angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

Nominácia žien na medzinárodný turnaj Istria Cup 2017

21. Február 2017

Reprezentácia žien sa už tradične v marci zúčastní na medzinárodnom turnaji Istria Cup v chorvátskom Umagu. Tím Zsolta Pakuszu čakajú tri zápasy v rámci skupiny a záverečný duel o konečné umiestnenie.

01.03.  SLOVENSKO - Severné Írsko (12:00)
03.03.  Slovinsko - SLOVENSKO (12:00)
06.03.  SLOVENSKO - Taiwan (12:00)
08.03.  zápas o celkové umiestnenie (12:00/15:00)

Nominované

BRANKÁRKY
Mária Korenčiová (FC Neunkirch)
Lucia El Dahaibiová (USC Landhaus)

OBRANKYNE
Lucia Haršanyová (FC Neunkirch)
Lucia Šušková (TS Mitech Źywiec)
Patrícia Fischerová (Czarni Sosnowiec)
Petra Zdechovanová (Czarni Sosnowiec)
Kristína Košíková (FK Dukla Praha)
Monika Havranová (Partizán Bardejov)

STREDOPOLIARI
Patrícia Hmírová (FC Neunkirch)
Terézia Kovaľová (ŠK Slovan Bratislava)
Martina Šurnovská (ŠK Slovan Bratislava)
Valentína Šušolová (FC Slovan Liberec)
Dominika Škorvánková (SC Sand)
Alexandra Bíróová (SKN St. Pölten)
Klaudia Fabová (1. FC Slovácko)
Diana Bartovičová (SK Slavia Praha)
Mária Mikolajová (Partizán Bardejov)

ÚTOČNÍCI
Stanislava Líšková (Czarni Sosnowiec)
Ľudmila Maťavková (1. FC Slovácko)
Zdenka Horešová (Glyfada FC)

Náhradníčky

BRANKÁRKY
Veronika Matúšková (ŠK Slovan Bratislava)
Patrícia Chládeková (FC Neunkirch)

OBRANKYNE
Michaela Moťovská (AC Sparta Praha)
Terézia Miháliková (FK Slovan Duslo Šaľa)

STREDOPOLIARKY
Andrea Horváthová (Czarni Sosnowiec)
Adriana Briššová (Sport Ladies Club Banská Bystrica)

ÚTOČNÍČKA
Veronika Sluková (ŠKF VIX Žilina)

Realizačný tím

tréner: Zsolt Pakusza
asistent: Peter Kopúň
tréner brankárok: Alexander Vencel ml.
kondičný tréner: Michal Hulej
lekárka: Lucia Knappková
fyzioterapeut: Jaroslav Holub
masér: Jindřich Ditrich
technická vedúca: Lenka Gazdíková