka Lukáčová (Sport Ladies Club Banská Bystrica)
Patrícia Cimermanová (Sport Ladies Club Banská Bystrica)
Desana Dianišková (Sport Ladies Club Banská Bystrica)
Barbora Šedivá (MŠK Slovan Trenčianske Teplice)
Kristína Panáková (MŠK Slovan Trenčianske Teplice)

Realizačný tím

tréner: Branislav Petrovič
technický vedúci: Ján Fašung ml.