angle-down angle-left angle-right angle-up calendar card city-banch conference exchange facebook football goal instagram lang-gb lang-sk long-arrow-down long-arrow-left long-arrow-right long-arrow-top maintenance menu neck pin rss scroll-arrow scroll-outline search teams thumb-up twitter video whistle youtube close

SLOVENSKO U21: Hapal definitívne nemôže počítať s Kotríkom

03. September 2017

SENICA (SFZ/šat) - Je to definitívne. Náš tréner Pavel Hapal ani v utorňajšom kvalifikačnom zápase (20.30 h) o postup na ME 2019 do 21 rokov Slovensko - Severné Írsko nemôže počítať so stredopoliarom Reném Kotríkom.

Šikovného stredopoliara FC Nitra od štvrtkového tréningu trápil stehenný sval. Tréner Pavel Hapal sa preto rozhodol, že ho do nominácie na súboj s Estónskom nezaradí. Naši lekári sa ho snažili dať čím skôr dokopy, ale jeho stav sa nezlepšoval. Po ďalších vyšetreniach padlo po návrate z Estónska v Reného prípade definitívne rozhodnutie. “René nebude k dispozícii ani v stretnutí proti Severnému Írsku. Urobili sme všetko preto, aby sa jeho stav zlepšil, ale jeho zranenie nedovoľuje, aby v utorok v Senici nastúpil. Kotrík dnes opustil zraz. Klubu sme odovzdali výstupnú správu a René v pondelok už v Nitre absolvuje ďalšie špeciálne vyšetrenie,” povedal tréner Pavel Hapal na margo zranenia Reného Kotríka. 

Slovenskí futbaloví reprezentanti víťazne vstúpili do novej kvalifikácie o postup na ME 2019. V Estónsku zvíťazili 2:1. V utorok v Senici o 20.30 h ich čaká líder tabuľky Severné Írsko. Sokolíci pred týmto duelom absolvujú v dejisku zápasu dve tréningové jednotky.